Kur u shfaq Corona

Java ka edhe dy dite por ka qene mjaftueshem e lodhshme; pervec punes qe "fatkeqesisht" nuk ka ardhe aspak ne ...
me shume

San Sarajevo

Ania me thote gjithmone se jam maniak; manjak seksual, qe me punon mendja shpesh dhe vetem per seks dhe sipas ...
me shume

10

E kam degjuar disa here Anian duke shprehe ne rrefimet e saja te erreta se nese do ndodhte dicka me ...
me shume