Abandono de un parte de mí / Hakmarrja II / (s4ep3)

Ne nje faze jete e kuptojme se ne vend qe te behemi xheloze per njerezit, eshte me mire te frymezohemi dhe te mesojme prej tyre.

#hotel #plazh #dashnor
Ajo quhet Natalia, dhe kjo nuk eshte hera e pare qe ajo merr pjese ne historite e mia - ne fakt ajo ka qene aty qe heret me ngjarjet me te nxehta dhe me emocionale, vetem, e edhe me shoqen e saj qe eshte edhe imja - Giselda. Ajo dhe Giselda jane si dy magnete, si ying-yang, qe bashke bejne persosmerine, duke plotesuar njera-tjetren dhe duke mos lene asgje ne hije, asgje ne mungese - nje bote ne dy njerez, ne dy femra, kaq hyjnore... Te dyja jane kaq te bukura, te embla, e nese Giselda eshte nje princeshe e dashurise dhe pasionit, Natalia eshte nje mbretereshe e seksit dhe kenaqesise. Ajo me vjen gjithmone neper mendimet e mia me te nxehta dhe ka raste qe, nuk e kuptoj pse, por me eksiton shume ta mendoj Natalian duke e sunduar nje tjeter mashkull. E di se ajo ka pase disa lidhje e disa nga djemte i saj i kam takuar, por ta shoh nen trupin e dikujt tjeter eshte nje fantazi e piset qe sado me pelqen ta mendoj, nuk guxoj ta bej realitet.

Por ka pase nje mbremje qe dicka e tille u permend ne bisedat tona te pas-seksit kur gjithcka tjeter perfshi edhe bisedat, disi, kishin dale jashte kontrollit. Ajo sikur po mbante shenim te gjitha deshirat e fantazite e mia seksuale qe si cdo here - do mi plotesonte mbremjen tjeter.

- Jepi Erik, beje nje tjeter kerkese...

Ne fakt, mendoj se ja kisha thene gjithcka mund te kisha neper mendjen e saj a timen dhe per nje moment jam gati ta suprizoj ate edhe veten.

- Ke qejf te marrim nje tjeter vajze? Ke qejf treshe? - vazhdon te me pyesi, duke mi ngacmuar edhe me shume mendimet e mia perverse.

- Kam menduar gjithmone si e ben ti me nje djale tjeter, i pergjigjem ne turp. - Dua te them, se di, jo te te shoh me te por, edhe jam kurioz...

- Oh, te kem nje dashnor sekret? Cfare dreq fantazie eshte kjo?

- Jo nje dashnor sekret por ta besh me te ketu, ne pranine time...

Ajo sbe ze...

- Harroje! Ishte budallallik., - shtoj ne fund duke i nderprere mendimet.

Ajo serish sbe ze... Shtrihet, me kthen shpinen dhe flen pas pak per te mos e hape me kete teme...

Disa muaj me vone, qe i bie - dje, jemi serish kaq prane. Ajo ka ardhe per te disaten here ne Velipoje ne hotelin e saj dhe une, si vjet, e gjej serish ne Facebook. Me fton ne dreke te shkoj nga ajo dhe, kete vit, ndryshe nga vitin e shkuar, mundesia qe te jem me te eshte me e malle... Ashtu sic eshte edhe deshira...

Une jam vetem ne hotelin tim dhe, nuk vonoj shume por arratisem per tek ajo, menjehere... Bora Bora eshte nje hotel i madh luksoz - premium, e veshja ime disi eshte e papershtatshme fale tutave e kanatieres gri, por si ne suprize, aty tek sporteli ndodhet Klaudia, shoqja ime qe punon kamariere e me ben te ndihem si ne shtepi, e madje as nuk me vonon per tek suita Natalias - qe sigurisht nuk eshte ne emer te saj, e ndodhet disa kate me lart. Te stolisur e te parfumosur mire, ne nje bluze te lehte blu qe i ngjan si nje hije nga paafteisa per ti mbuluar linjat e format e saja te nje kercimtareje kabareje, e gjej shoqen time vetem aty ne dhomen e saj te malle ku menjehere do me sherbeje nje Amaro Montenegro sic e di se me pelqen mua, qe duket se e paska sjelle ne makine nga Mali Zi, e bashke ulemi ne mes te dhomes ne kolltukun e bardhe. Flasim, flasim shume gjera per te shkuaren deri ne te tashmen e per gjithe kohen qe sjemi takuar e perciptasi edhe njgarjet tona, derisa na nderpret nje telefonate e saja qe ajo do ti pergjigjet menjehere duke vene buzen ne gaz. Gjuhen e saj nuk e di krejt mire por fjalet ne anglisht ia kuptoj - e e di se po flet me nje mashkull qe pas pak do jete aty ne suiten e saj, eshte i njejti emer ne te cilin ishte edhe suita e marre, i njejti emer me te cilin ajo ben check-in ne Facebook kaq shpesh... E mbyll telefonaten ne entuziazem dhe duke buzeqeshe, me sheh ne sy;

- E mban mend qe ke pase nje fantazi te piset me pare? Epo, eshte ky djali qe une shoqerohem me te, Marko, eshte i pashem e trupmadh, luan futboll. Kena ardhe bashke ketu sot dhe, a nuk eshte nje koincidence e bukur?

E degjoj me kujdes dhe nuk eshte se ndihem fort mire - eshte nje teme qe disi po ma fut friken...

- What? Nuk je me kurioz te me shohesh me nje tjeter mashkull?, me pyet si me ngulm pas heshtjes time...

- Jam, por, nuk e di nese vertete dua ta shoh. Qe tani po me ben te ndihem keq, - i shfajesohem, disi ne perpjekje per te fshire nga kujtesa jone biseden qe kemi pase para ca muajsh por tani eshte shume vone. Por edhe jam konfuz, se me tundon ideja...

- Come on Erik, mos ki turp. Ai madje edhe e di per ty por kjo nuk eshte nje problem...

Skam qene kurre me pare ne nje siituate te tille... Ai po vjen ne keto momente, po me gjen ne dhomen e tij me te dashuren e tij dhe; une kush jam e ca dua ketu?! Po po sigurisht, jam nje shok i saj qe e ka perzemer e ka nje histori me te, por qe dikush do ja beje asaj ne pranine time; kjo c'kuptim ka?! Kam mbete mes dy mendimeve, dy mendime qe mbulojne nga dyqind pyetje dhe, shpejt, ai eshte brenda... E di, e kam pare ne foto kete djale dhe ai mua e mendoj se njihemi deri diku - virtualisht; ai quhet Marko,me mjeker te forte rreth gushes e trupmadh, sportist i nje ekipi te Beogradit, sigurisht tip i palestres, dhe sic jane ata te palestres ne pergjithesi - fjalepaket dhe humori i pelqen vetem ta degjoje. Sigurisht qe spo e pelqeja pavaresisht pikave te perbashketa qe zbuluam ne bisedat tona ne te gjuhe - sepse fundja, ai po ja ben shoqes time ne pranine time, por Natalia perpiqet ta ngrohi situaten, pasi na sheh se gati kemi mbaruar gotat e para, e na sugjeron te kalojme me tej ku gjendet edhe shtrati i madh dopio qe duket sa per tre, nen kuperten e bardhe te shtrire per se gjeri e me lulet perreth...

Marko kalon me tej, ne anen tjeter te dhomes tek lirohet nga kostumi sportiv e Natalia shuan dritat e forta. Une qendroj aty ne pultronin tjeter me emocione mankthi, teksa Natalia me vjen afer e me jep nje puthje te embel ne buze duke peshperite se me do fort. Gjithcka eshte kaq e cuditshme, kaq ekstreme, nje enderr qe nuk e di nese eshte e keqe se vete po zgjedh ta shoh. Jam ne dhomen e saj, afer shtratit te saj tek i shoh trupin e saj prej nje modeleje - gati krejt te zhveshur - vecse kete here sdo mundem as ta prek e kjo do jete nje torture shtese.

Per pak minuta, afrohet edhe Marko, vetem me te brendshmet e bardha tip bokser. Me shume se gjysma e trupit te tij eshte e mbuluar me tatuazhe te zeza, e ai me sheh me guxim drejt ne sy teksa i afrohet modeles time si duke me sfiduar e ia vendos duart e medha mbi gjinje, aty ne pranine time. Nuk e mohoj dot qe eshte nje mashkull i pashem qe cdo femer do e pelente ne krevat por kjo nuk e subsituon dot inatin qe po nis te krijoj per te nga ajo qe pres te shoh me vone.

Pasi puthen pak, Marko heq mbathjet e i hell ne dysheme - ndoshta si pa qellim - para kembeve te mia. Si pak me dhune, e drejton Natalian aty ku ndien se e ka deshiren e forcen e tij. Ai eshte kaq i zhvidhuar, e kjo eshte hera e pare qe une kam afer e madje po e shoh me kaq vemendje nje mashkull te zhveshur dy meter larg meje qe per me teper do ja beje shoqes time te zemres e kjo disi me jep nje trazi ne stomak. Por ajo eshte vec nje shoqe, fundja, gjithcka po ndodh me vullnetin e saj e une duhet ta shijoj nje skene te tille prej nje pornstareje. Ajo e ledhaton pak me duar e duke e ferkuar e merr brenda buzeve te bukura qe i hap fort, embel, sic e bente gjithmone me mua. Por sa me shume qe xhelozoj, aq edhe filloj te eksitohem duke e pare Natalian ne kenaqesine e saj.

Marko e lidh ate nga floket duke ia shtrenguar e shetite buzet para e prapa ndersa ajo e mberthen nga mollaqet per ta terheqe me shume tek e thith gjithe forcen. Atij nisin ti rriten ofshamat e une shqetesohem se shfaqja mund te marri fund kaq shpejt, por edhe Natalia duket se e ka kete frike pasi terhiqet prapa menjehere... Me joshje, shtrihet ngadale mbi krevat me syte mbi mua e duke thene me ze te ulet ne fund "te dua". Menjehere i pergjigjem edhe une, e i buzeqesh, per ti thene se ajo po shkelqen.

Marko afrohet ne krevat pa humbe minuta, ben vend mes kembeve te Natalias dhe fillon ti lepije klitin avash. Ai vertete po e ben magjine e tij mbi te e ajo pas pak fillon ta humbasi koshiencen me syte qe i mbyllen avash. Pak me vone, ajo i jep shenjat e saja qe Marko te filloje ta haje ate nga perjashta; ai ia rreshqet gjuhen thelle perbrenda e Natalia leshon serish klithma kenaqesie. Une jam aty, vetem ne cep te dhomes duke pare partneren time si e kenaq nje tjeter burre, e, kjo nganjehere me duket fantastike.

Ai sigurohet se i dha mjaftueshem e ngadale ngjitet mbi trupin e Natalias. Syte i duken te mbushur plot me pasion e te jem i sinqerte, ashtu i ka syte edhe shoqja ime e ngushte. Me kishte rrefyer me pare se nuk ndien vertete dicka te tille per Markon por ndoshta sot eshte vetem e rrembyer nga momenti.

Ai nis te rreshqasi lehte brenda saj e ajo leshon nje klithme ne fillim, por te dy jane ne ekstaze te larte dhe ai nuk duron me, por shkon thelle brenda shoqes time duke e detyruar te gjemoje si ne torture. Ajo u perpelit pak ne dhimbje, por Marko u terhoq per pak e shkoi serish brenda, kete here, me fort, duke vendose ritem. Klithmat e Natalias tashme jane vec kenaqesi mgacmimi e ajo po fillon ta doje cdo rruge te Markos brenda saj. Ai cdo here e me fort po shkon me thelle brenda shoqes qe e kam ne zemer duke e kape nga qafa e duke e shtrenguar poshte trupit tij te mall. Duket se, edhe ajo po harron gjithcka nen pushtimin e kenaqesise, duke i helle krahet rreth Markos e duke ia grithe me thonj gjoksin plot muskuj.

Edhe une po humbas ne ate skene, e deshirat po nisin te me dalin jashte kontrollit duke pare kete skene te nxehte seksi, ndoshta pa e kuptuar taman se ajo ca po ndodh para meje eshte kaq e gabuar por po nis te behet romantike... Marko po e puth Natalian time ne qafe e duke e mbajte ne duar nis ta puthi ne fytyre e ne buze, e ajo ja kthen gjithcka. Duket gati si nje puthje franceze, Natalia me deshperim po e leshon gjuhen e saj ne gojen e Markos duke e terheqe ate nga mollaqet, me thonjt qe ia ngul ne ankth e duke e shtjere me thelle brenda vetes. Marko i bindet ne gjithcka e ne mes te puthjeve te flakeruara po e kuptoj se te dy jane gati te prishen aty, para meje...

Po prisja qe Marko te terhiqet e te zbarkoje siper trupit te Natalias por te dy tashme kishin humbe ne pasion e ai e derdh gjithe fuqine e tij prej nje sportisti brenda saj... I keputur nga lodhja, bie mbi trupin e djersitur te Natalias e nis ta puthi ne falenderim, teksa ajo e shtrengon ne krahe i kthen syte prej meje, duke buzeqeshe nga kenaesia e asaj ca ndodhi aty...

Nuk e di me siguri ca ndieva, por mund te them me siguri se kuriozitetet mu shuan dhe ndoshta, thelle-thelle, nuk isha aq mendjehapur sa kujtoja se jam... U ngrita e u nisa te dal perjashta, nuk do rrija me aty, nuk ma lejonte egoja ime dhe ato qe kam ndare me Natalian me pare, te qendroj ta shoh si dikush tjeter e kenaq ate para meje. Hap deren te dal, dhe, jo... Nuk dal dot! Natalia menjehete gjendet aty para meje, qendron ne kembe, e zhveshur... Kurse ai eshte permbys ne krevat me fytyren prej muri...

- Ku po shkon?, - me pyet Natalia.

- Po dal, i them. - Te gjithe u kenaqem dhe mendoj se mbaroi. Apo ka prape?

Ajo buzeqesh pak, me ironi me shume, dhe duke me kujtuar nje fjale te urte te vjeter qe dikur e thonim bashke, se hakmarrja eshte nje pjate qe sherbehet e ftohte, te cilen ajo ne fakt nuk e realizoi taman, ma le deren te hapur, e kthehet per ne shtrat...