Blog

5 sjelljet qe femrat nuk i durojne dot5 sjelljet qe femrat nuk i durojne dot
postuar me 26 Maj, 2018, ska komente
Nuk jane vetem pese, jane nje mori sjelljesh e shprehjesh qe femrat nuk i durojne dot por disi u mundova ti permbledh, duke u bazuar ne shkrime te elxuara dhe ne eksperiencat e mia, dhe duke u fokusuar ne lidhjet e reja...
Si duhet trajtuar nje grua ne shtratSi duhet trajtuar nje grua ne shtrat
postuar me 18 Maj, 2018, ska komente
Cdo grua deshiron tia zbuloje parterit te saj fantazite e saja me te egra e me te pista, por jo secila mund tia besoje atij endrrat e saj sekrete. Prandaj, burri duhet te jete i drejtperdrejte e i hapur ne shtrat. Sa me...
Si tu shkruajme SMS femrave?Si tu shkruajme SMS femrave?
postuar me 12 Prill, 2018, 1 koment
Sapo ke takuar nje vajze, zgjati kaq pak takimi por kaluat kaq bukur e ti po kerkon ta shohesh serish ate, por nuk e di se ku, se si, apo se kur - e vetmja gje qe di, eshte numri i saj ne celularin tend dhe ti mbetesh...
10 sekrete, per nje marredhenie te suksesshme10 sekrete, per nje marredhenie te suksesshme
postuar me 14 Mars, 2018, 1 koment
Pse duket sikur disa njerez bejne gjithçka qe duan permes romantizmit dhe intimitetit, ndersa te tjeret nuk mund te marrin as ate qe duket se e meritojne? Te jesh seksualisht i suksesshem nuk do te thote te jesh i...
Pse meshkujt nuk kerkojne martese?Pse meshkujt nuk kerkojne martese?
postuar me 03 Mars, 2018, ska komente
Sa mire do ishte qe grate "e zonja" tu tregojne vajzave te reja me shume rreth meshkujve - do kursente shume mund e dhimbje. Ato duhet tu shpjegojne atyre se meshkujt ne te vertete shkojne pas fizikut te femres me lehte...
Te urrej ate qe nuk me doTe urrej ate qe nuk me do
postuar me 23 Shkurt, 2018, ska komente
Nese une dhe vajza ime do ndaheshim nje dite, pasi ajo te me thote se nuk me do me e as nuk do te perpiqet me per ate dashuri, a nese ajo me tradheton a me genjen a vendos te me braktisi ndoshta sikur te mos ishim...
8 rregullat e seksit te mire8 rregullat e seksit te mire
postuar me 21 Janar, 2018, 1 koment
Seksi eshte gjithmone i mire, ska dyshim, por nuk ka dyshim as qe e mira ska fund. Gjithmone ka dicka qe na afron nje hap me shume drejt perfeksionin e edhe pse e dijme se ndoshta perfeksioni nuk arrihet kurre, njeriu e...
A me dashuron ajo mua?A me dashuron ajo mua?
postuar me 16 Janar, 2018, ska komente
Femrat jane te veshtira per tu kuptuar. Edhe meshkujt, por femrat jane, oh, shpesh i lene djemte e shoket e tyre ne mes te botes pa dite asgje ca po ndodh, nga fillimi deri ne fund, madje qe nga fillimi i hershem i...
Si te shmangim argumentet me te dashuren?Si te shmangim argumentet me te dashuren?
postuar me 16 Janar, 2018, 1 koment
Duhen dy persona, nje qe argumenton e nje tjeter qe nuk i pranon argumentet dhe pyetjet vetem se shtohen ne argumente te shtuara e keshtu mberrijme te pyesim veten: si ti shmangim argumentet? Duhen dy persona, nje qe...
A ti dergoj kerkese miqesie ishit?A ti dergoj kerkese miqesie ishit?
postuar me 06 Janar, 2018, ska komente
Facebook-u, Instagram-i, e rrjete te tjera si keto, jane bere pjese e pandashme e diteve e casteve tona, deri ne nje pike ku lidhjet tona te miqesise [dhe dashurise], na duket se i perjetojme ne internet me shume se ne...