Renacido / E verdhe, si dashuria! / (s8ep2)

A eshte e gabuar dashuria e duhur ne kohen e gabuar?

#takim #hotel #befasi #turp
Ditet kalojne me numer e te miat duken vecse me te shkurtera, duke i plotesuar me pune e me shkolle e gati sme del koha te marr as fryme. Me zori e gjej pak kohe te dal pak ndonje shetitje te afert e rruges te shkruaj edhe ndonje gje per blog, qe eshte pasioni im. Dhe nuk eshte e lehte te jesh student ekselent ne universitet e nga ana tjeter kerkesat ne pune rriten aq me shume qe jep - aq me shume te kerkohet e une edhe pak, jam i forte, qendroj lehte siper ujit.

Ne kete fillim muaji, tre dite, po i kalojme me koleget e stafin tone te kompanise re ku po punoj, dhe po shetisim ne Venezzia. Ne Itali une kam qene edhe me pare, kam qene e shetite ne Milano Rimini Belluno, por ne Venezzia skam qene asnjehere; dhe nuk e prisja te me pelqente kaq shume qyteti se pergjithesisht nuk dashurohem pas qyteteve kur nuk ndodh te quhen Beograd ose Sarajeve.

Para se te vija ketu ne kete qytet te bukur, jam njohur me nje vajze edhe me te bukur, nepermjet nje shoqes sime; shoqe pas shoqeje. Vajzen e thirrin Lola. Ashtu si emri i saj, i bukur e i llastuar, Lola eshte nje vajze e buzeqeshur me floke te verdha por qe sikur nderron ngjyren cdo dite. Ajo jeton ne kryeqyt, punon pak sa per te kaluar mire dhe qe e dashuron jeten. Syte i qeshin gjithmone, buza si pushon kurre, dhe kur flasim ne telefon apo kur hapim kamerat, sikur po shkrihen gjitha embelsite para fytyres se saj. Me mesazhe flasim githe diten e me kamera gjithe mbremjen, deshire kemi te realizojme nje takim dhe une dua vec ta mbaroj kete turne e te kthehem atje ne kryeqytet e te bej punet e mira.

Koha kalon shume shpejt ne Venezzia; mbremjeve jemi ne ecje prane ujit e darkave jemi ne restorante te ndryshme duke shijuar pije verera e ushqime te fresketa te cdo lloji pervec pizzave - se pizzat me te mira ne bote i bejme ne Shkoder. Edhe takimet shkojne shume mire, kartvizita shperndajme plot e lehte mund te them se eshte nje tur i shkelqyer deri mbremjen e fundit, qe bie te fle per tu zgjuar heret ne mengjes per te arrite avionin. E deri sa mbyll syte, jam ne tekst me Lolen, me planet per neser...

Zgjohemi te gjithe njeherazi heret sa ka zbardhe drita, gati 30 veta sic jemi ne ekip. Secili vrapon te behet gati i pari e sic hame mengjes ne rruge ne nje mengjezore aty prane taksive, gjithcka sipas parashikimit - nisemi e mberrijme ne Rinas para dreke.

Rinasi eshte njesoj sic e kam lene; vecse kete here planet e mira jane komplet ndryshe. Hotelin e kam rezervuar nje nate perpara duke biseduar me Lolen, e, sa ndahem me stafin e marrim te gjithe rruget tona, une therras nje taksi e per vetem pak minuta mberrij ne lagjen e Loles, aty ku ajo po me pret ne kembe. Nuk kam asnje lloj frike as dyshimi, vertete eshte hera e pare qe takohemi por kesaj vajze i besoj teper per disa arsye qe nuk i kuptoj mire akoma; syte e saj jane krejt te sinqerte e zemra e bardhe e ben njeri totalisht te besueshem per mua. Ajo eshte aty e vetme, e veshur sportive dhe me floke te verdha bishtalec, qendron kurioze per sa e si e kush jam dhe sa i shkojme pak afer me taksi, i hap deren, e ajo kercen ne sedile aty pas ku po e pres une. Ka shume energji, ka shume rini, duket se kurre ne jeten e saj ska ndodhe asgje e keqe dhe nuk e di nese eshte pak e krisur apo ben qellimisht, por mua me pelqen shume gjithcka nga llastimet e saja.

Duke qeshe e duke luajte aty ne sedile, kthehemi me makine te hoteli e se bashku ngjitemi te dhoma qe une se kam pare akoma vec rezervuar. Dhoma eshte e madhe si nje sallon; televizor i hapur gjeresisht ne mur, banjo me vaske, ballkoni me pamje te qytetit, krevat dopio sa per tre, dhe njeqind peshqir te bardhe qe e di se do i bejme pis deri ne fund.

Lola eshte pak e trembur; ndoshta ka frike nga e panjohura, ndoshta eshte e para here qe thyen nje rregull, ndoshta po ben rolin, por e shoh se shikimet trembet ti kryqezojme e murin e ka pare tashme me shume se mua. Une e heq bluzen e dal lakuriq nga mesi e lart, sikur kam nxehte ne kete dhome, pastaj heq xhinset bashke me mbathjet rruges e dal lakuriq edhe nga mesi e poshte, dhe me njeren dore qe mbaj te fshehur mbretin tim, me tjetren e kap Lolen nga mjekra e drejtoj prej meje te me shohi ne sy.

Ajo eshte bere kuq; e prek ne faqe e ajo zien nga temperatura...

Qendroj ashtu ne kembe prane saj, duke e preke e sodite fytyren e bukur, e ajo ndersa rri ulur ne krevat, i afrohem, duke i marre ere ne gushe e tinez e puth ne buz duke e mbajte per flokesh... Ajo zbutet! Por e kuqja nuk i ik nga fytyra. Zbutet e me puth edhe ajo, duke u preke me duar, puthemi gjate me buze me gjuhe e shkeputemi pastaj vec per te marre pak fryme, per tu kthyer ne nje tjeter puthje edhe me te thelle me gjuhet e gjata.

Nis te ja terheq bluzen lart, ngadale i zbuloj barkun, brinjet deri tek qafa e ja heq bluzen komplet e hell pertoke dhe oh Zot; Lola ka gjinjte me te medha qe kam pare ndonjehere! Ndoshta sutjenat i ka numer 4 a 5, por thithkat i dalin perjashta e sikur po i shperthejne nga e fryra. Cfare vajze bufe qe eshte; e ul koken ja kap thithkat me dhembe, e kuptoj qe i dhembin pak por bej sikur sme intereson dhe duke e puthe ne gjinj ja zberthej sutjenat e ja nxjerr komplet perjashta, qe vertete, i ngjajne me dy topa volejbolli.

E shtri me kujdes ne shpine; ajo nuk be ze vec rri ne pritje te levizjeve te mia. Turpi si ka ike akoma por deshira i ka ardhe komplet; ashtu ne kembe akoma, ja tregoj heshten qe ka marre drejtim prej saj sikur do ti leshohet ta theri. Dhe asaj i pelqen, shtrin doren te ma preki por une kam nje tjeter mendim qe me pare; e ngre prej mesi, e kthej permbys ja ul tutat poshte dhe, uau, sa te bute e te fryre e ka bythen si topolake. Shoh qe e ka te pastruar mire; ja shtrydh me duar e kap pak me thonje ne mollaqe, dhe pa e prite ajo si me suprize, ulem ja prek me gjuhe. E ka te bute si nje foshje; me kenaq duke e lepire e duke i degjuar ofshamat qe tregon sa i pelqen edhe asaj. Une masturbohem avash duke u bere gati "ta ther" tashme, i afrohem ngadale, e ngre pak nga beli duke e cuar ne pozicion te priret dhe ja ngul heshten brenda.

Oh!!! Ska dyshim qe ajo cmendet per kar te madh. Dhe ka ardhe fiks si "cjapi te kasapi", ne thertore. Une qendroj prane krevatit e ajo ne gjunje si qenushe, ne doggystyle, duke ja rrah bythen me shuplake e duke e qire fort sa krizmat e krevatit tek perplaset ne mur - me siguri degjohen deri ne oborr ku jane te parkuara 25 makina.

Ndonjehere shtrihem siper shpines saj, ta mbeshtjell me krahe te ja prek gjinjte me duar, apo ta kap ta mbaj per flokesh, ndersa e shtyj edhe me fort per tia nxjerr fundin. Koka gati i perplaset te muri, por sigurisht qe asaj i pelqejne dhibjet sa me ben thirrje per emer te mos ndaloj kurre. Por pasi lodhem pak, i dal perjashta, e kthej serish ne shpine, ja marr gjunjte ne krahe, dhe bie prape siper saj i shtrire te bere njesh. Pastaj ngrihem si nje pompist dhe kjo poze me lejon te jem me i shpejte, si lepur, krahun ja hell rreth qafes e here e gjuaj shuplake ne faqe here e kafshoj ne buze, ndersa leviz pa nderpre' brenda saj.

Pastaj ajo me shtyn me hell ne krevat; ngjitet siper meje dhe ngulet fort te heshta ime qe qendron perpjete derisa e ze per ta thyer. Keshtu i shkon deri ne fund dhe asaj i pelqen, i pelqejne penetrimet e thella kur kari i shkon gati deri ne stomak. Ajo kercen e dridhet siper meje, floket e zgjidhura tashme i tunden ne ajer dhe gjinjte qe i kercejne perpjete çudi si nuk rrezohet. Ajo smundet te duroje me por prishet siper barkut tim duke gjemuar, e hidhet me bie siper gjoksit e une svonoj, i dal perjashta, e terheq me lart ja sjell gjinjte ne fytyre dhe e hell qumeshtin perpjete qe do e sperkat ne mollaqe e ne shpine sikur po e lyej me boje...