Bar Pasticeri Latex

13/09/2019 23:59

Rebeka eshte prape ne turn, ajo e preferuara jone, kamarierja jone e preferuar ne barin tone te preferuar. Si gjithmone kur na sjell porosite, ajo kur vjen, nuk na sheh kurre ne sy - vec le pijet mbi tavoline, dy birra te ftohta akull, dhe qesh pak vjelltazi e largohet. Dhe Anjas i ben pershtypje kjo gje, gjithmone por sonte me shume se cdo here se i gjithe bari eshte bosh. Kemi ndenje brenda sonte, se jashte ka shume zhurme e levizje, e ben edhe pak ftohte se eshte gati mesnate por ky bar ka pune deri vone, edhe pse ka se vec pak kliente tashme ne kete ore.

Rebeka si gjithmone eshte e veshur slim - sandale te sheshta me rripa te zinj llastiku, xhinse te holla te ngushta fort ngjit' me kembet e gjata dhe nje kemishe logo "IceCream" qe e ngre pak lart gjoja pa vemendje por qellimisht per te nxjerre fundin e shpines e shtyllen kurrizore qe sikur i mungon, aq e holle elegante eshte. Anja, nga ana tjeter, qe sic e mora nga shtepia e solla ne bar per nje birre, ka veshe vec nje bluze te holle qe gati i derdhet nga trupi per ti zbuluar gjinje e njome te shtrenguar fort dhe nje pale tuta te holla si princesha Aladinit - dha pantofla te sheshta se ate ja kerkoj une; kam qejf tia shoh kembet e vogla sidomos kur lyen thonje e kuq, Zot, me duket kaq e vogel e e pambrojtur kur e shoh keshtu.?
?
Pasi ka kaluar edhe gati nje tjeter ore duke fole e biseduar aty ne tavoline, pasi birrat i kemi cuar ne fund por spo marrim tjera se mbase do cohemi edhe pak, pasi brenda ska asnje klient tjeter pervec Xhoanes - banakieres cice-e-bythe malle qe ngjan si nje peshengritese kur as nuk qesh e pasi edhe perjashta ska me kliente pervec nja tre djem qe duket se do rrijne aty deri ne te zbardhur se edhe tavolinen e kane plot me shishe boshe, Rebeka, ben levizjet e saja te fundit si kamariere, mbyll xhirot e dites dhe ndez nje cigare e mbeshtetet ne mur, ne cep te barit - duket, ne pritje te cohemi edhe ne. Ndonjehere na sheh kur ne nuk e shohim, derisa, une i bej me shenje te afrohet, qe ta paguajme dhe ta pyesim nese po e mbajme ne aty e nese po, pse sna thote te dalim.? Se gjithmone keshtu e ngacojme, une edhe Anja, a ndoshta une me shume sado e ngacmon ate inati.
?
Rebeka afrohet tek tavolina jona, me cigare ne dore akoma;?
- A doni me u cu? Se vec ju keni mbet...?
- Ulu pak, i them une, - me te pyet dicka.?
?
Qendron pak sekonda ne kembe, habitshem ajo dhe Anja, fik cigaren tek banaku dhe ulet aty tek ne. E kupton, sigurisht, se duam ti themi dicka me shume se pyetje. Ose ka dyshime. Ose pikepyetje. E edhe Xhoana, nga ana tjeter e banakut, pavaresisht se po sistemon punet e saja ne mbyllje te turnit, na sheh me pikepyetje - por ska problem - kemi nje vit qe vijme ketu perdite, ndihemi si ne shtepi e asgje sdo bente habi.?
?
- Nuk mdukesh mire, i them, ca ke??
- Je lodhe?, - shton Anja, - ke pase shume pune??
?
Rebeka fillon te flasi, shtrin krahet mbi tavoline dhe Anja e kap nga duart. "Ca ke, fol", i thote me ze te bute, dhe kamarieres i zbuten syte e verenjten vetullat e fillon te flasi e te rrefehet dicka me ne, dicka per jeten e saj. Nis te flasi per nje djale, nje budalla qe e paska ofenduar rende kete dite te djeshme; ne e dijme per ke e ka fjalen se e kemi pare disa here te shoqeruar edhe pse nuk jemi perfshire ne shoqerine e saj, e dijme mire kush eshte ai - si fytyre, te pakten, si tip. Ajo vazhdon te na tregoje me shume rreth problemeve te saja, merzive qe ka pase plot dy ditet e fundit dhe duke pare si fjale te saja nuk po dalin ne ajer por ne po e degjojme e mirekuptojme ndjesine e saj, qe po e shfryn me duf bashke me cigaret e holla qe thith, na pyet nese do te na qerasi me dicka. "E kena mbyll",
thote, por i faturoj neser, dhe qesh pak e cohet te kapi dy birra te tjera qe ne fakt, sdo i kete larg tavolines - frigoriferi eshte aty. Une nderkohe do ngrihem pas saj qe te sigurohem se dera e barit eshte e mbyllur nderkohe, por ec avash se hell nje sy habitshem edhe per Xhoanen qe nuk e shoh askund - mund kete dale lart ne katin tjeter, dhe sa mbyll deren e kthehem, Rebeka tashme ka shkuar ne tavoline e vajza ime po e perqafon. Kushedi ca i tha, dicka qe une nuk e degjova, por qe Rebeka ka nevoje per ngrohtesi e fjale te mira kjo duket nga larg, pa sy e veshe, sado qe ajo nuk e jep veten.?
?
- A do me ardh me fjet te ne sonte, e pyet Anja, - jemi vec un e babi...?
- Babi?!?
- Ai aty, i thote kjo, ashtu e thirri...?
?
Sigurisht, Rebeka e kupton pse me therrat ashtu dhe me syte qe tashme kane filluar ti zbuten, qe i shkelqejne kur i zbuten, qesh pak por pa ze dhe e puth Anjan ne dore - nje sjellje qe i erdhi prej brenda, pa e menduar shume si gjest, por pasi duart I kane te lidhura bashke siper tavolines nderkohe qe rrefejne sekretet e tyre... Une sa u nisa te shkoj ne tavoline por shoh skenen e stopohem - as Xhoana nuk eshte me rrotull, vec ato te dyja. Anja i afrohet e puth ne sy, ne syte qe i shndrisin e i shkelqejne pak prej loteve e pak prej gezimit qe dikush po e ndien thelle problemin e saj dhe qesh serish, serish pa ze, dhe i ve doren tek krahu, e ferkon pak vajzen time, dhe duket se i thote "faleminderit" por zeri i saj eshte kaq i vogel, e kaq i shkurte, se duke fole, Anja ja keput nje puthje ne buze, super shpejt e pa bere zhurme, por qe ja pret fjalet pergjysem.?
?
Une nderkohe kam marre celularin dhe bej sikur se kam mendjen sado me habit e jam gati ne shok nga cpo shoh, kurse Xhoana vazhdon te jete lart akoma, dhe kamarierja, sic e studion kete situate, ja kthen nje tjeter puthje vajzes time ne te njejten menyre, lehte e pa zhurme, drejt e ne buzet e njoma. "A mundem me ken e sinqert
me ty?", e pyet ajo - dhe kjo as nuk kerkon konfirmim prej meje por i hap krahet i tregon gjoksin si per ti thene qe po dhe e sheh pikur ne buze per te mireprite gjithcka qe mund te degjoje prej saj. Nderkohe kthehet prej meje, "fike driten" me thote - dhe sa driten e
kam frike ne sekonda, vajza ime gjendet ne kembe, bashke me kamarieren, perballe, me duart e njera-tjetres ne bel.?
?
Brenda eshte krijuar nje atmosfere e kendshme e rehatshme; gjysem erresire vec me driten qe vjen prej jashte dhe aroma te mira nga parfumet e barit qe shfryjne here pas here ne menyre te programuar. Une ze vend ne nje karrige ne cep kurse Rebeka, pasi
me ka pare edhe nje here per tu siguruar qe spo leviz, e shtyn me kujdes Anjan e shtrin siper tavolines, me kembet e koken qe i varen poshte ne ane te kunderta. Lehtesisht ia terheq poshte tutat e holla, per ta gjete ne te brendshmet e kuqe qe i kishte veshe
per mua sonte, dhe duke e puthe ne pjeset e brendshme te kofsheve te fryra, e nuhat e ndien tek e cara e saj e ngushta qe gjendet fiks aty, tek buzet e saja te holla te lyera me bakam te kuq te erret, vecse poshte mbathjeve.?
?
Anja here pas here e kthen koken prej meje per te marre konfirmim por nuk ka nevoje; une po filloj ta shijoj skenen fort gati sa ajo. Keshtu, Rebeka fillon ta puthi me shume, ja largon mbathjet anash e e gjen pak te lagur, shume te zbutur, e fillon ta puthi prape tia shetisi gjuhen e holle siper klitit. Anja i kerkon te filloje ta haje fort se nuk i pritet, skena, koha, vendi, biseda - e kane ndeze shume dhe ideja qe i dashuri i saj po e sheh nje femer tjeter ta haje aty ku ai vete cmendet - e cmend edhe
ate. "Kape", i thote, "kape me buze", i thote kamarieres, oh Zot, cfare torture per mua dhe per cka po mbaj me zor poshte zinxhirit pa e nxjerre.?
?
Pikerisht ne kete moment, zbret nga kati siperm Xhoana. Me shtyn me dore te largohem pak se kam dale gati ne mes te korridorit per te marre kend te mire per te shijuar skenen. "Merre birren" qe eshte mbi banak, me thote, dhe sa une largohem i bej pak vend,
ajo i afrohet koleges saj, i ve duart ne mollaqe, ia shtryll pak, dhe per dy sekonda prej prapa do i zbertheje rripin e do ja coje xhinset tek gjunjte. Nuk e di a nuk kishte mbathje apo i iken poshte bashke me xhinset, por Xhoana ja nxorri bythen e tendosur komplet perjashta dhe fillon ta puthi ne mollaqe, bute si per ti thene "qetesohu", ngaqe e sheh si ka filluar te terbohet siper vajzes time, ka marre vrull te krisur tek pidhi saj e ajo e shkreta, vajza ime, vec gjemon...?
?
Une i afrohem tek koka si per ti kerkuar te mos beje zhurme e te qetesohet dhe me birren ne njeren dore e me doren tjeter duke e ferkuar ne gushe e ne fytyre, here pas here afrohem i puth gojen, qete, si per ti thene "duro, se je me babin". Por Rebeka vazhdon ta haje, kaq unshem, kaq mire, kaq kurve eshte ajo. Duket sikur po ja mbaron pidhin komplet, sikur po e prish po e shuan aty, kaq qejf e ka, kaq shume sillet sikur e dashuron.?
?
Anja, me duart qe i dridhen e pa dite ku ti coje se Rebeka e ka mberthyer nga beli e poshte, zgjatet te me preki dhe me kap nga rripi i xhinseve. E ka kuptuar shpejt sa jam fryre nga kjo skene, ajo e di se eshte skena ime numero uno, duke e pare vajzen
time duke shijuar gjuhen e nje femre trendy e pasionante si Rebeka. Me terheq nga rripi per te me zberthyer por ajo nuk e lejon; e kap, ja heq zinxhirin tim prej duarve dhe e mban mberthyer dhe e hap gojen fort, ja kap serish pidhin me buze, e fillon tia thithi buzet e saja te buta deri ne cmenduri.?
?
Xhoana, nderkohe, nga prapa, zbret poshte e fillon ta haje Rebeken ne vrimen e saj te ngushte fort, sic ia haja une para nje muaji tek dhoma ime, apo sic ia ha vajzes sime cdo pasdite ne te njejten dhome apo edhe tjeterkund, dhe ajo sic e sheh kolegen e saj se ka filluar te laget, ja shtie doren permes kembeve e nis ta masturboje me dy gishtat e mesem qe ja rreshqet brenda. Rebeka ka qejf shume, e edhe Anja, teksa ja mban gojen ne gjemime e shfryrje ne kenaqesi siper pidhit te saj te bute te bere qull. "Hajde babi", me peshperin ajo, "ma sill ketu", por Rebeka edhe pak nuk eshte dakort me kete opsion, dhe me sheh gjithe inat, gjithe nerva e me pak besdi, ashtu si e ka zakon te shohi klientet kur lodhet ne pune, pak edhe me ironi. E kuptoj se sme do ne skene, te pakten jo per tani - tani do vec gojen e ndyre te Xhoanes te bytha e saj e ngusht dhe gjuhen e vet te llastume te pidhi i vajzes time viktime te kesaj pasticerie.
?
Rebeka e kap klienten nga kofshet, i jep lart e shtyn pak gati si per ta rrezuar nga tavolina, ja nxjerr koken me shume perjashta e ajo varet poshte, persembrapshti, si ne agoni sikur po i del shpirti nga kenaqesia se nga veshtiresia - aspak. E ndihmon edhe Xhoana, qe afrohet, e ja cojne bythen me lart akoma. Flokeverdha (Xhoana) i shtie menjehere nje jastek poshte kurrizit dhe keshtu kolegia e saj mund ia fusi gjuhen e holle te gjate thelle ne pidh, thelle deri te pika G e ta ferkoje nga perbrenda e Ania humbet komplet, gati skupton as ca po ndodh. Xhoana, nderkohe, sillet e del prej vajzes ne njeren ane te tavolines, ia zberthen bluzen e holle qe pati veshe apostafat per mua dhe pasi ja gjuan me shpulla cicat dy a tre here, duke i thene jo me goje por me mendje qe "gjithmone
e ka pase inat", i lepin pak gishtat e fillon tia shtrylli thithkat para se te shkoje me goje e tia haje si bombone.?
?
Une vazhdoj mbaj birren ne dore dhe meqe asnjera nuk e ka mendjen, afrohem ngadale dhe dal perjashta pa bere zhurme, vec i shkoj vajzes ne goje fort deri ne fyt, sic i pelqen asaj, me koken poshte permbys. Tani as nuk leviz dot, se e kane mberthyer du
punetoret e ndyra te kafeterise e duket se po e mbarojne komplet, po e shkrijne me buze e gjuhe neper trup. Anja i con duart lart e mi sjell tek beli im, duke ja bere me te lehte edhe Xhoanes qe tia haje gjinjte e Rebekas pidhin - qe po ja ha ne fakt si te jete dashnorja e saj prej nje shekulli. Une e prek Xhoanen ne shpine, ia zberthej uniformen dhe sutjenat pastaj e ajo nuk kundershton as ben habi aspak, sigurisht, me ka pare aty qe prej fillimit.?
?
Kjo eshte dhurata me e bukur qe vajza ime mund me bente; ta shoh te poshterohet ashtu, poshte dy kurvave te cmendura per seks, duke ja perdhunuar bashke te gjitha vrimat, oh Zot, eshte nje fantazi qe me ka ngacmuar gjithmone. Rebeka me sheh se jam afruar tashme dhe eshte vone te me kundershtoje, vec qesh pak ashtu sic di ta beje ajo, si djall, si mizore, dhe me jep leje te qendroj ketu ku jam, me pantallonat ne fund ne kembeve.?
?
Por ajo i ben nje shenje Xhoanes, pasi shihen ne sy per disa sekonda dhe kuptohen direkt se normale gjithcka per to, kjo eshte gjeja e tyre; dhe une sic jam ne kembe duke i qire gojen e vogel vajzes time te gjore, fort se tashme e kam humbe edhe sensin e merakut e te kujdesit, Xhoana del prej te cicat, duke e puthe duke e ndier me gjuhen perjashta duke i vizuar si nje shirit te trashe pergjate gjoksit e qafes e gushes e gojes deri tek kari im - tek pjesa e gjate qe mbetet jashte gojes saj edhe pse i shkon deri ne fyt me siguri. Kurse ajo, kamarierja jone e preferuar, vazhdon tia haje klitin akoma me fort - ia kap me buze, ia thith sikur do tia shkyeje; ajo e di mire si kenaqet nje femer, ajo me siguri ben seks cdo nate, pernate, deri ne tre te mengjesit a me vone.? Une e kap Xhoanen nga floket, pa ja nxjerre Anjas karin prej goje, dhe i jap mundesi asaj, shoqes sone te re, tia lepije vajzes sime buzet e njoma qe gati i shkyhen rreth karit tim te trashe. Rebeka serish ben me shenje Xhoanes per tu larguar dhe sa merr pak hapesire per vete, kercen siper tavolines ne pozicion 69 mbi Anjan dhe vazhdon ta haje prape si nga fillimi, me bythen e tendosur qe ma sjell mua gati ne fytyre. Edhe Anja vazhdon tia haje pidhin nga pak, nga pak se pak edhe ngurron - nuk eshte dicka qe e ben shpesh por do mesohet menjehere, ne pidhin e njome te Rebekas qe e paska rruar sot, duket, me buzet e saja te holla ngjyre roze, dhe kaq e ngushte qe eshte, e ma ka sjelle kaq afer.
?
?Pas pak, Anja do e zgjasi doren lart e do me kapi prej marshi, te me rrotulloje pak e te me coje per tek vrima e njome e kamarieres tone seksi. Dhe nuk behet aspak xheloze per kete kontakt intim; ajo, vajza ime, e di se eshte dashuria ime, e di se jam vec i saji, dhe ca ndodh ne Lateks - mbetet ne Lateks.
Une rreshqas fort pa ngurrim brenda njomesise Rebekas; ashtu si ia bej edhe Anjas kur e kthej me koken poshte ne nje pozicion Breshke (doggie). Ajo vec leshon nje gjemim te thelle dhimbjeje dhe e kerrus pak kurrizin, e e perkthen gjithcka ne te tjera thithje qe i leshon vajzes sime tek pidhi i saj i ndezur, duke ja kape buzet e duke ja lepire klitin sikur do tia shkrije komplet, me force e egersi.

Xhoana afrohet tek kolegia e saj dhe fillon ta haje klienten bashke me te; oh Zot, ato dyja duket se qihen bashke perdite, nga menyra si qeshin kur ulen siper pidhit saj dhe si i perplasin gjuhet e tyre gjarperushe tek vrima e ngushte e ndezur e vajzes sime. Une vec po fryhem me shume brenda kamarieres dhe per nje moment i dal perjashta, plot me lengun e saj te ngrohte e i futem ne goje Anjas, ta llastoj pak edhe ate.

Ashtu ajo arrin kulmin e saj, kurse Xhoana ia shtrin doren persegjati Rebekes e nis ta ferkoje ta masturboje me shpejtesi, ndersa ajo e tund bythen krejt afer mjekres sime. Te gjithe e dashurojme shume skenen, e kuptojme njeri-tjetrin mire dhe Anja do derdhet fort si ne shterrim tek gjuha e terbuar e Rebekes e vete Rebeka do dorezohet menjehere ne karin tim qe fryhet me shume brenda saj, e une do dal perjashta do i shprazem siper bytheve qe i shkund me nje liter sperme te bardhe te trashe si majoneza, qe do i kulloje, nga e cara e saj e ngushte, e do rrjelli ti pikoje sime vajze kudo neper fytyre.

Komente

03/10/2019, 14:13
Anonim:
Bravo me keto orgjinat nonsese neper lokale
29/09/2019, 13:09
Luigj:
Super hot! Bravo!
22/09/2019, 02:26
Anonim:
shkrim i mire, tani rallen e ka nje skuader basketbolli
pasion.al ne instagram