Tom Robbins

Ne shpenzojme kohe duke kerkuar partnerin perfekt, ne vend qe te krijojme marredhenien perfekte.

#001 - Catch (Kapje)

A keni lexuar ndonjehere nje perralle per peshkun e arte qe ju dhuron tre deshira? Ne jemi te bindur se nje nga deshirat tuaja ishte te merrni kenaqesi nga gishtat e kembeve. Pozicioni Catch eshte nje pozicion intim dashurie, i cili do t’ju beje balle per balle me te dashurin tuaj, ndersa ju e futni ate thelle dhe me magji. Vajza shtrihet ne shpine ne nje top palester, ajo merr nje dore anash per te rrembyer topin. Kembet e saj te drejta jane ngritur lart. Dora e dyte mbeshtetet ne gju me te afert. Djali qendron ne njeren gju perballe te dashurit, kemben e dyte e ka lene menjane. Djali vendos kembet e dashnorit ne shpatull dhe perqafon gjunjet me duart e tij.

#002 - Conqueror (Pushtuesi)

Shprehja latine "Ndaj & Pushtohem" eshte aq e vjeter sa politika, lufta dhe seksi. Ky pozicion depertues depertues ndihet i besueshem mire per te dy partneret. Vajza shtrihet ne pjesen e pasme te saj mbi nje top palester me kembe te perkulur ne gjunje dhe perhapet gjeresisht larg. Kembet e saj jane ne dysheme, pasi ato jane mbeshtetja kryesore. Djali gjunjezohet midis kofsheve te partnerit te tij dhe mbyll kembet se bashku. Pellembet e tij butesisht godasin gjunjet e saj. Djali do te jete ne gjendje te vezhgoje cdo reagim te vajzes ndaj levizjeve te tij.

#003 - Dirty sanchez (Sankshezi i Ndyre)

Te gjithe grate, nga me e larta deri tek me te ultat, e duan seksin oral. Jo sepse kjo eshte dicka per te zvogeluar egon e djalit, por sepse seksi oral oral prodhon orgazma. Partnerja Vajze shtrihet ne bark ne nje top palester, perkul njeren krah ne berryl dhe e vendos ate nen gji. Ajo shtrine te dyten dhe vendos doren para saj per mbeshtetje Eshtese. Djali gjunjezohet poshte midis kembeve te vajzes, i shtrengon vithet, sa me gjere qe te jete e mundur, anash dhe i vendos duart mbi to. Ai fundos gjuhen e tij ne vaginen e saj te hapur dhe zbrazese. Jete i sigurt, vajza do te bertase per me shume.

#004 - Equilibrium (Ekuiliber)

Deshironi qe Djali juaj te bie ne gjunje para jush? Asgje nuk eshte me e lehte! Sugjerojeni ate te provoje kete pozicion seksi te lezetshem. vajza shtrihet ne shpine ne topin e fitnesit, i merr duart prapa per te pushuar pellembet ne dysheme anash e kundert te topit per te stabilizuar trupin e saj. Djali gjunjezohet para vagines se saj. Ijet e tij jane te hapura dhe kembet e tij jane mbyllur se bashku. Djali rremben te dashurin e tij nga beli, dhe ajo i hedh kembet ne shpatullat e tij, duke i perkulur paksa ne gjunje. Positionshte nje pozicion balle per balle duke u ofruar dashamireve ndjenje te forte intimiteti dhe lidhjeje.

#005 - Fantasy (Fantazi)

Ky pozicion ben mjaft shfaqje, dhe e hap Vajzen per nje ekspozim te plote, te thelle. Pak a shume kafshe, ka dicka te shijshme dhe terheqese per te. Eshte nje pozicion i thelle seksi per kenaqesi perfundimtare qe i vendos te dy palet ne kontakt me njera-tjetren. Vajza shtrihet anash e saj ne topin e fitnesit. Krahu dhe kemba e saj jane ne dysheme. Ajo vendos doren tjeter mbi topin afer belit per te balancuar trupin dhe heq kemben e dyte. Djali gjunjezohet ne menyre qe kemba e saj te jete midis kofsheve te tij. Ai e hedh kemben e ngritur mbi supe. Me njeren dore, ai perqafon te dashurin. Ai kap kofshen e saj me doren e dyte dhe e ben qe vagina e saj te digjet, shkrihet dhe te rrjedhe si dylli.

← 1235 →