Atajo al Cielo

Universit i pelqen shpejtesia. Mos vono! Mos mendo dy here! Mos dysho! Kur eshte mundesia, kur eshte impulsi, kur eshte intuita - vepro. Kjo eshte puna jote!

episodi 2: Te pakten telefonin

diku rreth 974 fjale, 12 minuta lexim

Arbri eshte nje nga miqte e mi qe me ka mbajte afer qe i vogel dhe me ka mesuar shume. Te ndryshem ne sjellje dhe te larget ne moshe, ai ka qene gjithmone nje suportues i mire me ide, me kurajo, me leke... Dhe ai ka disa shoqe, shoqe te

lexo me shume

episodi 1: Rruge e gjate per te Colosseo

diku rreth 779 fjale, 9 minuta lexim

#ritakim #tualet #pasqyre #selda

Disa njerez i njohim per te mos i pase, por per te mesuar. A do ja dali Selda te japi mesimet e saja?

lexo me shume