Shoqet presin edhe pak

31/12/2020 15:11

- Everything's fine?! Gjithcka mire?, - e pyes, kur e shoh si e mban koken drejtuar erresires nates se stines vjeshtes te ketij viti te sikletshem. Me siguri shume gjera po i shkojne neper mendje por nuk e lidh momentin me asgje qe me ka rrefyer ditet e fundit. Ajo mire duhet te jete, mendoj une; shkolla, puna, gazetaria, modelimi, shoku i saj, familja, nuk di te kete dicka qe e trazon, eshte kaq e kompletuar.

- Did it ever happen to you, Erik, - me pyet befas... A te ka ndodhe ndonjehere te kesh arrite gjithcka qe ke deshiruar ne jete dhe papritur te ndihesh bosh? Ose si ta them, i pasigurt?

- Nuk me ka ndodhe, i pergjigjem pa u menduar. Sepse e di si ndihem. - Nuk me ka ndodhe sepse une kurre skam pase gjithcka. Por e kam quajte gjithcka ne ato cka kam pase. Po ca ke, ske leke?, e pyes me te qeshur e per ta ngacmuar. Se e di qe ka, ne fakt, nuk i mungon asgje ne kete drejtim, e kjo duket qe ne rrobat qe vesh, punen qe ka, makinen qe nget apo parfumin qe hedh pa kursim.

- Sometimes I wonder to myself, vazhdon Danjela biseden, - ca do ndodhte nese sdo ti kisha keto qe kam, me ata qe me rrethojne?

- Me shiko mua, i them nga sedilja e pasme duke i vene doren tek floket e leshuara ndersa ajo vazhdon te jete ndenjur akoma tek pasagjeri. E kuptoj mire per ca e ka fjalen se e di si ndihen njerezit si ajo; ndihen te brishte, ndihet te paplotesuar.

- Ca do ndodhte me mua?, e vazhdoj une biseden aty ku e lashe. - Une jam shoku jot per kete qe ti ke perbrenda. Per zgjuarsine dhe vullnetin qe ke, per ate cka beson. Mua sme intereson asgje e jotja dhe as nuk kam pyet ndonjehere per to. Dhe as kam dite ca makine ke, deri sot. Real people is just like that! The rest, let them go!

Dhe i jap pak kohe te procesoje cka i thashe. Vajzat keshtu jane, gjithmone te komplikuara ne mendjet e tyre. Pse smund te jene te thjeshta si ne? Seks dhe birre?! Nuk jane! Dhe ndersa ajo qendron aty akoma pa thene fjale, une ngre zinxhirin e mberthehem e dal jashte makine. "Mos leviz", i them, dhe vrapoj 50 meter ne drejtim te kundert nga restoranti ku jane shoqet e saja, marr dy birra te tjera ne dore dhe kthehem tek makina me drita te fikura. Ajo vazhdon te jete ndenjur ne sedile me mendjen askund dhe une afrohem tek xhami, "tak-tak" i trokas aty dhe ajo me syte xixellonje kthehet kah une e ul xhamin, "Hellooo, good friend", dhe qesh pak.

Une e hap vete deren dhe i zgjas doren me shishen e hapur. Bejme gezuar, per shendet e per sukses e per buzeqeshje te te dyve, dhe ndersa nuk flasim fjale tjera vec shijojme pak heshtjen e qetesine, syte me shkojne mes kofsheve te saja cilindrike si dy shishe qumeshti. Tutat i ka ne vend serish por jo per gjate, sepse ndiej deshiren ta prek, ti mbeshtes duart mbi kofshe e duke e pare ne sy - sa me pelqen kur sme kundershton, ja terheq kembet perjashta, me deren qe rri e hapur si mburoje, bie ne gjunje para saj dhe ja terheq prape tutat, per ta zbuluar sic ishte para 5 minutash, apo sic ka qene ne mend'te e mia qe ne planet tona te hershme.
- A e mbarove birren?, me pyet si per ngacmim dhe qesh duke mos me pare ne sy kete here.
- Cilen birre?, i them une, dhe e puth ne kofshe per ti nenkuptuar qe mjaft me lojera.

Mban arome te mire ne kofshe prape. Aromen e parfumit te saj. Ose aromen e lekures saj. Ose jane njesoj, mua me kenaqin, me nxisin, me frymezojne te dyja. A puth prape dhe me puthje vazhdoj ti ngjitem lart, drejt pidhit te depiluar qe sigurisht nuk do shume ti zbutet ti behet i njome. E puth e lepij e puth e lepij prape... Me pelqen ta ngacmoj, edhe pas seksit eshte prape e paster sikur doli nga dushi, e parfumosur, ia mbuloj krejt pidhin me gjuhe, lat e poshte, pastaj klitin, e thith me buze e e lepij me fort me gjuhe. Ndihem se dua te nxitoj kaq shume, nuk kam aspak edukate, por kam zjarmi. Vazhdoj per disa minuta derisa ajo e mbeshtet birren e saj ne kembe siper kroskotit, pastaj te njejten rruge edhe me birren time qe mos ta mbaj ne dore, dhe kjo eshte nje shenje e qarte e fillimit te pjeses dyte te duelit.

E kap per dore e coj ne kembe, me tutat e ulura deri ne gju, fazen e frikes tashme e kaluam, edhe prezantimin e kemi bere kohe me pare, dhe i hap deren e pasme e drejtoj te futet prape brenda ne sedilen pas, aty ku ishte me pare, si te jete makina ime. Ajo futet menjehere, dinakerisht dhe kembadorazi si mace, me tutat e zbuluara deri ne gju dhe ashtu qendron siper sediles, duke me lene nje pamje te qarte te bythes tonifikuar. E kap nga kycet e kembes, e terheq fort nga perjashta makines, trembet pak po pune e malle, dhe e hedh barkaz mbi sedile, me kemet qe i varen perjashta tek dera e hapur. Perfitoj nga pozicioni i saj dhe i heq xhinset edhe une, per dy sekonda se ska kohe te presim, dhe shtrihem cift me te, siper trupit te saj te ngrohte, direkt brenda saj.

Danjela leshon vec nje gjemim te forte fillimisht e une duke qendruar i fryre brenda saj, ja zbuloj edhe pak shpinen e ajo kapet me njeren dore tek doreza deres, si per suport, si shenje qe une tashme skam nevoje te jem i kujdesshem. Vazhdoj ta penetroj aty shtrire, duke perfituar nga pozicioni qe ska nga shkon, per pese e gjashte minuta, here duke i ledhatuar floket e here duke i puthe shpatullat. Gjemon poshte meje si vajze e vogel, poshte organit tim te madh, qe nga deshira e nga pozicioni duket se i shkon deri ne stomak. Dukshem, qe kishte nevoje per nje qirje te forte, si shenje ngushellimi per emocionet e saja te trazuara. Por dhe une kisha nevoje ta qi keshtu fort, per te ngrite moralin tim te rene se fundmi, per shkak te situates, periudhes, trazise, punes, covid-it.

Per nje moment dal prej saj, dal komplet nga makina, ia zbath atletet Nike dhe ia terheq tutat poshte e e zhvesh komplet nga kembet, kofshet e pulpat e buta por dukshem produkte palestre, por ia le mbathe corapet e zeza. Ia drejtoj te djathtin gju poshte sediles dhe shkoj prape siper saj, ne te njejtin pozicion sic filluam fazen e dyte, vec kete here me thelle fale pozicionit te ri, gati deri ne stomak. Modeles i pelqejne penetrimet e thella, e mbaj mend qe nga takimet tona shoqerore ne shtepine e saj ne kryeqytet e e vulosin ofshamat qe leshon poshte meje, si ne agoni, teksa pallohet me shokun e saj qe i ben reklamat e promocioneve.

Nganjehere e kap per flokesh si per ta perdhunuar, ose i fus gishtat ne goje te mos e le te bertasi, te njejten dore qe u ngjye ne langun e saj fillimisht. E mbaj aty poshte permbys ne sedile pa asnje mundesi per te levize, nganjehere shtrihem siper trupit saj, momenti behet vec me intim e me i ngrohte e nganjehere e gjuaj bytheve me aq hapesire sa kam, vec per ta nervozuar e per ti ushqyer epshin per qirje edhe me te eger.

Per nje moment e rrotulloj serish ne sedile, ne pozicion dukshem si missionary por me gjunjte siper shpatullave te mia, shume afer njeri-tjetrit sa ndiejme ne imtesi frymen qe fillon te na thahet. Ndonjehere behemi me shume se shoke nga cjemi, ndonjehere ne te kundert harrojme si ka filluar shoqeria jone, ndonjehere puthemi e shkrihemi ne goje te njeri-tjetrit si te jemi bashke prej nje jete, duke u perqafuar dhe shtrenguar, me krahet e saj rreth qafes sime e me organin tim brenda trupit te saj. Asaj fillon ti merret fryma, te gjemoje me fort, une ne fund te energjise sime e shtoj ritmin, derisa ajo vjen e prishet aty poshte e mberthyer si ne cark, brenda makinen qe tundet e tera, dhe shishet e birres qe rrezohen nga kroskoti e derdhen mbi sedilen e afruar njekohesisht me spermen time vitale qe ne sekond te fundit terhiqem e ia derdh mbi gjoks e mbi cica...

Komente

12/01/2021, 19:49
TAXI:
Ofroj sherbim taksi, 20 mije leke ora.
02/01/2021, 11:05
Armanda:
me pelqen. si mund ta provoj?
02/01/2021, 10:15
anonim:
Nuk e di sa reale mund te jete por shume shkrim i mire.
01/01/2021, 14:04
anonim:
Nje nder shkrimet me te bukura qe ke bere!