pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... interesante

U gjeten 6 rezultare; me poshte jane disa...

Pllakator

- Si e ka ajo loja si kena pas lujt bashk mas shkollet, Erik?, me pyet Giselda duke na pare ne sy te dyve e duke prite tia konfirmoj idene e saj argetuese. E ka fjalen per lojen me te thjeshte me letra ku nga disa letra permbys, ai qe...


Rozafa apo Turizmi?

Disa i thone "Rozafa", disa i thone "Turizmi"... Une i them thjesht "kafja", se pij kafe aty cdo pasdite, pasi kam lene punen e e kam mbylle zyren - njeqind meter me tej. Eshte nje bar i mall, me shume tavolina, e ne mbremje mbushet me te rinje me pak...


BigBrother?!

Kemi gati nje ore qe po rrijme ne Skype e po flasim kaq shume gjera - na ka marre malli, kemi kaq jave pa u takuar e kaq gjera per te thene rreth gjithckaje po ndodh me ne te dy se fundmi. Nderkohe, ashtu si une, besoj se edhe Giselda...


Gjysem perqafimi

"Me prit ne barin qe ke perballe, vij tani te te marr", i pergjigjem me SMS. Ajo ka ardhe ne Shkoder te me percjelli se javen tjeter do nisem per Itali; kam gjysem viti qe pres operacionin final e data eshte afruar, te shtunen e javes tjeter. Natalia shkon brenda...


10

E kam degjuar disa here Anian duke shprehe ne rrefimet e saja te erreta se nese do ndodhte dicka me nje femer sipas deshires dhe idese se saj, do ishte ajo dhe Rebeka, me te shkreten kamariere, qe do ja merrte frymen me koken mes kembeve. E kete e kemi...