Tom Robbins

Ne shpenzojme kohe duke kerkuar partnerin perfekt, ne vend qe te krijojme marredhenien perfekte.

#006 - G force (Forca G)

Goditja e penisit e cila stimulon piken e saj G, i jep vajzes nje shans te mire per nje orgazem te kendshem. Gjithmone eshte shume emocionuese per nje burre kur partneri i tij vjen ndersa eshte brenda saj. Partnerja Vajze shtrihet ne shpine ne topin e stervitjes, koka eshte hedhur prapa, krahet jane te perkulur pak ne berryla dhe shtrihen ne siperfaqen e topit. Kembet e saj jane perhapur. Djali eshte i lidhur ne mes te kembeve, i merr per vithe dhe i ngrit lart, duke ngjitur penisin ne vaginen e saj te nxehte. Per me shume komoditet, Djali mund ta ktheje pak trupin mbrapa dhe te perhape kembet e tij me gjeresi te shpatullave.

#007 - Hard worker (Punetori i Zellshem)

Ky pozicion eshte perfekt per nje cift qe jane te merzitur te bejne seks ne shtrat. Topi i fitnesit mund te jete i reklamuar mire. Vajza shtrihet ne shpine ne topin e fitnesit, pak e mbeshtetur ne shpine dhe e mbeshtet veten nga duart e vendosura vec e vec. Ajo i perkul kembet ne gjunje, i heq dhe i drejton sa me gjere. Djali qendron ne mes te vitheve te dashur, duke mbeshtetur gjunjet mbi top. Ai perkulet pak perpara, shtrine krahet dhe i shtrengon duart nen shpine.

#008 - Harness (Parzmorja)

It`sshte pothuajse gjithcka rreth nje pozicioni seksi super te nxehte per cdo burre. Vajza eshte ne meshiren e tij me te ne kontrollin e plote. Dhe pamja eshte e shkelqyeshme! Djali ulet ne nje top palester, shpina eshte drejt, kembet jane te perkulura dhe perhapur larg. vajza ulet ne gjunje me shpinen te dashnori, shtrine krahet dhe perkulet plotesisht me pellembet e saj ne dysheme. Ajo perqafon belin e djalit te saj. Dhe i mbyll ata pas shpines. Me duart e veta, Djali mban partnerin Vajze prane belit. Ne pozat seksuale ne Harness, Vajza nuk eshte ne pozite krejt normale. Ajo ndjehet, sikur po perjeton nje gravitet zero. Por garanton emocionet dhe pershtypjet e meparshme te pashpjeguara.

#009 - Holder (Mbajtesi)

Pozicioni ideal per ata qe jane te lodhur nga seksi ne shtrat. Keshtu qe, nese deshironi te shtoni dicka Eshtese ne pervojen tuaj per te bere seks, pozicioni seksual i Holder e con ate ne nivelin tjeter si per Djalin ashtu edhe per Vajzen. Djali ulet ne nje top stervitje, perkul gjunjet dhe perhapet gjeresisht larg. Vajza vendoset midis kofsheve me shpinen tek i dashuri i saj. Kembet e saj jane te drejta dhe te debuara. Ajo mbeshtetet perpara per kendin e persosur te depertimit dhe i vendos duart mbi vicat e saj per stabilizim. Partneri vendos duart ne belet e vajzes se tij dhe hyn ne trupin e saj nga pas.

#010 - Hummingbird (Vajza e Urte)

Ky pozicion i thelle i vetem do t`ju beje te qitni si zog. Vajza shtrihet ne shpine ne nje top palester. Djali gjunjezohet mes kembeve te saj, perballe te dashurit te tij. Tornoja e tij eshte mbeshtetur perpara. Ajo e mbeshtjell krahun rreth qafes, dhe godet fytyren me doren tjeter. Partnerja Vajze i heq vithet e saj dhe te dashuruarit shtypin trupat e tyre kunder njeri-tjetrit fort. Ajo perkul kemben ne gju dhe e vendos ne belin e nje Djali. Kemba e saj e dyte eshte ne ajer.

← 12345 →