Tom Robbins

Ne shpenzojme kohe duke kerkuar partnerin perfekt, ne vend qe te krijojme marredhenien perfekte.

#011 - Inseminator (Inseminuesi)

Ky pozicion i lejon nje Djali te tregoje se sa i forte eshte ai dhe fuqia qe ka mbi Vajzen e tij. Vajza zbret ne nje gju, perkulet perpara dhe shtrihet ne bark mbi topin e fitnesit. Ajo perkul kemben e dyte dhe e ngre pak lart, duke e mbeshtetur pellemben e saj ne dysheme anash e kundert te topit. Djali gjunjezohet para mollaqit te saj me kembet e tij te shtrydhura se bashku. Me njeren dore, ai e merr dashnoren prane belit. Me doren e dyte, ai kap berrylin e saj dhe fillon te lekundet mbrapa dhe me radhe

#012 - Moan (Ankesa)

Mos kontrolloni britmat dhe renkimet tuaja. Biseda e ndyre lejon te dashuruarit te verbalizojne mendimet dhe deshirat per seksin. Ne frymen e eksperimentimit, provoni fajin e Moan te fryni corapet nga Djali juaj ne dhomen e gjumit! Djali shtrihet ne shpine ne topin e fitnesit, i merr duart prapa per te pushuar pellembet ne dysheme anash e kundert te topit per te balancuar trupin e tij. Ai i perkul kembet ne gjunje pak dhe i perhap ato shume larg. Vajza ulet ne gjunje poshte kembeve, perkulet perpara me pjesen e siperme te trupit dhe fillon te perkedhel penisin e tij me goje, gishta ose ne ndonje menyre tjeter qe mund t’i vije ne mendjen e saj te coroditur.

#013 - Need for Speed (Nevoja per Shpejtesi)

Nevoja per Shpejtesi eshte loje video garuese, e vleresuar nga djem ne te gjithe boten. Beni njeriun tuaj te harroje gjithcka, pervec jush me pozicionimin emocionues koke me kembe. Vajza shtrihet ne bark ne topin e stervitjes. Njera nga krahet e saj eshte shtrire perpara dhe prehet ne dysheme. E dyta eshte marre pas shpines dhe eshte vendosur ne torzen e dashnorit te saj. Kembet e saj jane te perkulura ne gjunje dhe jane larguar larg. Djali eshte ngjitur pas partnerit, duke shtrire kembet dhe duke i perkulur ato ne gjunje pak. Ai vendos doren mbi topin afer barkut te saj. Me doren tjeter, ai mban pjesen e pasme te te dashurit.

#014 - Pioneer (Pionier)

Gjithmone eshte trilluese per te eksploruar dhe zgjeruar horizontet seksuale. Pozicioni i hyrjes ne pjesen e pasme te Pioneer eshte jashtezakonisht ngjallese per njeriun, i cili eshte emocionues kur e sheh penisin e tij duke levizur brenda dhe jashte vagines se vajzes ne kohen me te mire. Vajza shtrihet ne bark, ne topin e fitnesit me fytyren poshte. Ajo perkul krahet ne berryla dhe e vendos fytyren ne pellembet e saj. Djali qendron prapa vajzes se tij, ngre vithet ne nivelin e tij, perkulet paksa dhe mbeshtetet ne gjunje mbi topin. Kur Djali fillon te ngreje vithet, ajo perqafon belin e djalit me kembet dhe i mbyll ato pas shpines. Pjesa e siperme e saj eshte ne topin e fitnesit.

#015 - Pokemon (Pokemon)

Pozicioni seksual i Pokemon eshte per cifte qe kerkojne te perziejne gjerat dhe te marrin nje perspektive te re per gjerat. Shkoni ngadale derisa te gjithe jane ne pozicionin e duhur dhe te gatshem per te trokitur. Djali shtrihet ne shpine ne topin e stervitjes. Ai stabilizohet nga kembet dhe pellembet, i vendosur ne dysheme. Vajza ulet ne penisin e dashnorit, duke hedhur kembet mbi mollaqe. Ajo i vendos duart mbi supet e tij dhe e perkul trupin e saj drejt torzes se dashnorit te saj sa me afer, duke e ftuar ate te puthe gjoksin e saj te kercimit. Ne kete pozicion, Vajza eshte ne kontroll ne lidhje me depertimin, keshtu qe te gjithe jane te kenaqur me rezultatin perfundimtar.

← 12345 →