Renacimiento / Vere e Kuqe / (s5ep6)

Nese jeta do krahasohej me nje liber, ata qe nuk udhetojne, eshte si te kene lexuar vec nje faqe

#vere #relaks #rifillim
Nuk ka mbete me asnje inc i corcafeve te bardha pa djerset e ngrohta te trupave tane... Jemi lodhe, jemi lodhe si ne nje ndeshje mundjeje duke u perplase trup me trup se kush e fiton cmimim e mall por jemi barazim, skemi me energji, fituam te dy, e biem ne krevat per te marre pak fryme si ne mbydhje te pjeses pare...
- Oh Zot, babi, a e ke pa oren?
- Ca ka ora syn, esht' prishe?, i pergjigjem une, me humorin tim te holle gjoja si anglez...
- Kena 5 ore itu si bageti, me pergjigjet Ania ne habi akoma... - Po ca je ti pash Zoten? Cou se dona me shku me hanger!

Perballe dhomes tone, eshte kuzhina. Restoranti. Lajme pak fytyren duke fshire edhe djerset ne trup, e dalim perjashta... Perjashta, ka filluar te bjeri nje shi i bute i ngrohte, si dashuria dhe perkujdesi qe ne kemi per njeri-tjetrin qe nga dita e pare e njohjes. Vrapojme shpejt, anash pishines, e kalojme ne anen tjeter ku eshte edhe kuzhina e drunjte. Eshte nje ambjemt mesatarisht i mall, maksimalisht i thjeshte por gjithcka duket ne vendin e vet; tavolina dhe karriget e drurit te lemuar, kaq te thjeshta por qe te japin ndjesi e freski dhe xhamat e mellenje ne ane por qe natyra nuk shihet aspak.

Ka dhe ngrohje, shporet me dru dhe aty ndihet nje rehati e tepert fale butesise por edhe se aty nuk eshte askush tjeter per momentin vetem ne te dy, dhe Luljeta, vajza e sjellshme e zones qe do na sherbeje si te jemi miq te familjes e jo kliente;
- Ca keni qef me hanger?, na pyet.

Dhe pasi na ka shpjeguar disa opsione ku per shkak te veres qe kemi vendose te pijme, mendojme te hajme edhe mish sonte; porosia nuk vonon shume te vije bashke me broken e xhamit 3-litershe plot me vere te kuqe shtepie, me aromen qe e mban si nga parajsa. Eshte darka jone e pare zyrtare jashte qytetit, e para darke qe do e shijojme larg cdo syri e besdie, larg cdo fjale, shqetesimi, larg cdokujt tjeter vec ne te dy dhe Luljeta, vajza e re e resortit qe rri ne kembe gjithe kohen ne pritje ta sundojme ne dicka. Ne madje vetem qeshim, se puthemi ne krahe e ne qafe ndonjehere edhe me gojen plot teksa hajme e Luljeta veç skuqet nga turpi e disi kthehet me shpine, derisa une vendos te mos e le me ne siklet
- A ke mundesi me shku me na ndeze zjarrin, te lutem, se sdin me ma ndez nusja?

Ajo qesh, qesh edhe Ania, dhe i drejtohet te gjores vajze:
- A ke mundesi me na mush edhe nji tjeter broke me ven? Po e marrim te dhoma, - me kthehet mua, dhe zvogelon pak syte per te me lene te kuptoj se per ca e ka fjalen...
Luljeta nuk vonon te beje punet e saja e per disa minuta, pasi jemi puthe edhe pak aty ne vetmi, marrim broken e shkojme ne dhomen tone... Zjarrin e gjejme te ndezur, ka nje qetesi te tepert e dhoma ka nise te ngrohet...

Ulemi aty, me broken plot me vere qe gati derdhet mbi tavoline te xhamit e ne zeme vend ne divan, afer zjarrit, duke fole per ne, per gjarat tona, per dashurine tone... Pas ndonje gellenj'ke e pas ndonje "gezuar, per ne", shkembejme ndonje puthje te ngrohte sa zjarri qe kemi perbuze. Ambjenti eshte i ngrohte, vera po e jep tashme efektin e saj q ne restorant e puthjet nisim ti shpejtojme, ti shoqerojme me prekje e ferkime ne qafe ne gjoks teksa hajme buzet e veshet duke thirre emra... Por me shume me pelqen kur me therret "babi"; ajo e ben gjithmone si per te me llastuar e une vec eksitohem prej saj, kudo, kurdo, edhe ne kafe a ne bar rrethuar nga njerez - terbohem prej saj, si sonte qe po e puth e thith ne qafen e bute me duart qe ja mbaj rreth kofsheve...

Marrim edhe nje tjeter gote qe e mbushim aty, nga brokja e malle plot me vere qe e moren si per ta shtuar deshiren dhe ashtu po ndodh, me cdo prekje poshte bluzave ne lekure teksa bashkojme buzet akoma te qullta nga vera. Ngadale, ia largoj sutjenat lart prej gjoksit per tia pushtuar gjinjte e bute me duar, duke ja shtrenguar nga pak thithkat me gishta ne shoqerim te puthjeve te saja ne qafe, e ne gushe, sic ajo ka mesuar tashme te me ndezi me teper...
"Ndalo!", me thote, "shko me prit ne shtrat...", dhe cohet nga divani e ze tualetin duke me lene mua aty te vras mendjen ca ka ne plan.

Une cohem ngadale, shkoj ne dhome e shtrihem, i zhveshur komplet vec me bokserat e reja qe i kam marre rezeve, pasi fik driten e e ngjaj dhomen me nje kabare striptizmi fale drites se zbehte qe mberrin me veshtiresi nga korridori. Ania nuk vonon shume, per pak shfaqet ne dere e qullet ne qafe e trup nga uji dushit, e zhveshur pa mbathje e sutjena vec nje bluze te gjate te zeze qe e mbulon deri poshte mollaqeve te fryra. Me kujdes, afrohet prej shtratit dhe une e pres ashtu, ndenjur mbeshtetur me duar nga pas teksa ajo me prek ne gjoks, dhe pak siper mbathjeve si per te lajmeruar ardhjen dhe me puth, ne buze, duke me shtrire komplet, dhe ajo menjehere rreshqet siper meje si nje ngjale.

Zemra me pulson fort, deshirat me ngjallen si nga fillimi dhe ndihem se une rashe ne dashuri serish me trupin e lekuren e saj zheskane e syte e mellenje qe i shkelqejne zjarr ne dhomen e erret te intimitetit tone. Ia ve menjehere duart ne bythe, ndihem se nevoja per te qene bashke nuk pret me dhe ajo me kap nga qafa, me terheq fort te me puthi per te me konfirmuar e per te me dhene lene per gjithcka kam ne mendje e ne projekt sonte per te. Puthemi ashtu per pak, duke u ferkuar me duar e duke ia kape thithkat me dhembe edhe siper bluzes se zeze e pas buzeqeshjeve te saja djallezore, e kuptoj se kerkon me shume dhe ia rreshqas gishtat nga bytha, ne te caren e saj - per ta gjete qull, vale, thua se nuk eshte pastruar aspak nga dushi por nuk eshte me shkume, ne fakt, eshte deshira e saj per mua...

Duke e ngacmuar lehte mes kembeve me njeren dore, ajo vazhdon te buzeqeshi me buzet siper te miave e meqe syte i mban mbyllur e ka humbe ne kenaqesine e ngacmimeve te mia, ia rreshqas doren tjeter nga shpina, tinez, e kap ne qafe dhe e hell fort ne krevat, permbys... "Au, babi", gjemon nje here si mace dhe sikur do te thote dicka por une sdua ta degjoj me se deshira per te ka arrite maksimumin tim, jo vec ne shpirt por edhe ne trup e ne format e mia, keshtu qe sillem e kaloj siper saj pasi kam dale jashte anash bokserave, dhe i detyroj nje tjeter gjemim, sic me pelqen ta degjoj gjithmone, gati ne agoni kur rreshqas brenda te cares saj.

E ferkoj ne shpine, ne kurriz ne shpatulla, ia hap krahet anash sikur dua ta godas ne denim me kamzhikun e dashurise qe kam per te dhe nis ta penetroj, me force, duke shkaktuar te tjera gjemime e kercitje te lehta ne mollaqet e saja topolake kur perplasemi, plot epsh e ego. Zot, vajza ime ngjan me nje pornstar te vertete, menyra si e shijon gjithcka eshte pertej profesionizmit e une kam vec krenari qe jam mashkulli i saj i zgjedhur... Levizjet e mia vazhdojne ta mbajne ritmin e shoqerohen jo vec nga puthjet e mia ne shpatulla por edhe nga gjemimet e saja me te thekura sa here tentoj te shkoj me thelle brenda trupit saj te nxehte.

Pas pak do bie anash saj, ta marr ne gji pa dale perjashta por te vazhdoj ta penetroj duke e mberthyer per krahesh e duke tentuar tia mbyll gojen me gishtat qe sa e prek, do vec te me haje nga terbimi qe ka marre. Ofshamat e saja dalin pertej dhomes, e mua lehte me hyjne ne shpirt si nje suport e kurajo per te mos ndaluar por ta shtyp me fort, gati per te rene nga shtrati. Ajo ne fakt i ve kembet ne mur duke e bere gjithcka me te sigurte e me te lehte per mua, qe vec e shtyj deri ne fund te kenaqesise sone qe do finalizohet, per momentin, me nje orgazem te cmendur qe i del agonisht nga shpirti.