Atajo al Cielo / Dhome e re, shtepi e vjeter. / (s2ep13)

Trishtimi i ndarjes, eshte shume i paket - krahasuar me lumturine e ribashkimit.

#ndarje #ribashkim
- Skam mujt pa u eksitu sa her kam menua ci don me ardh ka vet kyt funjav, - me fishkellen ne vesh Giselda, duke e vendose lehte doren te zinxhiri xhinseve te mia.
- Si mund mos vija?, e pyes retorikisht, pasi te dy e dijme sa na ka marre malli. - Po per ca ke menu qe je eksitu aq shume?
- Per ty e per tana gjanat ci dua me mba, - vazhdon ajo. - Beths teme i ka mugua kujdesi jot, - dhe mi vendos buzet lehte ne qafe, duke me puthe pakez deri te veshi. - Sa te ikin ky, kam me abuzua shum keq me ty.
- Bist du da [a je aty]?, - e thirri ne moment i shoqi, si ta degjonte te dashuren e tij kur e permendi, pa me lene ta komentoj ankesen e saj; e thirri nga korridori i shtepise, pasi po behej gati te dilte per rruge. Une prandaj edhe erdha.
- Po po, i pergjigjet Giselda, pasi me jep nje shtrengim te lehte aty ku me kishte kape, e distancohet pak prej meje para se te hyje ai ne dhome, qe s'eshte se do rrije shume ne fakt, pune minutash.
- Po nisem per ne aeroport, - i thote asaj, - pas nje ore mbyllet check-in e dua te jem aty. Sillu mire Erik, - me drejtohet mua gjysem kercenimi, por e kthen ne loje kur shton se do pijme bashke nje birre, kur te takohemi heren tjeter, me siguri.
- Sigurisht qe po!

Ai me rreh supin para se te dali, e une ndihem pak ne faj duke i pase ne mendje qe tani momentet e mepasme kur ai te largohet, por nga deshira e malle e pergatitja emocionale prej javesh, asgje sdo me beje dot pershtypje. Ai, me shpinen prej Giseldes, smund ta diktonte dot ate si gjithe djallezi e mbante gishtin neper buze duke me pare ne sy teksa i shoqi me rrihte shpatullat ne menyre kaq miqesore, para se te nisej...

Burrin e saj e njoh prej kohesh, por miq nuk kemi qene ndonjehere. Me sakte, e njoh qe prej dy viteve, diku, kur e pashe tia bente te dashures time te zemres aty para syve te mi, aq afer sa po ta shtrija doren mund ua ndieja djerset te dyve, ngjit me njeri-tjetrin, mu ne kete shtepi! Qe prej asaj dite ne kurre nuk u takuam, por kam pase luksin ta shoh disa here ne foto, ne Facebook a kur kam biseduar me Giselden qe mund ta kem pyet per ditet e saja ne Angli ku jetojne bashke. Ai e ka dite gjithmone relacionin e vecante qe une e Giselda kemi pase por edhe shume nuk ia ka ndier per mua – sme ka pare aspak si kercenim se pervecse ai eshte nje burre i matur e serioz e e ka mirekuptuar te shkuaren e saj, nga ana tjeter, ajo ka qene e tija gjithmone e gjithcka ka pase ajo, floket bluzat garderoba, te tijat kane qene. Nderkohe, me Giselden qe si budallaqe, akoma se ka heqe gishtin nga goja, duke me pare ne sy e mua me duket gjithcka si nje skene filmi erotik, i shoqi del perjashta e per pak degjohet zhurma e lehte e makines tek e le oborrin. Ajo, duke qendruar ne dere e duke e pare fatin e jetes saj te largohet per ta lene me dashurine e saj, buzeqesh pak ne konfuzitet pastaj me therret me nje buzeqeshje te dyte, per ti sqaruar mendimet e saja konfuze. Une i afrohem menjehere me shume deshire;
- Ca kena ne plan tesh?, e pyes, duke ia shtrire njeren dore perzgjati siper bythes se fryre e me tjetren duke e rrethuar ne bel pastaj duke e terheqe prej vetes. Isha shume i sigurte tashme se i shoqi smund na shohi, edhe po t'i jepte makines me koken pas...
- Do baj ni dush, me pergjigjet Giselda, ashtu duke shikuar nga rruga. - A po mpret te dhoma tjeter?
- Me kenaqesi, i pergjigjem. Madje me shume kenaqesi, duke kujtuar mbremjet tona te vona ne Skype kur ajo e bente dushin e vetme ne anen tjeter te ekranit e une digjesha ne deshire per trupin e saj te lagur ne uje e ne djerese. Ndoshta kete here do mund ia prekja trupin akoma pa u thare nga uji...

Nderkohe qe makina e te shoqit kaloi pertej pemeve e duket se e kapi autostraden, Giselda nis te eci permes korridorit nga shkallet e paketa per ne anen tjeter te shtepise. Une e ndjek me shume deshire e epsh duke mos i ndare syte nga bytha e fryre rrumbullake, te kapur prej dore si femijet ne shkolle. Ajo sa ngjit dy shkallat, ndalon ne mes te rruges dhe perkulet perpara sikur dicka i ra pertoke; une ndalem si ajo dhe pa e kuptuar mire ca po mendon te beje e pa me dhene kohe as te mendohem, ajo e shtyn bythen e malle drejt meje,fytyrese zene aty e duke me shtrenguar lehte e shpejt me fort, si per te hyre brenda meje.
- A e don pak a?
Une shtyhem pak me shume ne bythen e saj te shendoshe, me padurim ne minutat e ardhshme kur te mundem tia shoh komplet te zhveshur, ne te gjithe lavdine e saj.
- A dua?! Jam ba gadi me te shtri ktu e me te kcy siper, - I pergjigjem pa mendu mire.
- Heheee, kaq shpejt? Joooo, prit!, - dhe vazhdon te eci duke u kthyer majtas per ne dhomen e saj te gjumit, e une e ndjek me bindje.
- Oh!, bertet ne nje ide qe i erdhi suprize! - Sta kam kallxua dushin e ri si kam vu, apo jo?, me pyet ajo, sapo futemi brenda dhomes se gjumit te saj. A te tyre! Duket se punimet jane bere vetem para disa muajsh, qe i bie, disa muaj te tjere pas nates se fundit kur e spiunova ne dush, ne Skype, ne prapesite e saj.
- Jo, i them, por ma ke tregu n'foto.
- Kam ra ndashni me ta!, me thote. - Shum i gjan e relaksus. Po ka dicka ci hala skam pas munsi me e pas aty, me thote si me ze te vogel si me turp por duke me pare syte e mi me dashuri ne te sajt. - Skam pas mundsi me u knaq taman hala, me nji tmadh e tfrot si e kam pas en mene, hehe.
- Hmm, nje keshtu si ky?, - e pyes me buzeqeshje duke e kape nga dora nderkohe qe zberthej zinxhirin tim per ti treguar ereksionin qe kam arrite duke i pare bythen. 22 centimetrat e mia duken shkelqyeshem; isha rruar nje dite me pare se e dija se do vija sot e suprizat - jane supriza, ndodhin kur si pret.
- Uaaa, cfar marranit; po ngrohi pak ujin, ma bjer atje me vrap!

Me ledhaton lehte poshte duke me dhene nje puthje ne buze nderkohe qe une nuk leviz fare nga kenaqesi e befasia. Ajo niset me vrap te shkoje te dushi e nderkohe qe une i jap kohen qe me kerkoi, tinez shoh ne sirtarin e saj, nga kurioziteti duke e dite sa e cmendur eshte, a per lodrat e vjetra qekur une e vizitoja ne shtepine e saj. Gjeta serish te njejtin buttplug qe e kisha pare shume muaj me pare; ajo me kishte thene se ka nevoje per nje te ri pastaj shume gjera ndodhen e se dita me nese e gjeti.
- Erik?!, e degjoj te me therrasi nga tualeti. - Asht tu u ba nxet ktu!
- Erdha zemer, i pergjigjem, dhe e hell lodren siper krevatit, duke e dite se do na duhet me vone, sigurisht, e duke mos e dite se ajo me kishte pare ca bera.

I hoqa rrobat komplet aty ne dhomen e saj, dhe hyra ne tualet, duke e spinuar lekuren e shndritshme te Giseldes brenda dushit te ngrohte. Ajo e hapi komplet deren e me ftoi brenda.
- Ti je i marr, me thote, duke i cuar syte drejt e mes kembeve te mia! Sdi a tapo mun e perballoj mas kaq shum kohve pa te.
- Sigurisht si mundesh zemer, - i them ne te hyre avash brenda kabines, me te. - ke me ja dale krejt mire, i them akoma, pasi e kap nga krahet e e kthej me force prej murit, duke e mbajte shtrenguar me fytyren qe ja coj e mbeshtes te pllakat.
- E shkreta vet, bertet ajo. - A do me u siell me mua si me ken noj barbar?
- Shhh, jo zemer!
Une ulem me kujdes mos rreshqas, ne gjunje. Dushi eshte mjaftueshem i mall sa une te mund te qendroj lirshem pas saj, uji vazhdon na perfshin te dyve e trupat na qendrojne gjithmone fresket, e ngrohte.
- Vec kam me ta qi pak bythen me gjuh, ater menoj se kam me te pallu fort masi tka marre malli apo jo?
- Sa i keq ije. Mos ki marak se jam krejt gati per gjithcka. Ooooh Zot...
Fjalet e fundit i rreshqiten si britma nga kenaqesia qe i jep gjuha ime tek i rreshqet permes te cares mes mollaqeve te saja bullafiqe. Duke ia admiruar tulet e ngushtesine, ia largoj anash globet e bythes saj te malle qe te mund te perqendrohem me mire.
- Kaher se kam qi nji bythe kaq te mire, i them, duke ja sodite e ledhatuar modhaqet, e duke u pergatite te ngjitem brenda saj duke i shkaktuar te tjera ofshama kenaqesie.
- Hajde shpirt, futu mrena meje! Spo munem me duru ma.

Me duhet ti jap edhe nje tjeter lepirje bythes saj pornografike, dhe ngrihem avash te marr poze, duke iu afruar vrimave te saja te njoma.
- Hmmm, sa me paska marr malli, - gjemon ajo serish, ne te dridhura, teksa une rreshqas brenda saj, duke i shtype cicat e medha pas pllakave te ngrohta te dushit.
Me pelqen ta ndiej gjoksin tim si me ngjitet pas shpines saj te bere qull, kur mbahem e me kenaqesi shkoj me thelle brenda saj. Giselda e kthen koken prej meje; une e puth me pasion e mall, duke shtyre lehte e me deshire ne te, teksa ajo murmurit:
- Volim te Erik [te dua]!
- Edhe une te dua, Giselda!

Ajo ma ka thene gjithmone por per mua, eshte e para here qe ja them. Se kam bere kurre me pare, te pakten jo ne gjuhen time. E bera sot, kaq paster e sinqerisht dhe ajo fitoi nje buzeqeshje ne shpirt duke e degjuar si e thirra ne emer - ndoshta do e kisha bere me shpesh po te kishim pase me shume momente te tilla te buta dashurie; por nuk kemi pase kurre momente te qeta te dedikuara pa trazime ne tru. Vec sot! Keshtu sot, ajo e kuptoi se po e dua si nje grua, jo si nje shoqe - sic e kam trajtuar gjithmone. Vazhdojme te puthemi afer, teksa po ja bej me shume avash nga prapa, te njomur ne djerset qe treten ne ujin e fresket te dushit. E ndiej se ajo po nxehet shume mes kembeve te saja, por ngushtesia e butesia e saj sme lejon te shkeputem per nje tjeter movement por dua te shperthej aty, fillimisht, branda saj nga prapa. Here pas here shkeputemi nga zjarmia e puthjeve, e e kap nga beli duke qendruar prapa saj duke e vene veten ne pozicion per tia bere vec me fort. E ndiej Giselden si po e ferkon me kaq inat klitin e saj e une vec dua ta mbeshtes, ti qendroj afer me cka ajo ka nevoje ne te tilla momente intime.
- Tlutem derdhe nmua, - lutet ajo me gjysem zeri qe i dridhet pak ne kenaqesi e pak nga shkundjet e mia. - mke mungua kaq shum tbetohem.
- Zemra ime ti, Gis, tan e kam vec per ty. Gjithcka. Gjithcka ke nevoje.

Nisa ta shtyp akoma me shume e me thelle, duke i shliruar me dhune ofshama te miksuara ne dhimbje dhe kenaqesi.
- Jam tu ardh Erik. Tlutem mos nal aspak vec mqi fort. A po e ban per shoqen tate?
- Po, zemer. Gis...

E folura e saj e piset ne pafajesi eshte biseda qe me ka pelqyer gjithmone me te; gjithmone kur ajo fliste me ka eksituar vetem mendimi i formave te saja te kolme e te qenit brenda bythes saj rrumbullake e ben kaq te veshtire ta mbaj orgazmen me gjate.
- Uuuuh, hajde Erik, djal i fort, m'qi sa t'munesh. Qije shoqen tate kurv!

Vendos ti bindem, duke e rrite ritmin tim maniak. Po ndiej qe orgazma po me arrin me cdo renkim te saj qe rritet e bertet ne menyre te pandjeshme, duke u dorezuar ne presionin tim qe po ja ushtroj me force nga prapa.
- Oh yes! Jam tu e ni tan, Erik, jam tu e ni krej mire si je tu em mush. Uh, jebi me! Qije shoqen tate si e don fort.

Te bertiturat e saj duken akoma me te forta ne kutine e mbyllur te dushit, ndersa semeni im derdhet brenda saj ne spurta te trasha; ndiej se eshte me e mallja qe kam qelluar ndonjehere, vertete me paska pase marre malli per shoqen time te mire. E ndersa dridhjet disi i qetesohen nga buzeqeshjet dhe ofshamat i bien per pak, Giselda rifiton pak qetesi, e duke u terheqe avash prej meje, i rifiton edhe dy gishtat e mesem te dores saj qe i kishin humbe perbrenda...
- O Zot, Erik..., hahaha, mke mush plot.

Duke fole si budallaqe, sperma nis ti rrjedhi perjashta; qeshim te dy si te krisur duke e komentuar sa shume paskerkesh qene, e ajo rremben koken e dushit per tu pastruar. Duke me puthe nganjehere ne gjoks, se aq e gjate eshte ajo, vec tek gjoksi me mberrin, na pastron te dyve e me thote si ne urdherese:
- Shko me prit anej Erik, aty te dhoma ku ishim iher.

Une e shoh ne sy sa e bukur duket ne keto momentet e saja gati personale, e puth ne buze lehte e i bindem:
- Si te thuash ti Gis, jena ne shtepine tende!