Tom Robbins

Ne shpenzojme kohe duke kerkuar partnerin perfekt, ne vend qe te krijojme marredhenien perfekte.

#016 - Punishment (Ndëshkimi)

Nese vajza po kerkon pozicionin per te mbizoteruar dhe ndeshkuar per me shume keq se sa bukur, ky eshte pozicioni per ta vene Djalin nen kontroll. Sigurohuni qe vajza do ate ndeshkim erotik. Vajza shtrihet ne bark ne nje top palester. Krahet e saj jane shtrire perpara dhe pellembet vendosen ne dysheme per ta mbeshtetur ate ne nje pozicion te tille. Kembet e saj te drejta dhe te mbyllura se bashku jane ne tiptoes. Djali eshte i bashkangjitur pas te dashurit te tij, ne menyre qe ijet e saj te jene midis kembeve. Ai shtrengon pak, vendos duart ne belin e vajzes se tij qe po digjet nga deshira per ta ndjere brenda dhe i futet nga pas.

#017 - Silence (Heshtje)

Nese jeni duke kerkuar per nje pozicion seksi qe eshte me i embel dhe me intim, Heshtja ju ka mbuluar. Honestshte sinqerisht nje nga pozicionet me te embla, me te qeta dhe me te kendshme seksuale, duke i vendosur te dy palet ne kontroll me kontakt te plote me syte. Djali ulet ne nje top stervitje me shpine te drejte, kembet te perkulura ne gjunje dhe i perzene. Partnerja Vajze ulet ne vithet e partnerit te saj perballe tij. Gishtat e saj te dores mezi prekin dyshemene. Ajo perqafon dashnoren nga shpatullat dhe e shtrengon trupin e saj ne kraharorin e tij sa me afer. Djali i vendos duart ne belin e vajzes dhe pak e ngrit trupin lart e poshte per depertim me te thelle.

#018 - Soft landing (Ulja e bute)

Ky eshte pozicioni i fundit i fuqise se vajzes, pasi ajo urdheron veprimin. Mbani ne mend, Eshtepia juaj eshte plot me gjera qe presin te behen lodra seksi dhe ka vende per te bere seks brenda e ne vazhdim. Djali shtrihet ne shpine mbi topin e fitnesit, kembet e tij jane shperndare, te perkulura ne gjunje dhe qendrojne fort ne dysheme. Krahet e tij jane terhequr prapa dhe pellembet e tij jane fiksuar ne siperfaqe. Vajza ulet ne penisin e tij midis kembeve te dashnorit te saj me shpinen ne fytyre. Ajo shtypi kembet se bashku dhe perkul pak trupin perpara. Vajza vendos duart e saj pak mbi gjunjet e djalit.

#019 - Sucker Punch (Pistoni Godites)

Nese Vajza juaj po kerkon te mbizoterohet dhe te pafuqishem te bertase per me shume, eshte zgjedhja perfekte. Nuk duhet te kete tabu dhe ide te paracaktuar gjate kryerjes se ketij pozicioni seksual. Vajza gjunjezohet ne nje gju dhe mbeshtet barkun e saj ne nje top palester. Ajo perqafon berrylat e saj te perkulura dhe i mbeshtete ato ne krye te topit. Ajo perkul trupin e saj pak perpara. Djali rritet me nje gju midis kembeve. Ai heq kemben e dashnorit dhe e vendos ate pas shpines. Ai e mban vajzen ne kete pozicion, me duart mbi supe dhe siper gjurit te kembes se ngritur.

#020 - Throat swab (Tundja e fytit)

Shumica e djemve nuk merren kurre me pervojen e tronditjes se thelle. Nese mund te jesh personi qe lejon njeriun tend ta perjetoje, do te jesh mbreteresha e tij. Tundja e fytit i lejon nje Vajzeje te beje blowjobin me te thelle, pa ndonje levizje Eshtese. Partnerja Vajze shtrihet ne shpinen e saj ne topin e fitnesit me kembet e perkulura ne gjunje dhe kembet e vena ne tiptot pas topit per nje leve Eshtese. Djali i shtrin kembet e tij larg dhe qendron para te dashurit te tij. Me doren e tij, Djali perkedhel gjoksin e vajzes, me doren e dyte ai stimulon intensivisht shtrengimin dhe shtrengimin e saj. Vajza e merr kete penis ne goje dhe shkakton orgazmen e tij.

← 12345 →