pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... come


Photoshooting

Eshte maj... Dhe une zgjohem ne Hotel Eminent, ne qender te qytetit me te dashur per mua, fale qetesise e pastertise qe mbart, historise e kultures, gjuhes, e me femrat e bukura modele e djemt krajla - Podgorica. Por nuk kam ardhe per ata, per asnje e nga ata; kam...


Tre dite - nje jete!

Ka qene ca vite me pare, kur mbaja Telenor Montenegro dhe cdo fundjave kisha plot 1000 SMS ne pakete, te cilat i filloja te premten pas mesnate per ti mbaruar deri mengjesin e te shtunes. Telenor mbaj akoma, por ralle bej SMS qekur kam filluar te punoj. Tani e gjithe...


San Sarajevo

Ania me thote gjithmone se jam maniak; manjak seksual, qe me punon mendja shpesh dhe vetem per seks dhe sipas saj, pavaresisht se mua sme duket, kjo ka ndikuar edhe ne performancen tone [time] ne pune dhe ne aktivitete te tjera ditore. Por une sjam dakort aspak, ama, se une...


Turni i Nates

- Oh, quarantacinque! Keshtu me pergjigjet Silvia, kur nga kurioziteti e pyes ne italishten time gjysmake per moshen e saj pasi me kishte bere nje permbledhje te profileve te pacienteve qe ka njohur gjate 25 viteve ne profesion, e qe sme besohej. Ajo eshte infermierja ime kete fundjave, do me beje...