La falsa Esperanza / Prishje Plani: Do fle ne hotelin tim / (s3ep4)

Planet quhen te realizuara kur arrihet qellimi edhe nese nryshon rruga; A do ja dali Anda me planin e saj?

#dashuri #krevat #hotel #perqafim
Anda shkon ne tualet, lahet, pastrohet, e kthehet serish ne dhome me mua. Ndalon prape para pasqyres, sistemon tualetin e saj edhe nje here, floket e shkurta, dhe oh, sa i ka hyre ne qejf vetja. Kenaqesia qe sapo perjetuam i lexohet ne sy teksa rregullohet aty para pasqyres si me e bukura vajze e botes.

Nderkohe... Djemte e kane kuptuar ca po ndodh dhe dalin nga dhoma e nisen, pa kerkuar te flasin me ne; sigurisht, cka per ti thene kush kujt? I degjojme ne korridor kur dalin, "U befsh 100 vjec Eri" bertasin me te malle, qeshin, dhe largohen.

- Hajde, me thote ajo. - Ikim edhe ne?
- Ne, ku?, e pyes pak i habitur nga c'mund ti kete ardhe ne mendje tani?
- Te hoteli im, duhet te fle pak se neser do zgjohem heret te vazhdoj rrugen. A spo me percjell deri jashte?

Une nuk reagoj me asnje fjali vec me nje theksim te buzeqeshjes time djallezore dhe ndersa ajo behet gati, une marr xhaketen e menjehere zbresim me nje hap deri ne oborr. Makinen e ka te parkuar poshte, naten nuk ka trafik, dhe hap e mbyll syte jemi tek hoteli i saj.

Ecim perkrah bashke e hyjme ne hollin e hotelit - hotel i vogel e i thjeshte per njerez qe udhetojne vetem, i mbytur nga qetesia. Ora thuajse ka shkuar 2 e nuk bie ne sy asgje tjeter pervec recepsionistit, nje djale kacurrels ne te 20-at qe syte gati i jane mbylle para ekranit te kompjuterit - kushedi ca sheh ne keto ore.

Hoteli nuk ka ashensor por vrapojme per te kape shkallet, dhomen e ka marre ne kat te dyte e sa nisim te ngjitemi, ajo dy hapa para meje, rrotullohet per te me pare dhe me gjen pas kurrizit te saj, prane pasqyres ballore, duke i pare bythen si i tundet duke u ngjite. Me turret ne krahe serish, me kafshon buzet aq sa mberrin dhe te dy nisim te perplasemi sa ne njerin krah ne tejtrin duke u puthe e duke levize duart neper trupat tane... Kemi vec pak qe kemi bere seks por jemi te karikuar serish, nga fillimi, te etur per njeri-tjetrin.

Ashtu duke u mbeshtete mureve e duke u shpupurite rrobave, mberrijme tek dhoma e Andas dhe futemi brenda. Hell nje sy perreth dhe po, dhoma ka nje arredim minimal, modern ne dukje dhe shume i rehatshem, por edhe hapesire mjaftueshem per dy veta. Ajo nderkohe shkon te pergatisi ndonje gote per ne - thua se nuk ka pire mjaftueshem, e une ulem rehatohem ne divan. Disi i sajoi dy gota Whiskey qe e ka marre me vete, dhe me to ne dore, pasi zbathet e i heq edhe corapet, vjen e ulet prane meje per ti shijuar qetesisht por do jete nje tentative e deshtuar - nuk e mban vendi dhe mezi pret te me hidhet prape ne qafe.

Ashtu ben, me puth disa here, e pastaj cohet prape me vrap pasi me ka mbushe me aromen e saj, e shpejton per tek canta. "Po ti tani e gjete?", dua ti bertas, tek e shoh si rrobon neper cante e nje dreq e di c'kerkon. Ajo ngrihet me nje shall te holle ne dore, kalon pas meje, dhe me lidh syte sa per te mos pare asgje. Une si be ze vec ia mbaj lojen, teksa ajo me kap nga duart e me ngre ne kembe, gatitur si nje i denuar para egzekutimit.

Pasi kam qendruar disa minuta ashtu... Me zgjidh syte serish dhe; ajo thuajse sapo erdhi, paska veshe rroba te reja, nje kemishe te bardhe te gjate qe i mbulon vec mbathjet dhe gjithcka mua me mbetet te shoh jane kepucet me take te larte te holle dhe getat e zeza deri ne mes te kofsheve - me rripa qe ngjiten lart per tek mbathjet dhe kjo pamje duhet te plotesohet nga fantazia ime derisa ajo nis te zhvishet, me ngadale duke zberthyer kopsat e kemishes e une tashme filloj te montoj puzzle-in me pamjen qe mungon.

Ngadale, kopse pas kopse, ajo zbulon zhartierin e zi, qe i ploteson kaq shume gjoksin dhe i thekson belin e holle e ne fund te tij duken krejt pak tangat e zeza. E hell kemishen ne toke, dhe fillon te levizi ne vend duke bere lozonjaren sikur te jete duke kercyer e duke u rrotulluar qe une te mund tia sodit edhe kurrizin gjysem te zbuluar dhe bythet e rrumbullaketa qe duken poshte tylit ne fund te zhartierit. Pastaj me hap te ngadalte, afrohet drejt meje...

- Perpara, duhet te bejme nje pakt, me thote.
- Ca te duash ti, i them, nderkohe qe nga zeri ajo e kupton se dua ta zhvesh me sy.
- Mos bej asnje levizje pa ta kerkuar une, me thote. Perndryshe e prishim lojen, ok?
- Hmm, dakort, i pergjigjem me vendosmeri, dhe vertete qe sdo ta prish lojen.

Ajo afrohet serish me afer dhe trupat na ngjiten, jemi te ngrohte e te bute te dy, rrotullohet me kurriz prej meje dhe mbeshtet koken tek shpatulla ime, ne gjoks, e koken e kthen lart prej gushes time shpejt. Sa bukur duket dhe sa bukur luan kur une perpiqem ta puth e ajo shmanget, pastaj ajo perpiqet e une shmangem. Por prape buzet i mban afer te miave sa ja degjoj aromen e mire dhe frymemarrjen gjithashtu, krejt ngjit'.

Shtrin duart dhe me kap me terheq ngadale nga pas saj, afrohet tek krevati. Khthehet me zberthen e me heq pantallonat bashke me mbathjet me nje rruge dhe ngrihet e hyp siper krevatit se trup vogel eshte dhe kthehet prej meje. Duke me pare se une kam filluar te marr format e mia e edhe ajo eshte gati per mua por ka qejf te me beje te vuaj edhe pak. Fillon me puth nga syte, buzet qe veshtire te mos i pergjigjem edhe une, pastaj ne gushe, ne qafe, dhe zbret tek gjoksi e fillon te me puthi te me thithi lehte thithkat e zbret me poshte, zbret edhe nga krevati serish, e me puthje mberrin deri tek raketa ime ku ndalon - deshire ka por nuk ka ne plan te me preki edhe pak, deshiron qe une te vuaj nga deshira.

Pastaj me kap nga beli me kthen nga krevati e me shtrin, ne shpine, me kembet e perkulura ne dysheme akoma. Ajo vjen pas meje, kaleron mbi mua, e fillon te levizi lehte me syqe qe i shkelqejne ne gjysme-erresiren e dhomes, ndera sheh si shkelqejne edhe syte e mi. Duke me kaleruar, zberthen zhartierin dhe me disa levizje te buta perkulet e me sjell gjoksin ne goje. Pastaj me sjell krahet rreth qafes, ska nevoje te me kerkoje asgje, se thithka e saj eshte krejt brenda gojes sime dhe ajo fillon te luaje aty me gjuhen time.

Cfare kenaqesie qe perjetojme aty ne hotelin cmim-lire e kenaqesi-plot ne qytetin tim. Nga te dy ne nuk degjohet asgje tjeter vec renkimet e cmendura. Ajo largohet prape, i heq komplet tangat qe i kishte kaluar anash dhe ngrihet me lart per te ma sjelle gjithcka ne goje - aty ku nuk ka nevoje per instruksione. Une nis direkt tia shijoj me gjuhe e me buze, ta thith nganjehere e te luaj me te. Duket se ajo eshte gati te prishet nga cmenduria qe po perjeton. E shtrin doren nga pas, mberrin te me gjeje organin tim qe eshte edhe ai gati ne dorezim e fillon te me masturboje, une qellimisht i ndal ritmet e mia, i bashkohem ritmit dhe levizjeve te saja, ne sinkron perfekt, derisa e mbyllim pjesen te dy njeherazi, barazim, e leshohemi si te plagosur...

Ajo bie mbi trupin, ashtu te bere pis te dy, dhe me perqafon, me puth, e me thote se me do shume, dhe se i behet qejfi qe ju prishen planet e Malit te Zi.