Albert Camus

Nje ndergjegje fajtore duhet "te rrefehet". Dhe rrefimi behet nje veper arti.

6 hapa te thjeshte per tu rene ne sy vajzave

Takimet jane si nje loje, dhe loja vecsa vjen e behet me sfiduese kur shohim shoket tane tek gjejne vajza ne Tinder, Snapchat e madje edhe ne Instagram. Shohim perdite kaq shume opsione dhe menyra per te njohe vajza te reja sa nuk e dijme me se cila eshte menyra ...

Lexo me Shume

Si te thyesh nje zemer

Merre partnerin tend, e fillo ti thuash gjithcka deshiron te degjoje.Beje te mendoje qe ne syte e tu eshte njeriu me i bukur e me special.Sillu sikur shqetesohesh per te.Sillu sikur gjithcka do te besh eshte vec te flisni bashke.Sillu sikur ska asgje me te mire per te bere se ...

Lexo me Shume

Kur e dashura nuk na jep c'i ka dhene ishit

Do futem direkt e ne teme; ky shkrim eshte per djemte qe jane ne lidhje me vajza plot bagazhe seksuale te cilat refuzojne te kenaqein te dashurit aktuale ose nuk pranojne te eksperimentojne me ta, njesoj sic e kane bere ne lidhjen (lidhjet) e meparshme. Jam frymezuar nga nje miku ...

Lexo me Shume

Shenjat e Shpirtit Binjak

Dashuria nuk eshte gjithmone e mjaftueshme dhe kur kam qene me i vogel, se kuptoja kete qendrim. Ne mund ta duam vertete e me shpirt dike, por ndodh qe smund te jemi ne nje lidhje te shendetshme me ate person, dhe i japim fund.Kam dale me shume vajza, kam lexuar ...

Lexo me Shume

10 arsye pse dashuria e vertete eshte ndjesia me e bukur

Kur dashurojme vertete, ndryshimi nuk eshte thjesht opsion por domosdoshmeri dhe ndodh pa vullnetin tone. Kur dashurojme vertete, shume besime tonat i veme ne pikepyetje dhe shume te tjera i fshijme si te mos kishin egzistuar kurre. Gjithcka papritur zhduket dhe eshte nje bote e re aty qe na pret.Kur ...

Lexo me Shume
← 1234516 →