pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... perdes


Dildo Sprize

Ca mund te jete me e mire se te kesh nje te dashur te nxehte bjonde, komplet tenden, ne shtepine tende? Ti shperthesh ne goje, apo ta lidhesh nga prapa si te jete roberesha jote? Fantazite e idete skane fund... Kemi pak muaj qe jemi njohur. E gjetem njeri-tjetrin direkt, qe...


Rruge e gjate per te Colosseo

Giselda eshte nje vajze boshnjake. Nuk eshte taman boshnjake sepse ne ate pjese jemi fqinje, por nga origjina eshte e tille, nga trupi e shpirti, si nje vajze qe shohim ne televizor. Me sy te medhenje e floke me onde qe shkelqejne ne te zeze, kembe te drejta e trup...


E fundit Tekila

Me Anastasian, jemi njohe ne rrethana te cuditshme. Ka qene nje telefonate pa numer, ne nje numer te ngaterruar, qe ka eskaluar deri ne takime private pas tregimit te emrit, pastaj te numrit, pastaj te statusit, pastaj te fotove, pastaj te qejfeve... Trupmesme dhe cicemadhe, flokverdhe dhe me sy jeshil...