pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... tille

U gjeten 15 rezultare; me poshte jane disa...

Nje shoqe e re

Ka kaluar ora 22 e ato jane ne katin e siperm tek bari i Meridian-it. Ajo ka ardhe serish ne Shkoder, per te dyten here tek une, e kete here bashke me ne, ne anen tjeter te tavolines, Tomi, djali qe udhetoi me mua nga Italia e ne krah te...


Frika e te vertetes

Kam qene ne shkolle te mesme, ne eksperiencat e mia te para "te burrerise", kur u njohem ne ProMonteChat. ProMonteChat ka qene nje sherbim i ofurar nga ProMonte (sot Telenor Montenegro) ku gjate fundjaves mund te chat-oje me SMS nepermjet nickname-ve me rreth 5mije te rinje te Malit te Zi...


Hakmarrja

- Ko je tamo?, - "kush eshte", pyet ajo pas disa trokitjeve te forta ne dere. - Erik!, - i pergjigjem me gjysem zeri nga lodhja e madhe ne shpirt... - Erik ko?!, - habitet... - Erik Albanski..., - i flas me emocionet qe me dridhen nga gjithcka po ndodh sot... Vonohet edhe ca...


Hakmarrja II

Ajo quhet Natalia, dhe kjo nuk eshte hera e pare qe ajo merr pjese ne historite e mia - ne fakt ajo ka qene aty qe heret me ngjarjet me te nxehta dhe me emocionale, vetem, e edhe me shoqen e saj qe eshte edhe imja - Giselda. Ajo dhe...


Puthje lamtumire

- Se di Erik, bela a ma mir me ik en Angli... Tres menen e merrem me noj pun tieter... Neser do largohet ajo. Neser me date 6. Do kete nje tjeter familje, nje tjeter rreth shoqeror e nje tjeter pune ku shpresoj te punoje me pak... Do largohet per diku...


Tre dite - nje jete!

Ka qene ca vite me pare, kur mbaja Telenor Montenegro dhe cdo fundjave kisha plot 1000 SMS ne pakete, te cilat i filloja te premten pas mesnate per ti mbaruar deri mengjesin e te shtunes. Telenor mbaj akoma, por ralle bej SMS qekur kam filluar te punoj. Tani e gjithe...


Ajo cka deshem te dy

Me Elisen kemi vite qe njihemi, qe nga gjimnazi a me heret, i kemi ndare gezimet e merzite tona bashke gjithmone qekur shoqeria jone filloi pasditeve nen hijen e pemeve te pranveres, akoma pa e mbaruar te mesmen. Sot jemi dy njerez kaq te ndryshem, jeta na ka cuar larg...


Tre dite ne tre orgazma

Ndodh nje dite, nga zyra, qe po shkruaj ne Telegram me Anian e bisedojme rreth temes te re qe po pergatis per blog. Blogu, blogu im pasion.al, ka rene ne qetesi nga mosaktivizimi im por ne fakt po pergatis shume tema e ngjarje per ti rrefyer pastaj ne versionin e...


Suzuki

- Boga ka ken e cmenun..., e fillon biseden Ania, per te disaten here sepse e kujton shpesh Bogen dhe cmendurine, plot 13 ore seks manjak si kafshe gjitare qe jeta e tyre sillet rreth bukes e seksit - veshtire te harrohen, e nje vajze e vogel e dashuruar si...