Tom Robbins

Ne shpenzojme kohe duke kerkuar partnerin perfekt, ne vend qe te krijojme marredhenien perfekte.

#001 - Amazing meeting (Takim i Mrekullueshem)

Vetem kur menduat se gjerat nuk mund te nxeheshin, pozicioni i mrekullueshem i vajzes ne krye erdhi ne boten tuaj. Gjithcka qe ju nevojitet eshte nje shtrat i mire i guximshem dhe veshje zero, gjerat do te nxehen shpejt. Djali ulet ne skaj te shtratit me kembet e tij te shtyre dhe kembet ne dysheme. Vajza ulet midis kembeve te tij perballe partnerit, duke e shtypur vaginen e saj tek luanet e dashnorit sa me te ngushte. Ajo i perkul kembet ne gjunje dhe i hedh ne shpatullat e djalit. Ajo i ve ne qafe pellembet, por krahet jane krejtesisht te drejta. Djali e mbeshtet dashurin e tij nga shpina.

#002 - Bent cowgirl (Kaubojsja e Perkulur)

Ky pozicion seksi eshte nje menyre e thjeshte per te hipur ne njeri-tjetrin te cmendur permes depertimit te drejtperdrejte. Plus, ajo i siguron vajzes kontrollin e depertimit, duke siguruar qe te gjithe ndjehen te shkelqyer gjate gjithe kohes. Djali ulet ne shtrat dhe perkulet pak. Ai mbeshtet veten prane pellembes se dores se tij te shtrire. Vajza ulet ne vithet e tij me shpinen tek ai. Ajo i vendos pellembet e saj ne gjunje dhe duke e shtrire trupin e siperm ne krahe te shtrire. Kembet e saj te drejta jane prapa shpines se dashnorit te saj.

#003 - Captivity (Roberimi)

Nuk duhet t’i shpetoni roberise se embel te kraheve te partnerit tuaj. Ato nuk jane vetem te forta, por jane teper te kendshme gjithashtu. Djali ulet ne skajin e shtratit, perkul gjunjet dhe i perhap ato larg. Vajza shale te dashuren e saj balle per balle. Ajo shtrin kembet pergjate mollaqit, rremben vithet e partnerit te saj dhe terhiqet plotesisht perpara ne menyre qe koka e saj te varet nga shtrati. Djali perkulet pak perpara dashurise se tij dhe mban shpatullat e saj ne ate pozicion. Eshte nje veprim i ri ne poziten e dominuar nga Vajza. vajzat e duan menyren se si ndihen dhe, natyrisht, keshtu bejne burrat.

#004 - Car mechanic (Mekanik Makine)

Eshte ne rregull nese nuk jeni shume te mire ne riparimin e makinave. Gjeja kryesore eshte qe te jeni ne gjendje te eksitoni dhe ngrohni Vajzen tuaj. Pozicioni i seksit mekanik te Car ishte krijuar per t`i dhene te dashuruarve nje rrotullim te ri ne dashuri ne goje. Djali shtrihet ne shpine ne shtrat me koken e varur buze. Kembet e tij jane te perkulur ne gjunje dhe qendrojne anash. Partnerja Vajze qendron ne dysheme perballe partnerit te saj. Ajo shtrin krahet para saj dhe mbeshtetet gishtat ne te dashuren e saj, paksa mbeshtetur perpara. Djali kap kofshet e saj dhe e kenaq ate derisa te arrije kulmin.

#005 - Compliment (Kompliment)

Lavderoni Vajzen tuaj ndersa ajo eshte duke kenaqur te gjitha pjeset tuaja te preferuara! Ky pozicion eshte mjaft i rehatshem per te dhe oh aq shume argetim per te! Djali gjunjezohet ne buze te shtratit me kembe te perhapura larg. Vajza ulet poshte, duke perkedhelur fort gjunjet ne kembet e mobiljeve. Ajo perkul trupin e siperm perpara dhe i ve pellembet ne mollaqe partnerit te saj. Nga ana tjeter, ai e merr fytyren me duart e tij dhe sugjeron ritmin e qendrueshem, pasi shpejtesia, ritmi dhe presioni funksionojne me te vertete per cdo njeri.

← 1235 →