Asgje Personale: Babi nuk te sheh

09/12/2019 12:26

Me Anian kemi nje vit ne lidhje por duket si 100 kur kujtojme gjithcka kemi jetuar bashke. Une jam 30, ajo eshte 24, dhe jemi te dy ne kulmin e eksitimit dhe velimit hormonal - bejme seks cdo dite, kalojme bashke 3 cereke te dites dhe asgje sna mungon as pengon.

Ania, nuk e di nese e kam pershkruar me pare, eshte nje vajze rrumbullake me gjatesi mesatare, floke te gjata shume seksi kur i fryn me volum dhe gjoks mesatar me thithka te fryra qe i dallohen mbi cdo bluze qe vesh. Dhe eshte shume gorgeous, me sy te mellenj e buze te fryra, dhe lekure te erret e bythe te malle sa smund ia mbuloj aspak as me te dyja duart, kur ia shtri persiper, kur e puth, a kur e ha. Kurse une, jam dy metra te plota, nuk kam muskuj, kam vetem pak bark por e justifikoj gjithcka me pamjen e forte burrerore dhe seksin e eger qe bej per ore te tera pa kerkuar aspak pushim mes pjeseve. Marredhenia jone si cift eshte ideale, nuk ka nevoje per fejese apo martese se ne bejme bashke gjithcka ben cdo cift tjeter e vetem me shume - pa e ndier akoma nevojen e nje dokumenti. Na pelqen te pijme ndonjehere, te bejme seks, te bejme udhetime, te bejme me shume seks, te bejme sprova, sherre, provokime; ne duhemi vertete shume!

Kemi provuar edhe te eksperimentojme, nje here ne ditelindjen time me shoqen e saj e shume here te tjera me shoqet tona. Na pelqen edhe te bejme gjera te pista ne vende ku mund te na shohin; madje ka pase nje mbremje, duke u kthyer nga nje udhetim ne nje autobus plot me njerez, ajo me dha nje blowjob kaq te ngrohte e te plote sa sbesoj ta harroj as kur te kap te 70-tat - sasine e semenit qe i mbushi barkun apo sasine e shkelqimit qe i mbushi syte, aty, rruges per ne shqiperi.

Ania gjithashtu eshte nje superflirt; me bythen e malle e duart e vogla, syte e qeshur e buzet e plota ngjyre qershie kur piqet per tu vjele, dhe mbaj mend sa doja ta shtri zhveshur permbi tavoline te paren dite qe e takova e me siguri keshtu ndihet edhe cdo tjeter djale qe e sheh neper qytet, e une shpesh edhe e pyes veten, a do dilte ajo, pak, jashte lidhjes tone? Ndonjehere edhe mund ta kem pase realisht kete ndjesi, sidomos kur mendoj se eksperiencat tona te meparshme jane vertete te ndryshme dhe parimet e mia per te mund te jene pak te egra ose jam teper konservator - pak edhe fale moshes time ndaj te sajes apo pervojave te mia jo vetem dashurore dhe pyetja qe me mundon me e shumta eshte, a deshiron ajo ndonjehere nje 20-vjecar, ndoshta per ti kujtuar kohen e saj te papergjegjshme?

Kete fund nentori, per festen e pavaresise, vendosem te shkojme ne nje udhetim, kemi disa dite pushim dhe si mund ta perdornim kohen? Kalemi Travel&Tours orgnazion nje udhetim per nje nate ne Kolashin, ne Bianka Resort, me plot 5 yje, dhe gjithka duket nje oferte e mire. Ne kemi bere plot shetitje bashke por jashte shqiperise kane qene te ralla daljet, per shkak edhe te punes. Por na pelqen, na pelqen shume kjo gje per kete here.

Dita e madhe afron dhe ne nisemi bashke, gjithcka sipas orareve, nga Tirana. Furgoni eshte, besoj, 60 vendesh, se duket shume i mall si autobus por nuk eshte plot. Megjithate Jani na tha se jo te gjithe pasagjeret do rrine ne te njejtin hotel pasi per shkak te cmimeve ka pase dy varietete. Jani, meqe ra fjala eshte ky djali i agjensise qe do beje tip guide, ne Kolashin. Dhe eshte nje rruge e gjate mjaftueshem - deri ne Kolashin, per ta kaluar mbeshtetur ne njeri-tjetrin duke fole e duke qeshe me ndonje fjale derisa mberrijme atje, ne Bianka Resort. Janin e kishim gjithe kohen pas shpine, nuk eshte se nuk e kisha vene re ate apo flirtet e tij jo fort te zgjuara por mjafton qe Ania te buzeqeshte ndonjehere - kjo, per mua, eshte prape nje lloj kenaqesie. Mberrijme tek resorti pasdite dhe pas akomodimit ne hotel, zgjohemi te nesermen, qe ne 7, per te dale ne grup andej nga skite...

Ne jemi nja 30 veta te gjithe se bashku, shumica jane 19-20 vjecare qe vijne nga shkollat dhe nje cift turist qe paskan ardhe nga Spanja e po i marrin shtetet me ralle; ski ne Kolashin pas birrave rreth zjarrit ne Theth. Une e Ania, jemi veshe me te zeza, xhinse pallto doreza kapuca, dhe kepuce kambale qe na i ka selektuar ajo sipas sugjerimit e keshilles se agjensise. Ajo madje ka veshe edhe nje pale sutjena qe ia nxjerrin gjoksin teper te madh dhe veshtire te mos vihet re nga te gjithe studentet ne autobus, perfshire edhe Janin. Ania merr vemendje gjate gjithe rruges, nga te gjithe djemte e rinj aty, ndonjehere me ndonje buzeqeshje qe i pergjigjet e duket si flirt - cmund tu duket tjeter 20-vjecareve te universitetit qe ne ka nje gje qe e kane gjithmone ne mendje, eshte seksi dhe femrat e huaja qe u duken gjithmone me te nxehtat?

Sa i afrohemi malit ne pak metra qe bejme ne kembe, te gjithe mblidhemi rreth Janit per te marre instruksione dhe keshilla; une madje eshte e para here qe vij dhe ski skam bere kurre por Ania po, gjithsesi, ajo sdo ndahet nga grupi dhe sdo vecohet. Te gjithe ata djemte e pafajshem vazhdojne nuk ia ndajne syte dhe asaj i pelqen kjo gje, pak edhe per te me ngacmuar mua. Por ajo me siguri ka dicka per ta, ndoshta buzeqeshjen e embel e bythen e bukur e ata kane sigurisht dicka per te, ndoshta rinine e kujtimet e periudhes saj te shkolles.

Jani na thote se do presim teleferikun e fundit per ne maje, ka nevoje te sigurohet se te gjithe te rinjte do sistemohen taman dhe na kerkon te rrijme ne fund - ska dyshim edhe ne tentativat e tij, jane te qarta ne afrim te Anias.
- A je e martuar?, e pyet Jani. Jani po me dukej me i zoti e me i rritur ne fakt por duke e pare ca flet e me cfare shakash qesh, ska dyshim qe eshte nje tjeter 20-vjecar qe ka nderprere shkollen per punen qe ben - "fatorino".
- Hah, jooo, i pergjigjet ajo duke qeshe si ne eksitim. - Jena vetem te lidhur, dhe ben me koke nga une, qe jam ne anen tjeter e qe ata ne fakt nuk e kuptojne se mund ti degjoj gjithcka.
Jani eshte, c'eshte e verteta, eshte djale i pashem. Tip me floke te xhelosur qe shkon ne palester per te bere foto Instagrami dhe shume qesharak me batuta te Cmendina Dublim, por i sjellshem dhe i edukuar. Ama sja ka ndare syte Anias gjithe rrugen, mendoj ja ka marre sakte cdo mase.
- Nese ke nevoje per gje a nese ke frike, me thuaj - i thote asaj.
- Patjeter, i pergjigjet kjo, dhe i buzeqesh.

Ne kete moment, Jani zberthen pak xhiboksin e trashe se ndihet i lodhur nga rruga qe po bejme e pak edhe nga trysnia dhe mundohet te tregoje gjoksin - cicat qe kane filluar ti marrin forme prej burri. Sigurisht, per ta pare e dashura ime. Kjo leshon nje gjemim, "mmm", me ze mjaftueshem te larte per ta degjuar Jani, madje edhe une e spanjollet qe jemi ne anen tjeter.
- Ban kujdes zemer, i them me ze te vogel suke ju afruar tek veshi. - Nuk i njohim keta djem dhe mund shkeputna ketu ne mal. Maj mend kur kam ken une 20, dosha me kap gjithken.
- Haha, mos ki frike babi, me thote. Ajo me therret babi se ashtu ndihet gjithmone ndaj meje, plus qe edhe ndihet me e rritur se djemte qe i kemi nga pas.

Jani na jep drejtim qe do ngjitemi me teleferik mes per mes malit, qe te perfundojme atje ku do marrim skite e do leshohemi poshte. Por jane shume studente me ne dhe duke qene se mund te ndahemi e te mos orientohemi me, Jani me kerkon mua, duke me pare edhe me te rriturin, te mos ua ndaj syte ne menyre qe ta ndihmoj te sigurohemi qe nuk mbetet askush prapa. "Mos ki merak", i them, "nuk me shpeton kush". Eshte e qarte, qe po perpiqet te me shmangi. Duke ndare rallet, teleferiku jone vjen dhe mbesim ne fund, pak te ngaterruar, une ne njeren ane te stolit, cifti spanjoll ne mes dhe Jani, pastaj Ania ne anen tjeter. Fansat e rinje te Anias tashme jane ne gjysem te rruges se jane nise perpara, keta tipat qe i vijne pas duke peshperite me njeri-tjetrin e te gatshem me e ndihmu me gjera qe as nuk ka nevoje. Keta tipat qe nuk ia heqin syte nga bythet e cicat qe i ka shtrenguar fort, e qe nuk lene cast pa ia vjelle shikimet. Eshte super e qarte qe te shkretet djem i ka eksituar keq gjate gjithe rruges. Sic nisemi, te gjithe fillojme te flasim bashke; une ne njeren ane me spanjishten time qe e kam mesuar ne telenovela duke belbezuar me ciftin spanjoll dhe ata te dy ne anen tjeter, qe shpesh qeshin, madje si padashje duket se Ania ja pelqen humoret dhe ndonjehere leshon ndonje te malle.

Ndihet se teleferiku e paska lodhe edhe ate, Anian, e e paska zberthyer xhiboksin edhe ajo, per te nxjerre gjoksin bukuresk qe sikur po ia merr frymen golfi. Ja dalloj nga larg thithkat qe i jane fryre e se di pse, nga te ftohtit, apo nga humoret policore qe Jani ben, qe me shume ngjajne si te Portokallise. Por sa e bukur ajo duket, ne keto metra lartesi!
- Je shume seksi, - i thote Jani me ze shume te vogel, edhe pse une jam mjaftueshem afer sa per ta degjuar, se spanjollet nuk flasin shume.
- Hajt, i thote kjo, me siguri ke edhe ti naj te dashur ma te mire se une.
- Ne fakt jo, i thote Jani, skam gjete akoma shpirtin binjak, - dhe i largon syte perpara, aq sa Ania ta kuptoje edhe nga skuqja ne fytyre se ai madje mund edhe te jete i virgjer komplet.
- He mos ja fut kot, i thote kjo, dhe i ve doren ne gjoks sikur po e shtyn.

Ai mundohet ta nxjerri gjoksin me shume perpara per ti treguar asaj interes teksa flasin. E shoh prej ketu se ky djale ose eshte natyrshem i mall si kal, ose eshte erektuar si dreq. E di se Ania e ka kete efekt me mua por ta kete me cdo djale qe i afrohet apo i prek belin, me tremb pak, por edhe me pelqen. Me kujtohet kur une kam qene 20, jo se ka shume kohe por kam ndryshuar mjaftueshem, ama atehere keshtu behesha per cdo vajze qe me kalonte para kembeve.
- Ke me e gjete edhe ti nje vajze Jani, i thote Ania. - Duket se ke ca me ju afru, i thote, dhe e sheh ne sy duke i vene doren ne gjoks.
Shume mire, tashme e kaluan fazen e te thirrurit ne emer dhe kjo eshte e para here qe une e shoh te behet kaq mike me nje te panjohur; sigurisht qe mund ta kete bere me nje shok te sajin a me nje koleg pune, por jo me nje djale 20 vjec qe jep guida turistike. Sado xheloz ndihem, pervec kuriozitetit se deri ku do arrije, jam edhe i intriguar nga skena.
- Sikur ta kisha pas nje vajze si ti, do kisha ba gjithcka per te, - i thote Jani me ndrojen qe duket se edhe ju largua.
- Hajt boll, i thote Ania, mos u llasto tesh, dhe duke qeshe vazhdon ta preki neper gjoks e shpatulla, se ai nuk eshte i gjate si une - qe nuk mberrin dot.
- Jo or, i thote Jani, ti je shume e mire, dhe i hell krahun edhe ai.
- Mmmm, sa mire bane, i thote Ania, se kam fillu me maru ftoftit. A kena ma rruge me ba pash Zoten? Sdi ku iku as Ervisi...
- Ishte me ata spanjollet, i thote Jani. - Mos u shqeteso se te ngrohi une.

Ania si e shkathet ja hell krahun rreth belit, dhe e afron shume afer vetes. Edhe atij i duket entuziasmi neper fytyre, sidomos mes kembeve - qe fryhet sikur do te dali nga kafazi. Ky vogelushi qe po me dukej si bicak - eshte gati per aksion!
Pak para se te dalim ne maje, ata me zbulojne se jam krej afer dhe Ania vjen e behet me mua, e mberrijme aty ku edhe te tjeret ngjiten me teleferik, te rraskapitur nga gati 2 kilometer rruge ne ajer e ne te ftohte si budallenje; duart ne jane bere akull por trupat vale nga lodhja e temperatura ka shkuar shume lart.
- Daddy, I'm going to pee, me thote Ania, se gjithmone e thote anglisht si vocrrake kur do te shurroje. Dhe si me puth ne faqe e me le aty ne kembe, kalon ne njeren ane me canten ne shpine - te gjeje disa shkurre.
Sapo Ania zhduket pas pemeve, edhe Jani, duke u perpjeke te mos me vjeri mua ne sy, niset ne te njejtin drejtim. Sic zhduket edhe ai ne shkurre, une u shkoj prapa duke mos bere asnje zhurme, teksa i kerkoj. I gjurmoj ngadale dhe me kujdes hapat e tyre, qe jane te fresket sapo u shenuan ne bote. Habitem sa larg kane shkuar. Dal nga shtegu dhe i vazhgoj me shume kujdes, duke mos dashur qe ta kuptojne prezencen time. Afrohem shume afer, me siguri 7 a 8 metra, dhe fshihem pas nje shkurreje ku ska shans te me shohin.

Ania sa ka zberthyer tuat per tu ulur kaluc ne njeren ane, Jani i afrohet tek trupi:
- Me fal qe ste lashe me mbaru pune, i thote, por ke nje trup shume ne forme, - dhe syte ia ngul tek bytha e zbuluar.
- Ska gja Jani, i thote ajo, me siguri ke pa ma te bukura se une.
- Skam pare kurre, i thote ai, as kam qene kurre kaq afer nje femre kaq seksi gjysem e zhveshur.
- Hajt tash boll, vazhdon Ania me rolin e te besdisures, teksa mbaron pune, e kthehet pak anash te pastrohet me letrat e lagura qe i mori ne dore.
- O Zot po ti je shume seksi, i thote i shkreti djale, ndersa frymemarrjet fillojne ti behen me te renda.
- Faleminderit Jani, i thote ajo teksa buzeqesh pak. - Me siguri edhe ti ke trup te bukur e me muskuj.

Ndersa Ania vazhdon ta mbaje buzen ne gaz, ai me vrap zberthehet e tenton te nxjerri me shume ne pah muskujt qe i sigurte ne vetvete po i kane shume sukses.
- Mmmm, gjemon prape Ania, sic e sheh Janin ta nxjerri komplet karin perjashta, jo i mall sa i babit vet, por i fryre i bukur mjaftueshem per nje 20-vjecar qe sic po thote, qenka i virgjer. - Sme besohet qe ske ba seks kurr, a ke qejf me e provu?

Jani merr forme te forte e te zmalluar ndersa flasin, akoma pa e preke njeri-tjetrin; arrin nje ereksion maksimal. Me dy hapa perpara i afrohet shume afer, ndeshur, dhe ja afron karin tek gjoksi, tek cicat, qe i ka poshte bluzes zeze.

Ajo ka frike te thote dicka por i duket ne syte qe i shkelqejne, se deshiron te jete e para per te.
Jani me siguri ka pak frike ta preki, frike ose ndroje, keshtu qe nuk ben asnje levizje tjeter. Por Ania ngrihet ne kembe, e rrethon me krahet e bute dhe e puth ne qafe, si per tia shuar emocionet e per ta ftuar ta puthi edhe ai. Pasi sigurohen tinez se askush nuk i sheh, puthen me deshire e fort ndersa ai ja vendos duart ne mollaqe duke ia shtrenguar lehte - akoma me ndroje.

Puthja vazhdon per disa sekonda te mira, derisa Ania terhiqet pak, dhe i shtrin duart poshte, ta kapi te voglin djale prej marshi. E masturbon lehte me shume kujdes dhe ai vec i zgjat duart ta kapi prej cicash e ta shtrengoje gati deri ne dhimbje; ska dyshim qe ai ska pase kurre nje femer dhe eshte gati te shpertheje. Dhe une nuk di ta pershkruaj ndjesine time, xhelozi sigurisht por edhe kurioziteti eshte i mall, dua te shoh ne Anian dicka qe vete se kam pare kurre: si eshte ajo si femer e pare.
- Oh sa e mire qe je ti, peshperin Jani.
Ania vazhdon ta masturboje edhe pak, ndoshta vogelushi i kerkoj gojore por sigurisht qe sdo e kete kete bonus ne heren e tij te pare, per me teper, ai eshte gati te derdhet vec ne prekjet sensuale nga duart e saja te buta.
- Hajde zemer, ma fut brenda, i thote Ania.
Ajo ja hell krahet ne qafe, e perqafon e puth ne fytyre, ja njom buzet me gjuhe, dhe Jani nderkohe e drejton raketen mes kembeve te asaj, duke kerkuar me gishta per hyrjen e njome.
- Vertete se kam bere kurre...
- Ndiq ritmet e mia dhe me qi, vog’lush.

Ania largohet pak perpara, me duart tek nje peme e trashe dhe perkulet, per ti dhene Janit nje pamje te plote te bythes saj malleske e pidhit te qullte. Djali i paditur afrohet dhe ia dorezon karin ne duar, gati qe ajo ta drejtoje per tek vrima e saj - por do e mbeshtjelli me nje kondom Magnum fillimisht qe me siguri e ka rrembyer ne canten time, ata jane masa me e malle ne treg se ne ashtu i marrim por, por Jani disi do ja beje e do e perdori.
- Jepi, fute brenda, e urdheron Ania. - Por merre avash ne fillim, i thote ajo, me nje ze te bute gati ne pergjerim.

Jani e vendos karin e mbeshtjelle me qesen e bute ne pozicion, te dyja duart rreth bythes dhe ia hap buzet e holla anash, pak edhe me frike. Ia shtie koken brenda me shume kujdes dhe te dy, si me porosi, gjemojne sebashku.
- A te lendova?, e pyet Jani nderkohe qe ndalon.
- Jooo, eshte tingull i mire, jepi, shtyj brenda meje.

Jani shtyn perpara ndersa Ania shkon prapa prej tij, duke ja marre brenda te gjithin organ' te tij te njome brenda, me duart ne goje ne perpjeke per te mos leshuar ofshama. Ai mbyll syte si ne dorezim dhe me duart siper ijeve, vazhdon tia palloje pidhin e ngushte sa mundet ndersa ajo gjemon poshte duarve te saja te vogla.
Jani vazhdob shtyn edhe me shpejt, dhe i duken nga larg koqet qe i perplasen tek pidhi i te vogles time. Ai tundet me shpejt para e prapa, me sa fuqi ka per tia mberrite asaj zverkun. Sic e ka mesuar babi i vet, Ania mund ta kuptoje nje mashkull kur eshte gati te prishet keshtu qe per sekonda e shtyn oerjashta, ia heq prezervativin e madh me nje tentative, dhe e ndihmon te derdhet, nen shoqerine e ofshama, siper barit jeshil qe ne fakt e ka mbuluar debora.

Ania qesh pa ze, sheh perreth, pastrohet serish dhe ngre lart tutat e Jani, me syte e mbyllur akoma, me siguri ka filluar te mendoje ca do u tregoje neser shokeve te tij te universitetit, rreth nje eksperience qe do i mbesi ne mendje mundesisht, perjete.

Komente

04/01/2020, 05:00
Anonim:
SUPER FAKE! por shume bukur e shpjeguar
31/12/2019, 17:52
MadMax:
po paska qene i dhjere ky tipi