La falsa Esperanza / Ceshtja: WhatsApp / (s3ep15)

Dashuria pa seks eshte forma me eficiente e ferrit qe njeh njeriu.

#whatsapp #suprize #zyre
Ne te vertete, nuk dua ta takoj! Nuk i kam treguar se jam rruges per Tirane, se ne fakt kam disa pune private; e ajo do merzitet nese i them se nuk e takoj dot. Po udhetoj me autobus se vertete qe edhe nuk ia di shijen autobusit; kam vene kufiet duke degjuar muzike relaksuese dhe syte po i mbaj te hapur fort poshte syzeve te zeza duke pare gjokset e kofshet e bukura te dy vajzave udhetare qe qendrojne si une, me syze, perballe meje...

"Miremengjes dashuria ime, si je sot?"

Eshte SMS i Andas qe vjen cdo mengjes sa hap syte. Keshtu me llaston gjithmone... Ne fakt e degjoj dridhjen e celularit por vazhdoj te shijoj tingujt e mi te preferuar ne kufie me syte qe me levizin neper trupat gati te zbuluar te vajzave udhetare qe po qendrojne cift perballe meje... Nuk dua ta shoh celularin, si kam treguar askujt ku do jem e, do kthehem shpejt...

Por nuk vonon SMS i dyte, serish Anda;

"Ouuuu, nuk do ta shohesh shoqen tende sot? Asaj i mungon kaq shume...". Oh Zot, nuk dua ta humb... E di mire per ca e ka fjalen e poshtra; shoqja ime eshte bytha e saj rrumbullake e tonifikuar qe une e adhuroj. Vetem ta permend dhe ne mendje me flashojne te gjitha cmendurite e eksperimentet tona... Sa shume qe ia dua!

Nuk dua ti tregoj se jam rruges per Tirane por nuk dua as te humb asgje prej saj. "Zemer", i pergjigjem me SMS. "Sigurisht qe dua ta shoh, sa u zgjova dhe, a ka zgjim me te bukur?" Nderkohe qe me pushtojne njemije ide te shthurura neper mendje, ajo me pergjigjet me mesazh, "kalo ne WhatsApp"...

Kaloj, dhe oh... Fotoja e pare, selfie tek pasqyra e tualetit te zyres se saj me buzet e fryra dhe syte qe shndrisin plot deshira, dhe nje poshteshenim tek fotoja "Miremengjes dashuri! Kjo eshte vetem fillimi... Sot jam vetem ne zyre <3".

"Oh shpirt, ti me cmend mua. Dua akoma! Dua me shume, nuk ngopem dot me ty". Nuk vonon shume, dhe me vjen nje tjeter foto, ku Anda me tregon komplet trupin, nga prapa ne pasqyre, floket e shndritshem biond, shpina e mbuluar me kemsishen blu dhe pantallonat e zeza te uniformes se punes qe ja tregojne komplet format. "Akoma ke gjume? ;)", me pyet ne fund te mesazhit...

Nderkohe qe po i shkruaj, ve re se kemi mberrite ne Tirane - vajzat udhetare paskan zbrite diku e une as qe e paskam pase mendjen fare tek asgje tjeter pervec Andas; trupit te saj qe ia adhuroj kur ia puth ne cdo qelize... "Pse nuk provon te me besh nje video 10 sekonda?" - e pyes me mesazh, per te fituar pak kohe. E dua kohen, sepse kam zbrite nga autobusi dhe po hyp ne taksi. I jap menjehere adresen taksistit, jo te zyres ku me presin, por te zyres se Andas...

Jemi rruges, kur me vjen mesazhi me videon e Andas... Ajo, e mbeshtetur tek muri, qe ferkon pak cicat e pastaj rrotullohet per te me treguar bythen - ne kamera... Sa mire me ben te ndihem, e ndiej pasionin per te te me qarkulloje neper trup neper vena, e me duart qe sikur me dridhen nga deshira per te, I pergjigjem me mesazhin tjeter, e e pyes: "do i heqesh pak sutjenat, per zemren tende?"

Shoh shenjen qe mesazhi u lexua, dhe nderkohe nuk pres qe ajo te me ktheje pergjigje sepse kam hyre brenda dhe po vrapoj per tek tualeti ku ajo duhet te jete... Shkoj, dhe i bie deres;

- E zeeene... me pergjigjet.

- Per dashurine tende?! - e pyes me ze te vogel qe mos me degjoje dikush tjeter padashje...

- Mmm? - me pyet me gojen e mbyllur nga habia e ngaqe spo kupton ca po ndodh...

- Mos bej zhurme, - i them. Por hape deren shpejt e mos me gjejne ketu se te heqin nga puna...

Ajo e hap deren e une futem brenda me vrap... Oh Zot, eshte me celularin ne dore tek pergatit videon tjeter por tashme une jam aty; nuk ka nevoje te beje nje tjeter video - une jam aty dhe duart e mia fillojne menjehere ti shetisin persiper trupit e ndalojne tek bytha e zbuluar komplet... E ferkoj lehte dhe e terheq fort e e ngjis per trupin time...

Oh!!! I cmendur... - Bertet pakez... - Si po mendon te...?

Por ja ze gojen e nuk e le te flasi aspak...

- Shhhh! Kete doje qe ne mengjes, apo jo?

- Hmmmm, poooo... - me thote me ze te bute gati meshirendjelles dhe syte qe i shndrisin si nje vajze e vogel...

E rrotulloj shpejt por pa zhurme, dhe i vendos njeren dore rreth belit duke e shtrenguar e ngjite pas trupit tim, e me doren tjeter ul poshte zinxhirin e pantallonave te mia qe me zor po e duroj qe ne autobus... Ia ferkohem lehte tek bytha disa here dhe rreshqas brenda saj avash... Me doren tjeter e mbuloj aty ku po pervelohet e ia ndiej lageshtiren, duke flashuar ne mendje te gjitha skenat tona erotike te cmendura...

- Ti me cmend mua Anda, je me e mira, - i them me buzen ne dridhje...
- Edhe ti shpirt, me pergjigjet njesoj... Te dua fort Eri...

Nuk jam shume emocional ne keto momente... Jam ne kulmin e eksitimit dhe po e penetroj kaq fort ne bythe... Asaj i pelqen, si cdo here tjeter; ajo eshte nje profesioniste ne seksin anal, nje pornstar i vertete e une po cmendem brenda saj e dua vetem te shkoj sa me shpejt sa me fort ndiej edhe te mos kem kujdes... Ia vendos te dy duart ne bel nderkohe qe ajo masturbohet po aq shpejt sa une po e penetroj ne bythe, ne te njejtin ritem, duke e pergezuar e duke e marre me te mire qe te mos bertasi... Jemi te eksituar ne maksimum; dashuria jone, emocionet, vendi ku po ndodh gjithcka dhe cmenduria nga ideja se zerat qe degjohen jashte, na ben ta shijojme akoma me shume, per disa minuta, derisa ajo prishet fort e duke gjemuar pasi une ja mbush plot bythen e saj te madhe. Anda do te bertasi fort por ia ze gojen me dore; nuk duhet te bertasim! Jo aty ku mund te na degjoje kushdo, jo pikerisht tani qe dera e tualetit po troket e duhet te arratisemi sa me pare...