El nuevo juego / Poshte syve te Henes se Budvas / (s6ep3)

Kushti kryesor per nje eskorte, eshte te kete nje ndergjegje fleksibel dhe nje edukate jofleksibel.

#budva #cifte #jaht
Sot kam rruge te gjate per te bere. Do shkoj ne Budva; jo per plazh, sigurisht, une zakonisht si bej dy hapa per plazhin. Por per pasionin po, deri ne fund te botes. Dhe fundi i botes sonte eshte ne Budva, tek apartamenti Izabeles, qe vjen nga Turqia.

Pasdite, tek stacioni autobusit, takohem me Patrician, nje turiste angleze qe aty po pergatit per te bere rruge. Nuk e njoh por me ca letra neper duar me kerkon ta asistoj me oraret e meqe edhe ajo e ka rrugen per Podgorica, pse te mos udhetojme bashke? Rruges ndalemi per kafe, shkembejme numrat qe nje dite tjeter te flasim a te shihemi, bejme dy foto dhe ne perendim ndahemi ne stacionin e Podgorices ku ajo do vazhdoje udhetimin e saj e une per Budva ku me pret aventura e ralles.

Budva eshte e bukur, aspak e qete por edhe aspak e zhurshme. Sa mberrij, bej nje selfie per kujtim dhe i shkruaj Izabeles te me jape lokacionin e pasi freskohem pak ne nje bar rruges nga apartamenti i saj, marr nje cokolate ne dore, dhe nisem. Eshte gati 15 minuta deri tek apartamenti i saj; rruga dhe atmosfera me pelqejne, ka plot rini, gjalleri. Plani eshte te pijme dicka e te dalim per plazh por ora ecen e tashme ndihet errerise qe ka nise te mbuloje zonen. Gati krejt ne te erresuar, une mberrij te apartamenti i saj, tek lokacioni. Kam edhe foto te portes, qe assesi te mos ngaterrohem por kjo nuk ndihmon, se porta eshte e mbyllur, une skam celes, dhe mesazhet ne celularin e Izabeles shkojne me nje vije.

Duke leviz aty ne oborr e duke pare dritaret me shprese ta kuptoj ku eshte, afrohet nje kalimtar te hapi deren e nderteses. Vrapoj pas tij dhe i flas ne nxitim "Cekate", qe te me prese e te futem brenda. "Aaa, albanski", thote ai dhe qesh, "por kuptoj edhe shqip". Futem brenda e ngjitemi deri ne kat te trete ku e di se eshte edhe banesa Izabeles e sa dalim lart, ne korridor ne divan, jane dy vajza. Une direkt e njoh Izabelen; nje ikone seksi e vertete, e gjere ne vithe e ngushte ne bel, gjoksin thuajse perjashta, me nje minifund thuajse sa nje rrip; kurse vajza tjeter mban nje pelhure te holle thuajse transparente qe i tregon krejt trupin poshte. Ne i pershendesim me duar dhe bashke afrohen prane nesh, e Izabela flet e para, "Sta je Erik?", por shoqja e saj i shpie krahun shokut tim dhe bashke futen ne dhome, pastaj Iza me kap mua nga dora dhe me drejton ta ndjek. Pas tyre, futemi ne te njejten dere.

Eshte nje apartament i madh; nje dhome sa nje sallon festiv me kolltuqe bufe e TV ne mur kurse perballe eshte tualeti pllaka te kaltra dhe anash, jane dy dhoma gjumi me dyer te hapura qe ngjasojne si dhoma martesore. Une le cokollaten te bufeja;

- A sdo dalim per te jahti?, e pyes Izabelen, duke qene pak konfuz nga keto levizje.

- Me vone, me thote. - Hajde, a sdo te besh nje dush te shlodhesh? Lere Ivanin, ka ardhe para teje ai, eshte mik i shtepise.

Pra Ivan quhet shoku im i ri, qe sa dua tia hell syte per ta konfirmuar e shoh se ai ka marre ne duar shoqen e shoqes sime dhe po e con te krevati i njeres dhome, sigurisht, dhoma tjeter pret ne. Ata shkojne te krevati, shtrihen, ajo kercen siper tij dhe afrohet te mbylli deren, por Iza i thote dicka dhe ajo e le deren hape. Une futem ne dush, zhvishem, behem gati dhe sa le cmimin e festes aty ne pasqyre, dal perjashta e gjej ne korridorin e vogel Izen qe qendron ne kembe, e zhveshur nudo, me duart ne bel. Ajo eshte nje seksbombe e vertete, floket bishta, bythen e malle e belin e holle, ka vec nje tatuazh ne shpatull e nje tjeter ne gjoks qe mi rrmeben shikimet sa kthehet prej meje.

Me afrohet ngadal e me con doren direkt te kari, qe sigurisht qe eshte qetesuar nen ujin e ngrohte por ajo nis ta ledhatoje qe ta beje te forte per te e duke me pare ne sy, me ngre tensionin gati per te shperthyer aty. I afrohem ngadale e puth ne qafe, i them ne vesh sa beautiful eshte dhe dua ta puth ne buze por me largon me dore, "jo ne buze", me thote. Dhe me terheq avash drej krevatit tjeter, e leme edhe deren tone hapur, njesoj si komshijte tane ne dhomen tjeter ku degjohen krizmat e krevatit sikur perplaset ne mur.

Sa hyjme ne dhome, ajo improvizon sikur e shtyva dhe hidhet permbys mbi krevat, zgjat doren e gjen nje kondom dhe ma zgjat ta vendos qe sigurisht, me bie fiks; ajo eshte si nje piktore aq te mprehte qe e paska shikimin. Sa une kam vene Magnum-in tim, ajo si qenushe e ka ngritur bythen perpjete dhe e rreh me shuplake, si per te me thene "ketu eshte hyrja jote".

Por une do e dalloja hyrjen time edhe pa sy. I afrohem pa menduar shume, e zbut me pak peshtyme dhe i rreshqas menjehere brenda pallen time te fryre. "Oh I love big dicks", gjemon ajo, per te me nxite edhe mua te bej punen time tradicionale. Meshkujve u pelqejne te tilla komplimente, une nuk bej perjashtim.

Ndersa e palloj ne nje stil qeni te modifikuar, duke e rrah me shuplaka sikur dua ti nxjerr me dhune gjithcka po i dhuroj, ajo vec gjemon e me kerkon me shume; kurva e poshter, ajo e di mire zanatin e zaj e punen. Ndonjehere ja kap edhe floket e shkurtera, e perkul ne bel, e skuq me shuplaka dhe vazhdoj ta qi ashtu duke mos e dite me momentin kur duhet te ndaloj. Por ajo e di, sepse ajo di gjithcka - zvarritet pak perpara, kercen aty afer meje me fyryre prej meje dhe ndersa me le te pushoj muskujt e te rimarr edhe pak fuqi, karin sma le te pushoje aspak, ma ngacmon me dore, pastaj me goje, duke me ledhatuar koqet e duke me thithe aq sa kam frike se do me prishi ne ate moment.

Por ajo u be shoqja ime, i kupton frikerat e mia, nga ai pozicion, ngrihet ne gjunje, me hidh kraht rreth qafes e me shtrengon me terheq pas vetes te bie siper saj. Me puth me kafshon ne qafe ne shpatulla, ma kujton serish se une jam i preferuari i saj dhe i hap kembet si sinjal qe ti rrasem brenda. Une i pergjigjem direkt, duke e pare ne fytyre ja ve duar ne ball ne floke e ledhatoj i prek buzet ndersa ajo i lidh kembet rreth belit tim per ta bere gjithcka vecse me intime, e me te thelle.

- Ku ke qejf ta hellesh?, me psheretin ne vesh.

Oh Zot, une dua tia hell ne fytyre, ne goje, ne gjoks, ne trup, dua tia lustroj lekuren e dua ta mbys me sperme por kam frike se sdo ja dal dot keshtu qe vesh duke i puthe e thithe gjoksin plot me tatuazhe, derdhem brenda saj.

"Sa i paduruar", me siguri do thote me vete. Por kenaqesia ime nuk ka te paguar. Mbushem me fryme, ngrihemi nga krevati te dy, nisem drejt dushit dhe cte shoh, shoku im i ri dhe shoqja e tij tashme kane dale nga dhoma, jane rregulluar jane bere shik te dy, me Redbull e cigare ne dore, dhe po na presin qe te shkojme te jahti, sipas planit te hershem te Izabeles.