Confesiones Antiguas / YingYang / (s1ep6)

Dashuria rinore eshte si nje zjarr i terbuar qe nuk mund te ndalet; eshte fiksuese edhe obsesive pertej kufinjve.

#vajza #rini #grup
Mia eshte 26, dhe Aisela 24. Ato jane pjesetare te nje grupi rinor dhe kane ardhe per dy jave ne shqiperi, ku do sistemohen ne periferi te Shkodres e do vizitojne qytete e zona te ndryshme duke ndare e fituar eksperienca te reja. Mian nuk e njoh aq shume, kurse me Aisela kam biseduar disa here ne Facebook, qekur ajo e dinte se do vinte ne shqiperi e po kerkonte per miq - e, une isha me fat... Ndoshta i vetmi me fat!

Ne kete mengjes te nxehte e plot diell te se dieles, ato skane asgje tjeter per te bere pervecse te rrine shtrire ne krevat e te heqin edhe pak lodhjen e udhetimit te gjate me autobus, derisa profesoresha ti therrasi e te bejne planet e oraret per si do kalojne ditet e qendrimit te tyre dyjavor ne Shqiperi.

Mia eshte e para qe zgjohet... Shikon matane ne krevatin tjeter ku Aisela eshte akoma ne nje gjume te mire te rehatshem; po pushon kaq paqesisht por ajo cka i terheq vemendjen Mias, jane kofshet e Aisela komplet te zbuluara dhe cicat gati perjashta bluzes se holle te bute te gjumit. Ajo ndien nje sensacion tingellues, qe i filon ne buze e i pershkon trupin deri mes kembeve te saja e po do kaq shume ta preke Aisela. Se kishte bere kurre me pare me te, por vetem duke e menduar idene e zjarrin qe me siguri do buronte prej tyre, thithkat po i marrnin ngjyre te ndezur e forme me te theksuar.

Me delikatese, afrohet per tek shtrati Aisela e shtrihet kaq afer saj... Duke ia rreshqite duart permbi bark, ajo ndalon te kujdeset per thithkat e saj te kuqe e qumeshtore. Avash, i zbulon komplet njeren cice e ia perqafon shtrnegon lehte thithken me gishtat e holle, e afron koken, per ta pushtuar komplet me buzet e saja te buta duke e mbajte me njeren dore e me tjetren i gjen ndjesine e saj te paster, te rreguluar mire e me kujdes fillon ti mesazhoje klitin.

Gjate gjithe kesaj kohe Aisela po flinte, por pasi Mia i rreshqet lehte siper mbathjeve gishtin tregues, e degjon te renkoje me ze te ulet, dhe ne moment, shikimet u perplasen. Mia mendoje se Aisela do ofendohet, merzitet apo nervozohet, por asgje nuk ndodh; perkundrazi, Aisela i pergjigjet me ze te lehte "miremengjesi" dhe shton me buzeqeshje neper fytyre, "mos ndalo te lutem, ndihem kaq mire"...

Me konfidencen e fituar gjate udhetimit bashke, e sidomos te ketij mengjesi te qete e relaksues, Mia i heq asaj mbathjet e bardha per ti zbuluar trendafilin qe ka filluar t'i zbutet e lageshtohet nga ngarkesa e forte ne emocionet e ketij mengjesi intim. Me gishtat e shoqes se saj brenda, Aisela gjemon ne ekstazi, e me ndihmen e shoqes saj largon komplet mbathjet e gjendet e zhveshur nen komanden e gjuhes e buzeve te saj. Vajzat duan ta vazhdojne lojen, ndoshta gjate gjithe dites plot diell nderkohe qe shoket e tyre degjohen qe kane filluar te qeshin perjashta, por nderpriten nga trokitja e deres qe me pertese e padeshire - duhet ti pergjigjen.

Eshte profesoresha qe kerkon Mian te dali perjashta te ndihmoje vajzat e tjera. "Me fal shoqe, por duhet te dal. Le ta vazhdojme me vone...". E pasi lan shpejt fytyren e del ne oborr, Aisela mbetet e vetme ne shtrat, e zhgenjyer dhe e eksituar; thjesht donte seks, e donte kaq shume.

Nderkohe... Une kam gjysem ore qe po rri ne nje bar te vogel perballe shtepise qe eshte vene ne dispozicion per vajzat e shoqet e tyre. I kam lene Aisela nja dy mesazhe ne Facebook, po vetem se me ka treguar ku eshte e asnje pergjigje tjeter. Po behem gati te ik, shoh Facebook-un edhe nje here per te fundit dhe gjej mesazhin e saj, dhe nje numer celulari qe do e mbaje gjate periudhes ne shqiperi. E telefonoj menjehere dhe pas shume zileve, me pergjigjet:
- Hey Erik, si je? Ku je?, - me pyet ne theksin e saj joshes te gjuhes angleze.
- Jam mire zemer, po prisja ty te beheshe e gjalle, ketu nja 20 meter larg teje. Ckemi?
- Pse nuk sillesh nga dera pasme dhe vjen brenda, Erik?

...dhe buzeqesh. Aisela buzeqesh. Ajo e di se une nuk deshtoj kurre ne ato cka dua e pret qe te jem ashtu edhe sot - sot qe behet fjale per cmenduri dhe aksion. Mbaroj telefonaten me nxitime neper mendje, kurse Aisela... Aisela po luante me privatesine dhe intimasine e saj, vetem, ngrohte, tek degjonte zerin tim e mendonte ne...

(3 ore me vone)

Mia nuk vonon shume, kthehet serish ne dhome e habitur pse Aisela as qe doli perjashta... Dhe, sa hap deren e behet gati ti therrasi shoqes saj, shtanget! Shtanget e qendron ne dere; e gjen shoqen te zhveshur komplet e te shtrire me kembet e hapura lart, e nje mashkull i panjohur me shpine prej saj e me koken mes kembeve te shoqes.

Dhoma eshte e mbushur me ofshama e Mia rehatohet ne shtratin e saj ne anen tjeter te dhomes per te pare gjithcka... Ajo si ka preferuar kurre meshkujt - ne eksperiencat e saja ka vetem vajza te bukura me bel te holle, gjoks te ngritur lart e vithe rrumbullake, sic eshte edhe Aisela. Levizjet tona ne te njejten dhome e eksitojne shume Mian sa fillon te zbuloje lehte lekuren e saj te bardhe shkelqyese. I hoqi menjehere bluzen e tutat e pambuk'ta, per te mbete vetem ne sutjenat e mbathjet e kombinuara me te bardhe. Ajo e kishte degjuar se Aisela ka nje mik ketu por nuk e kishte takuar kurre; te jem une ai, apo jam thjesht dikush qe po i detyron shoqen te ulerasi ne cmenduri me kofshet qe i dridhen mbi supet e mia?!

Do te perfshihet, te futet mes nesh por eshte pak e hezituar rreth seksit ne grup, e me nje mashkull ne kete grup; e per momentin thjesht po shijon skenen duke perkedhel gjoksin e duke u ferkuar lehte perposhte, dhe pikerisht ne ato momente Aisela shperthen ne nje orgazem pushtuese... Dhe ashtu, ne ate gjendje, ve re shoqen e saj, Mian, qe xhelozia i duket ne sy e ne buze.

- Mia, cpo ben aty vetem? Pse nuk vjen tek ne? Ky eshte Erik, - thote Aisela, nderkohe qe perpiqet te qetesoje frymemarrjet e saja.

Jam pak i habitur por jo se e kam shume mendjen apo se i jap rendesi. Kthej koken prej shoqes dhe ngrihem ne kembe si per prezantim; nderkohe qe ajo me pershkon me sy te gjithe trupin si per te me skanuar, e le shtratin e saj dhe afrohet perballe meje, ne kembe. Si e ndiej te marri fryme thelle afer gjoksit tim, e kap nga krahet e filloj ta puth e ti thith fort buzet, e ajo me pergjigjet pak e ftohte e e ngathet ne levizje disi, por me te njejten deshire te forte qe i buron nga shpirti. E mbeshtjell me krahe e i zberthej sutjenat - cfare pamje te bukur qe me dhuron; me thithkat e ngrituara ngjyre te kuqe flake dhe butesine... Nuk mjaftohem vetem ti sodit, por i kap i shtrengoj pak ato per ta degjuar Mian te gjemoje - sic e beka vetem ajo, e une vetem e llastoj me shume. Asaj i pelqen; e afroj, e shtrengoj pas gjoksit tim dhe e puth nga veshet e qafa, dhe i them nga afer, me ze provokues e jo shume te larte, qe ngjan me nje tregim mistik ne radio, "Sa me deshiron?" Ajo ngrihet maje gishtave, e me thote ne vesh, me te vogel; "ta tregoj tani...". Dhe ashtu, shtrenguar ngjitur pas trupit tim, merr pak njomesi dhe me ferkon ne buze gishtat e bere qull... E lepij plot epsh, plot deshire per te kuptuar sa e embel ajo eshte kudo neper trup, e sa e gatshme per gjithcka sot, larg cdo mendimi e tabuje... "Oh, sa e embel qe je" - i them me te njejtin ze sic me flet ajo mua. "Dua me shume... me shume leng... "

Aisela po ndjek gjithka, e shtrire nga shtrati, me duart qe i levizin kudo neper trup, duke pare shokun e saj "virtual" e shoqen e eskursionit sic ndoshta nuk e kishte pare kurre me pare. Me kap nga prapa e me terheq, me shtrin siper krevatit te saj per te vazhduar lojen tone ne grupin qe formuam. Une ju buzeqesh vajzave, per t'u thene se jam gati e se ato jane te mirepritura per cdo loje te tyre - sic edhe menjehere fillojne... Mia kalon siper meje, duke me vendose e bashkuar buzet e saja femerore me buzet e mia, ndersa Aisela zbret poshte te me zbertheje pantallonat e te me japi nje gojore te cmendur. Ndjenjat e forta i kumbojne kudo neper trup Mias, aq sa hap kofshet edhe me shume se gjuha ime nuk i mjafton me. Por une jam nje ekspert - sic i pelqen asaj, i vendos gishtin siper klitit dhe ia perhap me shpejtesi ferkimet, ndersa gjuha shkon edhe me thelle brenda saj... Mia gjemon ne kenaqesi e Aisela i vjen kaq afer, ta mbeshtesi ne ofshamat e saja, e puth lehte e ngrohte ne gushe, mjeker, buze, goje, e zbret ti thithi majat e cicave me duart qe e i kapin bashke e ja shtrengojne... Ajo eshte me e mira, dhe e ndien cfare orgazmash po pergatitet te shijojme te tre...

"Guys, I am comming...", pershperin Mia. E kjo me ben te rris ritmet e mia, teksa Aisela i kafshon lehte njeren cice asaj e i shtryll pak tjetren. Ia hap buzet edhe me shume, duke shijuar dridhjet e trupit te saj siper meje... Ajo vetem bertet me fort, me eger; "Oh God... Ooooh... I am commimg... I am cooo...", dhe shpethen siper fytyres sime duke me sperkate me lengun e embel te saj...

Tashme ndihet sikur ra nga qelli; shpejtesia, era, adrenalina, gjunjet i ndihen te dobet ka nevoje vetem te qetesohet pak... Hellet e shtrihet me gulcim ne krevat, duke kulluar djerse nga cdo pjese e trupit. "We not done yet", i thote Aisela, teksa une e ajo i afrohemi si grabitqare... Une gjunjezohem para tyre dhe filloj te ngacmoj veten me shuplaka te lehta, duke e kthyer gjithcka ne skenen me erotike qe Mia ka pare ndonjehere. Shpreson kaq shume, qe une te prishem ketu ne keto momente e ta derdh te gjithe pasionin tim siper cicave te tyre, a me mire akoma, ne gojen e saj. Do kaq shume, me shpirt, ta gelltisi spermen nga eksitimi im i fryre ne maksimum.

Per disa sekondave, Mia ndjen spermen e ngrohte ti preki buzet e pjesa tjeter te shkoje te sperkasi gjoksin e Aisela. Ajo nuk kishte pare kurre nje mashkull ne kete gjendje dhe kjo i kushtoi asaj ti dridhet fort trupi, ti forcohen me shume thithkat e te kete therje te egra kenaqesie.

Vajzat kthehen nga njera-tjetra, puthen, thithen, e lepijne spermen e trashe te ngrohte nga gjoksi e fytyra e njera-tjetres, e mua gati po me merret fryma nga gjithcka. E dinim te tre cdo ndodhte me pas; vajzat vazhduan te llastojne e te kenaqin njera tjetren me gjuhe e per pese minuta mund me shihnin gjysem te ngritur e duhet vetem nje ndihme e vogel te arrij serish nje ereksion te plote. Te dyja bashke afrohen avash, me turne, fillojne te me thithin duke me detyruar te leshoj ofshama kenaqesie... Nuk me duhet shume, te arrij serish format e mia me te mira e te behem gati per te gllaberuar dy pilla te ndezur zjarr qe nuk do ngopen lehte...

"Mia, ti e para zemer. Dua ta shijosh ti shokun tim te mire. Zbrit poshte!", - i thote Aisela. Mia eshte e lumtur me shume se fjalet e pershkojne, perkulet ne gjunje para meje gati per nje doggy-style dhe rreshqas ne te caren e saj pa aspak veshtiresi. Duke e mbajte nga ijet, dhe me Aisela qe me puth e me ferkon gjoksn, rreshqas brenda e jashte saj. Ajo kalon perpara Mias, shtrihet serish, me kembet e hapura lart ne supet e saj duke ia terheqe gojen mes kembeve... Kapen bashke nga duart, gjemojne fort te dyja, dhe e dine se i pret nje seri e re orgazmash bashke...