Albert Camus

Nje ndergjegje fajtore duhet "te rrefehet". Dhe rrefimi behet nje veper arti.

Historia e nje vajze me veshje eksplicite

"Si guxon ai", thote nje nga vajzat."Ti sje prone e tij, mund te vishesh ca te duash.", thote nje tjeter."Ai mundet me te thane edhe me u mbulu me shami, por ti sje e detyrume", arrin te thote nje tjeter vajze qe duket se eshte me e qyteteruar se tjerat.Por ...

Lexo me Shume

E dashura ka bere me shume seks me ishin? Ja pse

Si fillim, kjo eshte nje ceshtje e komplikuar. Marr kurajon dhe guximin te shkruaj pas nje bisede me shoqen time Lisa (po e quaj keshtu) pasi i kishte dhene fund lidhjes saj per shkak se i dashuri i saj aktual Leoni (po e quaj keshtu), ishte i pakenaqur seksualisht. Jo ...

Lexo me Shume

Per djemte qe te dashurat u shkojne ne palester

Imagjinata me terbohet kur mendoj vajza qe me cdokusht kerkojne te shkojne ne palester, e vecanarisht kur keto palestra jane te paaksesueshme nga te dashurit e tyre per shkak distance a te tjera pamundesie.Por se pari, ndoshta vajza ka shtuar ne peshe ose ka krijuar disa forma qe me te ...

Lexo me Shume

60 fakte (sekrete) mbi dashurine

Nuk e di sa here kam rene ne dashuri - ndoshta kurre, ndoshta vetem nje here a dy, a ndoshta gjithmone me cdo vajze. Pse them "ndoshta"? Sepse dashuria nuk ka vertete nje perkufizim. Por ka disa fakte, qe jane te pamohueshme, dhe qe cdokush mundet vete ti mbledhi neper ...

Lexo me Shume

8 cilesi qe kerkon cdo mashkull

Eshte kthyer ne nje norme sikur meshkujt pelqejne vetem pamjen e jashte tek nje femer, kjo per shkak edhe se femrat e frymezojne shume ate gje duke u marre vetem me lukun e tyre. Por ka te tjera cilesi qe meshkujt i kerkojne kur duan te ndertojne dicka solide dhe ...

Lexo me Shume
← 123416 →