Avull ne Xhama

29/12/2020 16:10

Sa dalim ne koder, afrohemi me te shpejte e pa zhurme per te mos rene ne sy; eshte nate por syte na shkelqejne si xixellonja... Danjela hap deren pa e shkrepe sinjalin dhe ma ben me dore qe une te futem perpara saj, ne anen e pasme - pas shoferit. Dhe sapo une hyp ne makine, ka nje arome te mire aty brenda qe vjen edhe me e mire ne shqisat e mia. Duket pak si parfumi i saj Libre, Yves Saint Lauren, ndoshta eshte e njejta marke parfumi qe e sperkat edhe ne makine ose eshte aroma e saj qe e ka lene aty, sic e ka lene tashme edhe tek gusha ime e faqet deri poshte. Une nuk i njoh aromat por kete emer ma ka thene vete, 5 minuta me pare aty afer ujit e sdo e harroj edhe per 5qind te tjera. Ajo vjen e futet brenda direkt pas meje dhe e mbyll deren lehte sa nuk degjohet asnje krizme. Por edhe makina eshte e re e nuk ben zhurme, Audi A6 e 2018-es, e bardhe perjashta e e erret perbrenda, njesoj ne pamje si nje rrefenjetore kishe ku duhet edhe te zberthesh cdo mekat qe te ka shkuar qofte edhe ne mendje.

- Kjo eshte cmenduri, peshperit ajo, teksa kalon celularin ne "Do not disturb", taman sic eshte edhe mood-i jone ne ato momente. - Eshte cmenduri!, vazhdon. - Kjo sjellje nuk eshte e imja. Eshte e ndyre!

- As e imja, ja pres une, dhe i shtri doren tek kofshet, mes te dyja kembeve, duke i mate kofshet, dhe e terheq pak prej vete si per suport. - As e imja nuk eshte..., dhe e nuhat ne gushe, qe ka arome te mire si limoni.

Sigurisht qe sdo reagoje, ajo nje arsye e ka qe na futi brenda, normalisht qe jo per te bere filma. Ose ndoshta ka dicka per te rrefyer ne rrefenjetoren qe e krijoi vete, a ndoshta pret ti rrefej une dicka; por skam shume per te thene, jo me shume mekate nga cpo pres te bej, vecse tia shtri doren edhe pak mes kembe tashme poshte llastikut tutave, pa fole asnje fjale, deri tek pjeshka e bute e lemuar qe mban ngrohte aty strukur nen te mbathura. Ajo vec qesh pak, i kthen gjunjet ne ane te kundert prej meje se edhe sedilja eshte e ngushte e aq e lejon, plus qe ajo eshte e gjate vete, si natyre, eshte modele skenash e sic eshte shtrire pak, mbeshtet shpatullat tek gjoksi im, koken tek gusha ime si per te reklamuar shampon qe ka lare floket e zeza dhe ma lejon, doren e paturpshme, tia largoje anash rripin e mbathjeve qe ta preki, tek e cara e njome, si per ta pyet n'e eshte aty. Jam kurioz ta shoh si skuqet, kur e degjoj te dihatet, por brenda eshte shume erresire per te dalluar ngjyrat e fytyres, krejt pak i bie nje dritez lokali tek goja, pak i duken edhe cicat poshte bluzes zeze NIKE dhe asgje tjeter aty - komplet erresire ne sedilen e pasme te Audi-t, pervec edhe syve qe i shkelqejne me flake gezimi.

Une vazhdoj ta puth ne qafe, e ne shpatulla lehte sepse siper bluzes, me njeren dore duke e ngacmuar lehte aty ku i shkova fillimisht e doren tjeter ngusht ia sjell rreth belit nga pas e ajo per tu bere vajze e mbare, e ngre te djathten kembe siper, e mbeshtet atleten ne sedile e kemben tjeter kyc poshte, fiks qe tia prek lirshem pidhin, duke e ferkuar, ne forme rrumbullake, tek e ndiej si fillon laget lehte... Per nje moment te shkurter e shtrengoj me gishta si per ti terheqe vemendjen, ja ngre pak kohen e puth ne goje, ne buzet e lyera kuq si gjaku, pastaj ne faqe se e kam shoqe, e pastaj duke e pare si spo merr tjeter iniciative, e pyes nese mund ta ndezi pak klimen.

- Ke te ftohte?!, me pyet me habi, dhe rreshqet me trupin e holle ngjale permes dy sedileve te para per te gjete aty ku ndezet.

Por se kupton se ra ne kurth! Ra ne cark! Si dhelper... Por jo aq dinake sa te mos binte... Ose ra qellimisht. Nuk e di, por ia ve doren - doren tjeter jo te qullten, siper belit per ti thene "mos leviz", dhe tutat qe tashme ngjajne te lirshme ia rreshqas prapa duke ia zbuluar komplet bythen qe i terheq vemendje neper palestra e i merr cmime neper skena.

- Hmm, varali (tradhetar), me thote, por i pelqen.

Asaj i pelqejne keto lojera, sikur Lizes ne Boten e Cudirave, qe ca ska pare por jo ato te thjeshtat qe do i tregoj une. Dhe i pelqejne lojerat e thjeshta qe sbejne fort cudi. I pelqejne aq sa nuk leviz aspak, dhe aspak nuk i marr as une leje por e puth ne mollaqen e zbuluar per ti prite reagimin qe nuk vjen - zero refuzues pervec nje klithme ne emrin tim dhe pasi e kafshoj pak me dhembe e ajo qesh me te vogel, nxjerr gjuhen dhe filloj tia ledhatoj vrimen e ngushte e tia shtryll me duar mollaqet. Eshte e depiluar, e ngushte, e bute, si Abela Danger qe shohim ne internet, dhe eshte aq e lagur poshte sa fantazia ime me thote se po pikon siper marshit. Ia afroj doren, te njejten dore qe qe prezantuar me pare me te dhe vazhdoj ta ha pa turp tek bytha e tia mesazhoj pidhin me gishtin e mall. Gjithcka ngjan me nje film!

- Stati!, e degjoj te thote. Me siguri nuk e ka fjalen per te dale nga makina... Me siguri nuk deshiron as te kthehet tek shoqet e saja... Por me siguri pret qe une, ashtu sic edhe bej, te cohem siper bythes saj te ngecur mes sedileve, te nxjerr perjashta spilcen e forte qe e ruan formen qe ne Cem, e te tentoj ti futem brenda duke u mbeshte e siper saj e bere dy si nje trup i vetem, ne nje pozicion qe ngjan me nje qenush. Por eshte ngusht aty brenda e ajo sigurisht qe e kupton, se eshte makina e saj, ca s'ka bere aty - dhe pa komente, pasi e deshtoi nje prove, zgjat doren e shtrin pas sedilen e malle te pasagjerit, gati sa nje krevat tek, e kercen siper saj me fytyre prej meje. Une shtrihem kryq perbuze saj e i shkoj me goje tek pidhi sikur e nuhat, sikur prezantohem me te, sikur i jap nje porosi; ajo cmendet nga ky gjest i imi, qesh me pak ze si ti tregoja nje batute, dhe pasi e drejtoj me dore te rrotullohet pak, me lejon te dal para sediles, me kurriz prej kroskotit, me fytyre prej bythes saj, me gjunje ne tapet.

Zakonisht, makinat jane te vogla per seks, sidomos per cifte qe shkojne ne nga 2 metra secili performues, por Audi i saj eshte mjaftueshem i mall pasi shtyjme edhe pak prapa sedilen ku ajo qendron e shtrire me fytyren poshte. E kap nga ijet, e drejtoj te cohet te pakten nje pellembe, ne nje pozicion qe ne porno quhet "shotgun doggy", dhe tashme mund ta penetroj ashtu sic te dy duam, thelle dhe ndjeshem, me duart e mia siper belit saj te holle e duart e saja rreth sediles, aty ku nje pasagjer normal do mbeshteste koken ne kushte te zakonshme. Por sonte sjane aspak te zakonshme kushtet, ne fakt sonte jane te ralla, edhe as ajo nuk eshte taman pasagjere por e mbeshtet koken ashtu ne agoni, me gjemime qe i dalin nga buzet e kuqe me siguri te thara tashme nga deshira. Por ato [buzet] nuk ia arrij dot qe tia njom, sepse e kam larg, ska vend, ka vend vec per ta shemb edhe me fort si bretkoce, permbys siper sediles makines saj.

Ajo disi ja del te gjeje zemren e saj, aty ku i buron deshira e jetes, dhe nis te masturbohet ne ritmet e penetrimeve te mia qe i shkojne deri ne zverk fale pozicionit te rehatshem e fale deshires. Avulli ne xhamat e dritareve eshte vene si perde e bardhe, nuk duket asgje perjashta ne erresiren e nates pervec vijezimeve qe ben ajo me gishta duke kerkuar suport ne dhimbjen e saj pasive te organit tim burreror. Brenda ben shume nxehte tashme, hokatjet tona dhe temperatura e trupave tane e kane rrite shume temperaturen e trysnine ne kabinen e vogel; vazhdojme te pallohemi te qete ne mendje si te jete krevati jone king-size o dhomes sone te gjumit.

Duket se edhe ajo ishte gati qe para se te hynim brenda, si fillon te dridhet, te me shtrengoje si llastik garze organin tim ushtarak derisa leshon nje gjemim final, e bie siper sediles, si e vdekur. Une i dal perjashta, ajo rrotullohet serish me gjysem fuqie e gjysem shpirti qe i ka mbete pa dale, pushon ne shpine me fytyren prej meje, dhe mi sjell kembet rreth belit, duke me nxite sic nxitese tifozesh per t'a vijezuar me krem te bardhe me kujdes te mos i lag bluzen por me aspak kujdes per sasine, si te derdhej siper barkut te saj pete nje gjysem kutie qumeshti.

Une e shoh ne fytyre sa e bukur eshte edhe pas seksit, ajo me sheh ne fytyre sa i cmendur jam edhe ne seks, dhe me sposton pak anash e qendron ne sedile, aty ndenjur ku edhe u rrefye, me fytyren prej xhamit e veshtrimin ne erresire. "Kjo vertete ishte e ndyre", dhe stepet ashtu ngrire me letrat e lagura qe i merr ne dore.

Komente

30/12/2020, 22:42
anonim:
nuk I paska pelqy seksi :p
30/12/2020, 18:52
anila:
Fund i trishte
29/12/2020, 23:58
anonim:
Shume i bukur krahasimi me Abela Danger. Imazh i qarte si eshte vajza hahaha