Pushime Jeshile III: Vermosh: Para se te shkojme

26/08/2019 19:05

Sot ne dreke do nisemi per mal, ne nje udhetim qe e kemi planifikuar prej muajsh e do shkojme ne Vermosh ne eventin e Miss Bjeshkes. Ania ska qene kurre atje, e as une skam qene qe prej 2015-es; atehere, ate vere, pata shkuar pa te se nuk njiheshim akoma dhe shoqerova motren ne kompeticion asokohe, per te marre cmimin atje, ne fund te eventit. Dhe kete vit dua te coj Anian, lart ne mal, ti jap asaj nje cmim atje ne alpe. Se ajo ne fakt e meriton, me buzeqeshjen e pafajshme dhe syte qe i shndrisin flake e belin e holle siper kofsheve te trasha qe ngjan me nje latin-amerikane qe kercen gjysem zhveshur ne driten e zbehte te henes ne plazh, ajo meriton cdo cmim mes vajzave te moshes saj.

Por Ania eshte ne Velipoje akoma... Ne dreke do nisemi per mal dhe une vec po behem gati e pergatis canten, pa te. Disa rroba dhe nje pale pantofla per ne hotelin ku do rrijme i kam gjete me kohe, edhe dy bluza, tre pale mbathje per cdo nevoje dhe kufie plot me muzike per rruge a per naten atje, nese na pelqen te rrijme ne bar duke pare yjet, qe ne fakt ngjajne me afer, ngaqe sa te larta jane majat ku do shkojme. Ajo do vije tek une pasi te kthehet e te behet gati, sic kemi fole, do vije te marri mua dhe do dalim bashke nga aty.

Eshte gati dreke pothuajse, dhe pasi kam paketuar canten e shpines e pasi kam bere gati setin e lodrave qe do marrin ne qese te kuqe, me ben SMS ne njoftim qe eshte ne dere. Suprize! Ajo qenka kthyer e qenka bere gati per nisje por une kam vec edhe pak pune, gjithsesi, dal direkt ti them te vije brenda deri ne fund te pergatitjes time. Kam edhe limonate ne frigorifer, e pse jo? Ajo hyn brenda, me vrap nga korridori i erret qe prej nje viti e ben perdite si rruge dhe sa futet ne dhome, dy here celesit ne drejtim te ores dhe jemi perballe, ne kembe, duke prite kush po fillon i pari, ajo te rrefeje ditet e saja ne Velipoje, apo une te shfryj nervat qe me kane kulmuar prej mungeses saj 3-ditore qe ngjan sa nje sezon.

I ve menjehere duart ne supe, sikur dua ti filloj verejtjet e mungeses, e shoh si ka marre ngjyre te zeze - akoma me te zeze se lekura e saj e erret latine, e nuhat per ti ndier aromen qe se kam ne hunde prej ditesh dhe pasi i puth pak faqen, lehte deri buze veshit, e rrotulloj prej murit, dhe e rrezoj mbi kolltuk, permbys, me bythen lart gati per tui shenuar. Une jam kaq i fryre qe ne fillim, me duket se e mbaj ereksionin prej ditesh dhe sdo pres me por do e zhvesh nga pantallonat e shkurtera, do dal perjashta se une vec ne te brendshme jam, e do rrasem brenda saj me forcen e nje sulmi. Ajo leshon nje gjemim maceje, si e vogel e brishte qe eshte, por une do e kap nga krahet pas shpine, e do vazhdoj ta penetroj ne furi, deri ne dhimbje, duke e mbajte shtrenguar e duke u perpjeke ti arrij gojen tia mbyll me duar.

--

Oh, Zot, sa qenkim thare per njeri-tjetrin gjithe keto ore qe paskim qene kaq larg. Dhe dielli i plazhit i paska dhene Anias epsh me shume se ngjyre, jo se ngjyren e ka e epshi i mungon por se qenka kthyer vertete e perveluar e kete e tregojne ofshamat e klithura si ne torture sa here shkoj fort brenda saj si per tia preke fundin. Per nje moment harrojme edhe oraret e udhetimit sepse ne fakt e gjetem veten, udhetimin tone ne galaktike - ashtu si ne udhetojme cdo pasdite prej thuajse nje viti.

Shpesh, ndiej se fryhem akoma me shume brenda saj, kur puthitem akoma me ngjitur pas kofsheve te saja cilindrike e bythes topolake qe i tundet kur i perplasem duke gjete fundin. Pa ja leshuar akoma krahet nga pas shpine si ne pranga, i ve doren tjeter ne koke dhe e shtyj poshte, duke i lakuar shpinen e duke ia mbajte lart bythen e fryre qe te ndieje me shume penetrimet e mia te pameshirshme. Skena vazhdon e tille edhe per pak, nganjehere ajo tenton te kthehet prej meje por ne vec kapim duart ne krahe e perplasemi me fort per tu kthyer prape ku ishim. Me njeren dore ajo qendron e kapur ne mua, e me tjetren do i vije ne ndihme klitit te saj te bute qe po i pelcet ne kenaqesi. Fillon ta ferkoje me furi, ta shtrengoje me gishta ndonjehere, ta gjuaje me shpulle ndonjehere tjeter dhe duke e shoqeruar me ofshama do prishet fort si kurre me pare, gati duke u rrezuar nga kolltuku, me mua brenda saj. Ashtu kthehet prej meje, qe me gjen gati ne shperthim, dhe me ofron buzet e trasha per ti lustruar vec pak me koke e per tu shpraze brenda tyre.

Me barkun plot, do kerceje ne krevatin e shtrire afer kolltukut ndersa une largohem te pi pak uje te shuaj epshin.
- A e ke ba gati canten?, me pyet, dhe drejtohet ta shohi vete nderkohe qe une mbaj goten ne dore dhe vazhdoj te jem i erektuar akoma, njesoj si pak me pare.

I bej me dore nga canta qe eshte buze shtratit dhe ajo rrotullohet qe ta arrije vete e ta kontrolloje, duke e harruar bythen e zbuluar perjashta nga ku me jep nje pamje te plote te saj. E ndjek me sy si leviz avash duke rrobuar ne cante, permbys me floket e derdhura mbi corcaf e kofshet e hapura pa vetedije cepash te krevatit. I afrohem avash pa me ndier, i ve duart mbi shpatulla qe te mos levizi dot dhe i sigurte se sdo ndieje aspak dhimbje por vec kenaqesi, shkoj serish brenda te cares saj te bute qe vazhdon te lengezoje leng te ngrohte transparent qe mban arome te mire te parfumit tim te preferuar.

Fillimisht lehte e shpejt me shpejt, vazhdoj te rreshqas brenda saj si te jete e para here e jona dhe deshirat, njesoj si nga dita e pare qekur njihemi, vec na rriten. "Sa kafsh je", me thote here pas here, ndonjehere kur gojen e ka te lire, sepse me pelqen tia ze me duar ti shtie gishtat ne goje gati tia shkyej kur ulem siper bythes saj si ne jastek duke e penetruar nga prapa, shtrire, ku smund as te levizi me. Ajo e harron canten qe do kontrollonte, sepse tani vec po kontrollon mua dhe ndonjehere gjen kohe te me thote "fort babi, mqi fort, m'mbyt krejt babi". Dhe une ashtu bej, i bindem gjithmone, duke e mbajte per flokesh shtrire me fytyre te shtypur si me inat mbi corcaf, duke ja rrahe bythen me shuplaka qe kercasin deri jashte tek komshinjte e duke e peshuar akoma me fort ne krevatin e bute qe qendron ne mes te dhomes si ne stadium.

"Babi boll", me thote, "me mbyte" me thote prape, se ashtu ben ajo kur eshte gati ne te ardhe dhe mua kjo vec me ndez me teper. E leshoj per pak por jo qe te iki prej meje, thjesht qe ta kthej me fytyre prej nga une, shtrire ne shpine dhe vazhdoj ta penetroj si nga fillimi me ritme te shpejta duke ja mbajte kembet lart ne ajer gati per te kape tavanin. Ajo fillon te dridhet, e ndiej si nis te me shtrengoje nga brenda saj dhe vec per pak sekonda, do leshoje nje gjeme te forte qe tregon kulmin e kembet do e leshojne si te derdhen e une do dal me vrap prej saj per ta sperkate serish me spermen e trashe si majoneze qe e vizon nga barku e cicat e buta deri ne fytyre e floke.

Ne vetem kater minuta, do qetesohemi, do pastrohemi, do rregullohemi, e do dalim me shpejtim per te kape Nardin, shoferin qe do na coje ne maje te malit - gati ne Montenegro.

Komente

07/09/2019, 02:19
Anonim:
njeriu duhet te kete edhe qellime te tjera ne jete, pervec seksit