www.pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... romela


Shtepi me qera?

Do dhe ca minuta te bjeri zilja, megjithate zgjohem! Zgjohem nga nje zhurme e tmerrshme e deres qe me duhet ta hap para se dikush te ma helli brenda duke trokite.- Urdhero?!, i them me miresjellje sikur asgje ska ndodhe, sic kam dale perjashta, me floket e shpufurisura e syte...


Paskam harruar laptopin

Qe pas shkrimit te pare rreth saj, dhe pas lidhjes publike ne Facebook ku disa dhjetra miq tane e komentuan, mesazhet per Romelen kane qene te shumta, qe nga pergezimet per guximin e te dalurit publikisht dhe kerkesat per njohje. Dhe une po mendoja rreth casteve te kaluara me te...