Renacido / Nata terr e zeze / (s8ep4)

Kur enderron pa frike, dashuron pa limit.

#erresire #mami #plan
Une e di qe ajo eshte nje mami. Mami me kohe te plote; qe punon qe pastron qe zbukuron, dhe qe merret me "poduktin e saj". Mami me e bukur ndoshta, mami me e re. E shoh ne foto ne video ne rrjete ne story me femijen e saj qe edhe i ngjet, e instiktet e mia e dashurojne me shume kur e shoh ne kete pozite. Por une sdo hy kurre aty, te pakten keshtu kam vendose.

Sot eshte e shtune; kemi dy jave pa u takuar e malli na ka marre shume. Ne kemi shtepine tone ku kalojme fundjavat por keto kohe Lola ka qene e zene e sme ka dhene shume vemendje; une si qenush i qurravitem ne telefon te ma japi pak cice e ajo gjithmone me thote qe e ka plot me qumesh dhe gati, vec spo gjen kohen.

- Mire, me thote, hajde me merr. Por kete here do e bejme ndryshe, do shkojme te kopeshti te marrim femijen tim ta cojme te mami im. Keshtu kalojme dhe naten tone te pare bashke.

Ky eshte nje plan shume djallezor dhe i miremenduar, ta cojme femijen atje e ajo te kaloje naten me mua, duke humbe gjurmet e dyshimet. Ajo ka qe ne fillim te lidhjes qe shpreh deshiren e nje nate ne krahet e mi, por une jam me dileme e medyshje e kur mendoj sa me ka marre malli e sa me mungon frymemarrja e saj ne gjume qe se kam provuar akoma, vendos te ndjek planin e saj, ne djall te veje, a nuk lindim dhe jetojme per dashuri?

Ne dreke, shkoj te vendi ne lokacionin e derguar me WhatsApp e sa kam zene vend me makinen ne ane te rruges si parkim, shoh ate, Lolen, shoqen time me syte me te qeshur ne bote, te dali nga oborri institucionit me femijen e saj perdore. Sa afrohen e ju hap deren, femija me syte e mamit vet, me takon dhe, duket se do behemi shoke te mire nga miqesia qe tregojme per njeri-tjetrin. Sipas planit, ne do cojme femijen te mami i saj dhe gati ne mberrite sa kjo njofton te emen te dali ta presi, ajo i pergjigjet se nuk eshte ne shtepi e madje sdo jete fare sonte.

- Po tani?, habitet Lola. - Ata andej e dijne qe me pret mami per darke...

Dhe kthehet prej meje:

- Po nese e kalojme te tre bashke sonte?

Kjo tingellon cmenduri! E shoh nje here pak me dyshim ne propozimin e saj te paudhe, dhe sa dua ti kthej pergjigjen, e degjoj te pyesi femijen e saj nese "deshiron te shkoje te shtepia e shokut mamit" dhe ashtu do ndodhi; kush jam une te mos i hap deren mikut qe me nderon me vizite taman suprize?

Kthejme makinen ne rruge e drejt e ne hotel. 4 yje ka hoteli jone; e kisha pare perpara ne internet dhe e di se eshte i mire, i bukur, dhe vend teper privat. Nderkohe qe une marre celesin e suites dhe ngjis shkallet, te ftuarit e mi sonte ngjiten me ashensor dhe me presin lart te dera ku do futemi brenda per tu freskuar pak. Suite e vertete; me krevat dopio sa per tre, krevat te vogel per femije ne anen tjeter, smart TV ne mur, sallon, tualet te kompletuar, dhe gjithcka ngjan kaq e cuditshme per mua dhe jo se e kam per here te pare suiten.

Komplet pasditen e mbremjen i kalojme bashke te tre, te salla lojerave, te pizzeria, te bari i hotelit, dhe pasi jemi kthyer ne dhome e kemi pare ca kukulla ne TV, vjen ora e gjumit... Mami, do shkoje me femijen e saj te krevati i vogel e une do shtrihem aty vetem, me te gjitha dritat e fikura si ne nje hapesire boshe dhe madje me rroba. Poshte batanijes, zhvishem avash komplet nudo dhe me mendime konfuze neper koke, pushoj e rri ne pritje duke e dite mire se zdo mund te fle dot edhe sikur te dua.

Pas disa minutash, ne heshtjen absolute te nates, degjoj gjurmet e Loles ne tapet, dhe batanijen time qe me rreshqet poshte e ajo qe futet brenda komplet nudo, e me hyn ne gji. Me mbushet shpirti me aromen e saj duke e nuhat, i hell krahet rreth trupit dhe e shtrengoj fort tek une; ska dyshim qe sapo ka bere edhe dush e lekura e bute e ngrohte ma kenaq shpirtin.

- A fjeti?, i peshperis ne vesh...

- Vetem fute brenda se vdiqa!, pergjigjet ajo duke me urdheruar ta shfrytezoj momentin ne maksimum.

Une jam fryre sapo ajo erdhi brenda e te bute te lagesh te dy, nuk ka nevoje per paraloje aspak. Ja rreshqas karin mes kembeve, avash deri sa e ndiej se i kam arrite te vrima, dhe ja mbyll gojen me dore e i rrasem brenda fort; ajo nuk bertet dot se smundet. Duke i fole ne vesh sa e dua e sa me kishte marre malli, e duke e shtrenguar ne krahe, vazhdojme te qihemi zakonshem mbuluar me corcaf ne erresire absolute.

Pas pak kohe ne ate pozicion luge, trupat kane filluar te na mbulohen me djerse dhe ajo me thote: - mos bej ze!

Kthehet hypen siper meje, me kembet e hapura duke peshuar siper karit tim, qe i shkon deri ne fund e dhimbja e kenaq e terbon. Nganjehere perkulet siper meje te me kafshoje pak a te me mbushi me puthje, e ndonjehere ndihet se do arrije tavanin teksa une i mbaj batanijen qe te ndihemi akoma te sigurte.

Vec duke i pare gjoksin e mall qe i tundet siper meje, e ndonjehere ma zgjat ma rras ne goje, une vec po kenaqem me duart qe ja ve ne bel e ajo kercen siper meje. Ne nje moment e terheq lart qe te pushoj pak, e ftoj te ma sjelli pidhin te goja e te ulet siper fytyres sime, ta penetroj me gjuhe e te kenaqem me lengun e saj. Pastaj e drejtoj prape te ulet poshte, e mbeshtjell me krahe, me buzet tona ngjitur, e penetroj serish me bresheri derisa nuk e mbaj me dot me por ja shkarkoj brenda te gjithe spermen qe ja ruaj vec asaj.

Ajo rremben shpejt nje peshqir e me mbulon te me pastroje, ngrihet ne kembe, ndez driten e celularit te me shohi ne fytyre si ngazellejme te dy dhe me thote:

- kam nevoje edhe pak.

- Ik atje, i them, dhe i bej me koke nga divani ne cep te dhomes. - Me prit aty.

Sa te me qetesohet pak fryma, shkoj ne holl e marr dy pije. Dhe kthehem me raketen serish perpjete, e gjej duke me prite me pidhin qe akoma i rrjedh spermen time, i afrohem dhe sic ajo qendron e shtrire me fytyre prej mene, ja ngre kembet lart dhe filloj ta palloj prape. Kete here me shpejt, sikur e kam inat, e gjuaj shuplake ndonjehere, ja shtrengoj gjinjte, ja shtie gishtin ne goje derisa kollitet, vazhdoj ta qi prape pa nderprerje, duke e kape per qafe, ja mbyll gojen me dore, e rrah, e mbaj per flokesh, dhe ajo sdo reizistoje dot me por me ofshama kenaqesie prishet aty poshte meje, ne erresiren absolute.

Pa bere zhurme qetesohemi pak, pastrohemi ne dush, puthemi prape ne buze dhe shtrihemi serish per gjume, te dy bashke ne krevatin e mall te suites. Ajo rehatohet per te pushuar pak, a une rehatohem duke e vezhguar, per te mos vene asnje sekonde gjume ne sy gjithe naten.