Renacimiento / Shhh, se na degjojne / (s5ep16)

Seksi eshte pjese e natyres; dhe ne shkojme me natyren.

#natyre #gjelberim #shhh
Miremengjes, bjeshke! Lepusha duket kaq e bukur sot, jeshile komplet dhe me ajer te fresket qe te hap mushkerite - ngjan gjjthmone si nje fillim pramvere. Ora shenon vetem shtate, rrezet e diellit kane rene neper oborr e jane fute ne dhome permes perdeve te erreta e une jam zgjuar heret, sdi pse, ndoshta nga deshira per te shijuar nje tjeter dite larg gjithkujt dhe qendroj edhe pak minuta shtrire me celular ne dore, duke pare disa lajme te fundit e duke degjuar te qeshurat e turisteve qe vijne nga poshte dritares e qe nuk flit'kan as shqip, kushedi pse kane ardhe kaq heret. Por ne e dime se sonte hoteli do jete plot e perplot me te huaj, prandaj edhe kemi rezervuar vec per te paren nate e te dyten, se di, do ja leme fatit ndoshta.

Ania ka fjete permbys; ajo ashtu flen, me bythen e zbuluar lart se edhe nuk merdhet aspak nga beli e poshte, eshte gjithmone zjarr. Kembet i ka te ngjitura ngusht, krahet kryq nen jastek e mbeshtetur paqesisht me fytyre prej meje, duket e buzeqeshur pasi sikur po ma lexon mendjen por ne fakt eshte akoma thelle ne gjume - se ajo ashtu ngjan kur flen, komplet ne nje bote te sajen, e duke qeshe.

Ia shtri duart ia mbeshtes lehte mbi mollaqet e fryra, nuk dua ta ngacmoj teper ta zgjoj, ne fakt dua vec ta sodis per format e saja te kolme, dhe zbres avash e nis ta puth, lehte, pa zhurme, ne bythe e ne kofshe. Nganjehere ia ferkoj shpinen me duar e nganjehere tjeter i prek floket qe i jane derdhe permbi jastek. E puth lehte e nganjehere e lepij ne vrimen e ngushte qe i mban arome te mire, pervec formave te bukura, qe dua te shkrihem duke e lepire delikatesisht e duke e preke me faqe e mjeker. Ajo leshon gjemime te lehta, buzet kane nise ti marrin forme te buzeqeshur e dyshoj se eshte zgjuar, nuk e di, por ajo djall i vogel te tilla lojera do vazhdoje te beje derisa te shtrije doren e te me gjeje te erektuar si dreq mbi bythen e saj rrumbullake. I hap syte menjehere e tenton te kthejet prej meje, por nuk e le, "flej vajza babit", i them me ze te ulet dashuror dhe ia shtie duart nen ije e i jap bythes lart qe te filloj ta ha me fort. Me gishtin e mall te njeres dore ia ferkoj lehte pidhin pa ja heqe gjuhen nga bytha e bute e me doren tjeter i kap floket me force sa per ti dhene mesazhin e posedimit qe babi i ben ne shtrat, gjithmone. Vazhdoj ta ha edhe disa minuta, ndersa turistet qe kane mberrite tashme vazhdojne sillen neper oborr pa e kthyer koken nga dritarja jone e Ania me ndihmon me doren e vogel qe nis te ferkohet tek pika e saj kulminante femerore. Frymemarrja nis ti trashet, ska dyshim qe tashme i ka dale gjumi komplet dhe une i peshoj me duar rreth belit, e ha me shume akoma se edhe ajo vec murmurit "mos ndal babi", dhe babi sdo ndale por do i rraset me gjuhe fort ne vrimat e saja te ngushta e plot leng derisa ajo te shfryje poshte fytyres sime e te bjeri serish ne shtrat si e vdekur - e une do bie siper shpines saj per te fjete bashke edhe pak.

--

Ne dy ore, do i hapim syte serish por kete here per tu zgjuar e per tu ngrite nga krevati me vrap, sikur na pret taksia e punes ne dere. Ne fakt na pret mengjesi, na pret tavolina jone - e quajtem tonen sa e pame, jashte ne mes te oborrit qe ngjan me nje cader te drunjte e kuzhina ka bere gati gjithcka keshtu qe nuk vonojme, lajme syte e dhembet e zeme vendet tona perbri. Kamarierja, vajza e shendoshe bukuroshe qe ishte edhe dje duke na sherbyer me cantat, fillon te na sherbeje mengjesin e pasur me recel fiku e qershie, nje broke te malle me qumesht te ngrohte, mjalte, djathe, majoneze, petulla, gjithcka qe mund na shkonte ne mendje per te nje mengjes perfekt fshati ne ajrin e fresket te alpeve. Ania eshte zgjuar kaq e bukur sot, pervecse ishte menyra e saj e preferuar e zgjimit, te qenit me babin e saj larg zhurmes qytetit e larg syve e fjaleve te njerezve qe sillen ne pedonale - e ben te ndihet me e sigurte, me e qete, sikur eshte e vetmja vajze qe egziston ne bote sepse ashtu eshte per mua, babin e saj, eshte mengjes dhe darke, dreke e argetim. Bejme shaka e qeshim, luajme, shpesh e cojme edhe zerin e keshtu kalojne minutat derisa Genti, nje tjeter punetor i stafit, nje djale me trup mesatar dhe bark pak mbi mesatar, vjen na ngacmon duke na kujtuar se duhet te shpejtojme me mengjesin sepse ka ardhe koha e drekes. Por ne skemi pire as kafe akoma! Ne fakt ne mengjesin e kemi konsumuar komplet por na kishte rrembyer humori, keshtu qe si humbim me minutat aty nen hije e cohemi te pijme kafet qe Genti do na i sjelli pak metra matane, ne stolat e drurit qe ne fakt nuk jane te vjeter e me pluhur sic duken - eshte e gjitha nje publicitet.

Pasi pijme kafet e mella turke te shoqeruara me raki boronice, qe sa e mire qenka dmth, behemi gati per te kaluar nga kuzhina.
- Babi, a munem me shku ne tualet prape? - me pyet Ania, sa ajo sben asgje pa fjalen time.
Sigurisht qe do i jap leje te shkoje ne tualet, madje jo vetem kaq, por do e ndjek pa bere ze e pa me pare ajo, per shkalle e per korridor dhe sa ka hyre brenda e do te mbylli deren, ia heq mundesine duke i vene kemben perpara e dera nuk mbyllet dot, por une futem brenda me te, tinez, pa na pare askush nga perjashta as nga korridori.

- A se kupton se du me shurru?, me thote. - Skena koh' ma!, dhe qesh, e heq nga beli pantallonat e shkurtera e ulet siper bedese bardhe.
Sa e vogel dhe sa e bukur qe duket, oh Zot, sa shume e dua. Gjithmone ka bezdi ta shoh ne ato momente intime por sot po e bej pa leje e ska ku me shkon. I ve duart ne fytyre ndersa ajo nis te beje zhurmat e saja e skuqet nga turpi, nuk me sheh dot as ne sy, por une po, une e shoh ne sy e ne buze e ne kofshet e fryta qe i peshon me berryla. Une e ferkoj ne faqe e ne gushe, ul koken ti marr ere ne floke, dhe kaq mjafton qe te nis te marr forma. E zberthej zinxhirin ngadale dhe nis te dal perjashta, krejt afer saj...
- Ca po ban?!, me pyet si e trembur por jo aq shume e trembur, se si vajza ime, ajo me ngjet mua kur flitet per cmenduri.
- Jena nji me zero per ty, i them, dhe e kap ne gushe ne goje e i rrasem brenda pa leje.

Ajo nuk kundershton aspak, ajo i di rregullat e lojes tone dhe gjuha fillon ti levizi ngadale me kujdes brenda gojes saj te mbushur plot, rreth burrerise time qe fryhet deri ne pelcitje brenda gojes saj. E kap pak ne floke duke ja mbajte koken, e nis ta penetroj ne gojen e saj te vogel me shume delikatese, pa shkuar larg a thelle, se keshtu ia bej fillimisht si per nxemje. Me pelqen ta llastoj, ta marr me te mire me te bute e asaj nis ti pelqeje dhe nis te shpejtoje levizjet, nis te levizi me koke e nis te me thithi me fort, sikur do te mbaroje pune shpejt e te shkoje ne kuzhine por une nuk dua ashtu - une dua ti marr hakun e cka ndodhi ne mengjes dhe duke e gjuajte lehte ne faqet e buta, here pas here si per ngacmin, i dal jashte e i rrasem prape ne goje derisa ja prek fytin, derisa nuk mund te duroje me, derisa nis te kollitet. Per pak ia nxjerr salcicen nga goja, te fryre te eger e plot leng sic ka marre forme brenda saj, dhe e le te marri pak fryme per pak derisa marr ritme, duke e mbajte nga floket duke i ferkuar qafen. Ajo e nxjerr salcicen nga goja, e ngre lart deri tek balli dhe nis te me lepije, fort permbi topa te shqerit, mi ul tutat ne fund e me kap mollaqet e shkon poshte meje me larg, duke me lepire e duke me puthe gjithe leng poshte deri tek bytha e vazhdon te me masturboje me duart e saja te buta. Per pak, me njeren dore nis te me ngacmoje nga prapa e me tjetren me masturbon edhe me shpejt ndersa me ha koqet e me lepin perineun si nje cokolate me lajthi, duke me shtrenguar koken e karit e duke e flashuar shpejt dhe kur me ndien se po shperthej, gati, me merr serish ne goje qe te mbushet plot e ta kaperdije duke qeshe si kurve, qumeshtin e ngrohte e te trashe si mjalte.

Largohem pak prej saj, krenar qe e barazova, e puth ne ball duke e falenderuar sa vajze e mbare eshte per babin e vet, dhe duke u pastruar e rregulluar rrobat, vendosim se na pelqen te dalim te hajme dreken lart ne Qafe te Predelecit.

Nuk i bejme ze askujt, marrim celularet e cantat tona te duarve e ngjitemi ne koder, qe i bie te leme edhe Lepushen. Ne koder, aty ku te nesermen do zhvidhohet eventi, ka disa klube te thjeshta por qe per shkak te organizimit qe behet kete fundjave, sherbejne edhe ushqime - tradicionalisht mish me sallate e patate te skuqura e nuk bejme naze por meqe ka edhe wifi, marrim dy birra Niksic, zeme tavolinat ne fund ne hije e presim ushqimin.

Ora ecen avash; rruget fillojne te mbushen me makina me targa shqiperie e kosove e te huaja te malit te zi, dhe hotelet e guesthous-et e Lepushes i shohim si fillojne ti fryjne oborret me turiste e vizitore te kater aneve; e gjithashtu edhe tavolina jone do filloje te plotesohet me mishin e ferlikut qe jo se e kemi preference te pare por Niksicat e ftohta akull e ajri i mire i bjeshkes sikur ti ndryshojne disa shije. Me humor e prekje e ngacmime e loje e batuta, kalojme disa minuta te bukura aty, derisa veme re nga lart ne koder ku kemi shtruar, se poshte ne fushe, Altini, qe eshte edhe pronari i hotelit qe e beme shok, po merret me nje tende te malle ngjyre ushtarake mu ne mes te oborrit ku ndizej edhe zjarri e me siguri eshte tenda jone se ashtu i patem edhe fjalet.

"Shkojme ta shohim, zemer"? Sigurisht qe do shkojme, cili babi e refuzon vajzen e vet, kur ajo sja prish qejfin ne asgje qekur "ka linde"? Paguajme e zbresim me vrap deri poshte ne fushe serish, per ta gjete tenden tashme ne kembe, te hapur, te shtruar, batanije e corcafe brenda se do jete ftohte, dhe, kaq, dy jasteke te bardhe te medhenj.

Hyjme brenda per ti bere edhe nje prove ndjesise se tendes, dhe e mbyllim ate qe sherben si dere - qe ka nje zinxhir te gjate ne forme rrumbullake. Njerezit e tjere, pra vizitoret e rinj, qe me siguri kane ardhe per miss Bjeshken nga Jugu nga si flasin, jane perjashta dhe po pergatiten per nje tjeter zjarr. Ne i shohim dhe i degjojme mire nga brenda por ata nga jashte, me siguri degjojne zhurmat por asgje, se e provuam para se te hynim, asgje nuk mund te shohin.

Tenda nuk eshte e malle, mbase pak me e gjate se nje meter dhe ashtu edhe e larte - ne forme kubi, rrijme pak shtrenguar por bjeshka eshte edhe e ftohte e sdo merzitemi aspak ashtu, se kemi nevoje per ngrogtesi. Ania ka nevoje te veshi nje tjeter bluze qe ka marre ne cante nga shkodra dhe pasi me merr leje, kthehet me shpine prej meje me duar ne cante e pasi gjen bluzen e re, zhvishet nga ajo qe ka ne trup. Me kembet kryq e tutat e ngushta, bytha i merr nje forme te plote dhe shpina perjashta qe here pas here ia puth deri ne supe e fantazite e mia qe fillojne te miksojne termat e public sex e voyage, dhe sdi te bej tjeter vec e nxjerr shokun tim besnik perjashta tia bej suprize per kur te kthehet. Por ajo sdo kthehet direkt, do vonoje shume duke rrobuar ne cante e duke u perpjeke te mos beje zhurme se tenden e kemi te rrethuar me njerez plot e perjeshta as nuk eshte akoma nate. Duke e puthe ne qafe e duke i marre ere - aromen e saj qe eshte me e mire se nje parfum i Michael Kors, nis te erektohem shpejt edhe nga emocioni i vendit e pozes e per nje cast ia kap doren ia marr pas qe te zbuloje ca po ndodh. "Ba...", me therret, sigurisht per te pyet ca po behet aty pas shpines saj krejt afer bythes, por do ja mbyll gojen me dore: "shhh, se jena barazim".

Ania vec buzeqesh pak se e kupton ku e kam hallin, e une e kap nga buzet, ja shtie gishtat ne goje pak qe ajo te filloje te me masturboje lehte, pa e kthyer koken, ndersa shkembjeme puthje ne qafe e ne gushe e pastaj kapim edhe buzet. Duke u kafshuar lehte, ajo nuk vonon, por ndihet gati per te filluar finalen tone - ngrihet pak prej batanijes, i rreshqet te shkurterat poshte bashke me mbathje; sa qejf kur i zbraset bytha e fryre si nje tullumbace nga pantallonat e ngushta qe gjithmone me duket se e shtrengojne. Dua ta prek pak per te zbuluar me shume por sme lejon, vec kercen me bythe direkt siper preherit tim dhe me merr brenda, fort, deri ne fund. "Uhmmm", leshon nje gjemim te forte, por e mban gojen me duar te mos na degjojne turistet, dhe nis te tundet lehte siper karit tim te fryre qe nganjehere ndiej se e vret, aq thelle e merr, aq e etur eshte per babin e vet. I shtrin gjunjte ngadale, kryqezohet me mua ne pozicionin tone te preferuar scissor, dhe me duart ne toke ne batanije, e tund e shkun bythen siper meje duke bere nje zhurme te lehte kur perplaset ne kofshen time qe i ka hype siper. Une e mbaj per flokesh, ia terheq pak e nganjehere i kap shpatullat per ta suportuar ne argetimin e saj, dhe ajo ndiej se kete here do me mundi vertete - do e marri finalen.

Pasi qihet pak ne pozion kalerues, qe eshte nje tjeter nga te preferuarat tona, kthehet me fytyre prej meje me ve duart ne gjoks, me shtrin ne shpine ne jastekun e bute qe na ka lene Altini dhe duke me cuar gjunjet lart se tenda nuk na nxe, ajo qendron siper meje me kembet e shtrira persegjati mbi supet e mia, dhe me duart ne toke, do kerceje sa te mundet duke me lene tia puth kembet e vogla e pulpet e njoma e ajo e mbeshtet shpinen ne gjunjte e mi, per pak suport e pak me shume kenaqesi e do vazhdoje te qihet pa turp, siper trupit te shtrire te babit vet, derisa fillon te ndieje nevoje per pak me shume ritem. Mbeshtetur ne gjunjte e mi te forte qe ia durojne ritmet, fillon te masturbohet siper barkut tim, shpejt e duke shfryre ne terbim e me drejton tia kap tia shtrydh gjinjte e tia mbyll gojen kur tenton te bertasi nga klimaksi; prishet aty mbi mua duke i mbajte me force ulerimat kafsherore qe sikur i dalin nga shpirti. Gjithe djerse e falenderime qe i lexohen ne sy, shtrihet e bie siper meje fillimisht - qe te rreshqasi shpejt permbi jastek, ne menyre qe une te ngrihem direkt siper bythes saj te ngritur lart e tia mbuloj me sperme te bardhe si bora e te trashe te ngrohte si qumeshti.

Nuk e dijme kush e ka avantazhin a sa me sa jemi, por pastrohemi shpejt me ca letra qe i patem marre nga tualeti e do qetesohemi pak minuta duke u pare ne sy e duke puthe lehte buzet, se ora ka ece jo pak, e na pret darka, qe do e hajme bashke me turistet, qe nga si flasin, duket sa jane te jugut.