Atajo al Cielo / BigBrother?! / (s2ep7)

Eshte si molla e ndaluar, qe duket vecse me e shijshme kur smund ta prekesh.

#kamera #show #deshire
Kemi gati nje ore qe po rrijme ne Skype e po flasim kaq shume gjera - na ka marre malli, kemi kaq jave pa u takuar e kaq gjera per te thene rreth gjithckaje po ndodh me ne te dy se fundmi. Nderkohe, ashtu si une, besoj se edhe Giselda i ka bere ne mendje planet e mbremjes pasi te mbyllim kamerat; si cdo vajze, edhe ajo ka nevoje per qetesi dhe momente intime here pas here apo pas nje jave te lodhshme pune, per te qene vetvetja e per te dhene me shume gjate te nesermes. E kesaj here, e nesermja eshte nje dite pushimi - e mbremja e kesaj dite do jete mundesia perfekte jo vetem per tu relaksuar ne nje banje me uje te nxehte e plot shkume, por edhe per te lexuar dicka interesante qe do e beje te tresi mendjen nga perditshmeria e te humbasi ne fantazi e imagjinate. Pervecse nje shoqe shume e afert e e vjeter imja, ajo eshte edhe nje fanse e shkrimeve te mia, e me permend disi planin e saj per te lexuar nje prej tyre e neser te me japi sugjerime duke e krahasuar me lexime te tjera e eksperienca reale te saj...

Pervec saj, edhe une kam pase nje jave e dite te gjate; kam vendose te provoj freelancing dhe sot kisha biseden e pare me klienten e pare potenciale e takimi online na mori gjysmen e nates - sapo mbaroi. Nuk dua as une te zgjatem dhe me Giselden, sic themi "naten e mire" e ndahemi nga video-thirrja, ajo ngrihet avash nga tavolina ku ka laptopin me mendjen se une do i bej disconnect thirrjes, e fillon te pergatisi mbremjen e saj shlodhese prej nje vajze trup e sybukur qe aq sa eshte e nxehte nga pamja jashtme, ashtu eshte edhe perbrenda ne cdo ore te dites; e qeshur, pozitive, dhe e eksituar per cmenduri! Une kam mbylle kameran time por ajo jo te sajen, duket gjithcka - e gjithe dhoma e saj, korridori i ngushte fiks perballe laptopit e dera e tualetit ne anen tjeter... Ndihem sikur po shoh BigBrother, ku mund te shoh e degjoj cdo tingull e levizje ne anonimitet te plote, por jo te flas, apo te prek...

Me tu siguruar se dera kryesore eshte e mbyllur mire e se ajo eshte komplet e vetme larg njerezve e pergjegjesive kete mbremje, merr iPhone-in qe e kishte siper tavolines tek laptopi e nis te behet gati. Nuk i pritet te filloje te zhveshi rrobat e holla pasi ka zgjidhe kordelen e ka leshuar floket e gjata me unaza... Une ndihem kaq mire duke e pare, duke i pare trupin e bute me lekuren e lemuar qe i shkelqen ne dritat e vogla e te zbehta te dhomes se ndenjes. E mua me kalon cdo skene ne mendje, cdo skene e jona e cdo prekjeje gjate gati nje jete qe njihemi.

Teksa ajo ecen e zhveshur drejt vaskes qe do ta mbushi plot me uje e shkume pasi ka marre me vete nje shishe vere Pinot dhe sigurisht, iPhone-in e saj te bardhe ku do lexoje shkrimet e mia e te tjera - une e kaloj pamjen ne monitorin e dyte 23polesh - dua ta shoh ne detaje, ne imtesi, dua te shijoj cdo levizje te sajen e skena ngjan me nje sezon nudo photoshoot-ing te Catherine Zeta-Jones.

Giselda kthehet ne tualet, mbush nje gjysem gote nga vera e pasur e kuqe e e merr me vete dhe iPhone-i qe qendron ne nje tavoline te vogel krej ngjitur me vasken. Rreshqet brenda ujit te qe po ngrohet me shume, rreshket nen flluskat e fryra dhe psheretin! Oh Zot, hyjnore! Nje buzeqeshje kenaqesie i formohet ne buzet e fryra e ajo mbeshtet koken ne jastekun e vaskes. Pas disa momenteve shlodhes, zgjat doren e merr goten e saj qe po e pret e ndezur, kalon nje gllenjke me ujin e ngrohte me shkume qe i perkellel trupin... Me iPhone-in ne dore, mbeshtet koken tek jasteku serish; e mendon, bashke me mua qe po e spiunoj nga ekrani, "a ka kenaqesi me te madhe?"

Sapo merr iPhone-in, navigon ne nje nga shkrimet e mia ku rrefehet takimi jone i fundit qe fillon ne nje menyre krejt rastesore e te paimagjinueshme e perfundon ne cmnduri totale. Duke lexuar e kujtuar prekjet e fjalet tona, me goten e veres neper gishta, gjithcka fillon te kete efekt tek ajo. Pozat erotike e ofshamat qe si ka harruar akoma qe nga ajo dite, po i stimulojne thelle mendjen e sigurisht trupi fillon ti reagoje nga gjithcka. Thithkat po i behen me te forta e te thekura e ndien ngrohtesi zgjimi mes kembeve... Ndoshta kjo nuk eshte ca kishte planifikuar, po ca tjeter mund te ndodhi me nje femer te cmendur e te pangopur ne shtrat sic eshte ajo?!

Vazhdon te lexoje, sikur po perpiqet te injoroje zgjimin qe i ka pushtuar trupin, por ndjesia therese brenda saj eshte kaq e pameshirshme e ajo fillon ndoshta si pa vetedije te ferkoje gjoksin e madh me doren tjeter te lire. Nuk u desh shume qe po ajo dore te shkoje me poshte mes kofsheve te hapura fort te mbuluara me uje deri ne gjunje. Oh Zot, tashme nuk ngjyhet vetem me ujin e ngrohte e me shkume te vaskes...

Ferkon ngadale buzet e i largon me shume kujdes, e prek me gjithe ndjesine klitin e saj kaq te bute e sensitiv. E shtrin njeren kembe mbi cepin e vaskes, duke lene me shume hapesire per gishtat qe ti shkojne me lehte perbrenda... Duke rreshqite dy gishta brenda saj, fillon te masturbohet ngadale si pergjigje ndaj tregimit qe po lexon.

Sic shkon fjale me fjale, imagjinata e saj shperthen me shume e konsumohet e tera nga fantazite e saja sensacionale. Trupi po i merr flake, [dhe e le siper tavolines se vogel iPhone-in]; tregimin mund ta vazhdoje me vone, kaq duhej - se tani ka nevoje per duart e saja te buta. Kthehet te luaje me thithkat edhe me shume, ti rrokullasi mes gishtit te mesem e gishtit tregues, duke i terheqe e pickuar derisa fillojne ti dhimbin ne kenaqesi.

Nderkohe, ngre lart ijet e fillon te shtyje fort me gishta, duke dashur ti fusi sa me thelle brenda aty ku buron terbimi ne ndjesi shpimi te njemije gjilperave. Oh Zot, kjo eshte! Gishtat ia plotesojne krejt te caren e saj intime, duke i dhene nje ndjesi kenaqesie e plotesie qe nuk pershkruhet me fjale. Eshte ndjesia qe ajo deshiron, ofshamat e vogla te pafajshme nisin ti shnderrohen ne gjemime te medha; eshte kaq afer...

Harron gjithcka, etiken apo tabute, dhe me shoshen e dushit siper buzeve e presionin e ujit, tek penetrohet me gishta shpejt e eger, nje orgazem e cmendur fillot ti rrokulliset nga perbrenda e shperthen si nje rrufe! Oh Zot; kjo eshte skena me e nxehte qe kam pare ne ekran! Ofshamat e saj te terbuara mbushin jo vetem dhomen e saj por edhe timen, permes bokseve stereo A4Tech qe i kisha akoma te konektuara...

Me dridhje neper trup e rrahje te forta zemre, mbyll syte e fillon te leshoje zjarrin qe ka perbrenda ne pritje per tiu qetesuar trupi... Nderkohe qe une e ndjek me interes ne ekranin e mall, ajo qetesohet mjaftueshem, shkund floket e ngrihet avash te dali nga vaska. Gjunjet i dridhen, por me te qeshura si e dehur, del nga tualeti e sic niset per nga dhoma gjumit, ve re qe Skype eshte akoma e konektuar dhe kamera e saj e hapur...

- Јоš?!, me pyet nese jam akoma i lidhur...
- Po vajze e vogel!, i pergjigjem ne mikrofon por kameran e kam te mbyllur...
- A don edhe pak Erik?
- Po zemer...! Dua te te shoh si kenaqesh...

Ajo vetem buzeqesh ne djallezi, e ne te mbaruar une fjalet, merr laptopin nga tavolina e drejtohet per ne dhomen e gjumit; e vendos ne cep te shtratit e sic merr serish celularin, shtrihet ne shpine - duke me dhene mundesine ti skanoj krejt trupin e saj, nga poshte kembeve!

"Ludilo" (cmenduri), peshperin neper buze e taman si nje yll pornoje - pa i kthyer asnjehere syte nga kamera, vazhdon te lexoje historine tone te cmendur ne Tirane. Sa e terbuar qe eshte, nuk i duhet shume te filloje te ndihet sikur do te vije vec nga ferkimet e gjinjeve e thithkave te saj. Shtrydh fort njeren, pastaj tjetren, para se te levizi per tek thithkat e ndjeshme qe fillon ti terheqi fort, duke e bere edhe me te nxehte skenen qe po ndiqja. Ndihet kaq mire, kaq e nxehte serish, e nuk mundet te lexoje me - e ul celularin siper shtratit...

Vetem ideja qe dikush po e vezhgon me imtesi ne momentet e saja me intime, po ja terbon imagjinaten e deshirat. Rreshqet doren poshte menjehere ne mes kembeve e me syte e mbyllur, humbet ne ekstazen e gishtave te saj te gjate qe po i cmenden siper pjeseve te saja me te ndjeshme. Por ajo nuk do, jo kaq shpejt serish, e di se eshte ne kamera e po mbahet per gjate. Lehte ferkon buzet perreth dhe gishtat qe i rreshqet brenda shume avash...

Gjate kesaj kohe, me doren tjeter po ledhaton cicat, i shtrengon i shtrydh fort deri ne dhimbje. Zemra fillon ti rrahi me shpejt e tashme po e masturbon veten kaq unshem; nje tjeter seri ofshamash te cmendura nis te kumboje neper dhomen e saj te erret gjumit. Kerkon me shume, dy gishtat qe po i rreshqet eger me force nuk mjaftojne me... Nuk mund te presi nje tjeter minute... Shtie edhe gishtin tjeter brenda; eshte kaq e deshperuar, do te ndihet e plote.

I hap kembet akoma me fort, me gjere, i rrit ritmet e po e qin veten me zemerim teksa trupi i tendoset dhe me koken ne jastek, ndien tek po i vjen orgazma si nje tren ekspres nga brenda gjithe trupit te saj e ajo ne tension po e pret. E I vjen furishem dhe ajo bertet, uleret si e cmendur teksa trupi i permbytet ne orgazmen me te mire qe ka patur ndonjehere. Me gishtat e mberthyer thelle brena saj, tenton te shtrihet per tu qetesuar, duke marre fryme thelle...

Kthehet nga kamera me buzeqeshje te shpirtit neper fytyte, hap syte pak e shtrin te me tregoje doren me gishtat e bere qull, e duke llastuar buzeqeshjen, me pyet: "pse nuk vjen me marre pak?"