La falsa Esperanza / Kinema / (s3ep11)

Kinemaja eshte nje reflektim i shoqerise, jo si pasqyre, por si zgjidhje problemesh.

#kinema #film #vemendje
Eshte pasdite, Anda po me pret ne kinema nderkohe qe ka zene nje vend per mua. Po hyja pa bere zhurme, se kinemaja eshte komplet ne erresire e mund te me diktojne. Shikoj perreth e aty jane mbase 100 a 200 veta. Befas, ajo me terheq ne nje rresht ku nuk ka njerez, pak si ne distance.

Pasi i ndoqem pa shume vemendje trailerat e komercialet, dritat fillojme te zbehen. Anda e shtrin doren siper kofsheve te mia, dhe avash e rreshqet doren e ashtu siper pantallonave, fillon te me vizatoje rrathe e germa, duke e ndier ate te marri force e forcohet ngadale...

Pas disa minutave te sjelljes prej nje vajze te edukuar, Anda ma vendos komplet doren siper e me shtrengon me sa force ka, e me ben te bertas pak...

Eshte nje burre aty para nesh qe shikon prapa e na ben me shenje te pushojme. Por sa kthen koken para ai, Anda me zberthen zinxhirin e fut doren brenda. Une shtrihem prapa ndersa Anda me gishtat e saj delikate duke me ferkuar e ndier si po forcohem per te, me terheq e me nxjerr perjashta. Jam kaq i forte e i erektuar nga prekjet e saja.

Ajo perkulet nga une e e merr te gjithin ne goje. Une e kap nga floket, e po e leviz lart e poshte, duke i mbajte ritmin, e ajo gjemon ne cmenduri cdo here qe i arrij fytin. E ndien se jam afer por i duket shume shpejt, e cmendura, terhiqet e ulet serish ne karrigen e saj.

Anda ka veshe nje fund te ngushte dhe nje bluze te kuqe flake, por qe ne erresire gati nuk dallohen... Avash i ul duart poshte fundit e i heq mbathjet, e mi zgjat mua; ajo e di sa ma shtojne eksitimin ato. Ngrihet avash e rehatohet siper meje, nga prapa, ma merr te gjithin brenda, nderkohe qe shtrihet ne gjoksin tim e me puth me force per te ndaluar ofshamat qe po terheqin vemendje.

Une i kap ne duar ijet e saj, e ajo po leviz para e mbrapa ndersa kenaqet siper meje. Per disa minuta, qetesohet, une e ngri avash e kthej perballe, e ngadale e ul ne karrigen afer meje, ndersa une bie ne gjunje para saj.

Ja ngrej fundin me shume e i hap kembet, e filloj ta qi shpejt e fort, aty, ne kinema, fale deshires e fortesise qe vec ajo ja jep efektin.

Burri qe ishte para nesh, pas shpines time tashme, degjin serish e kthehet e e sheh te dashuren time duke arrite orgazmen. Anda mendon te kafshoje buzet te mos leshoje ze, por ta dije si njerezit po e shohin teksa une e qij, ajo vec cmendet me shume e prishet siper meje.

- Po na shohin njerezit zemer, me thote me ze te vogel Anda, e me buzeqeshje te llastuar. - Dua te prishesh ti tani...

E kap Andan lehte e e ul ne gjunje, para meje. Asaj i pelqen te me shohi te mbeshtjedhe me lengjet e saja te mira, afrohet shume e e merr ate ne goje gjithe deshire.

Po me thith kaq fort duke luajte me gjuhe teksa une i ledhatoj floket, e prishem aty ne gojen e saj te bukur. Dal ngadale prej saj, por hej, Anda ime e di cduhet te beje; me lepin e me pastron para se te mberthej serish zinxhirin.

Ulemi bashke, cift, per te pare vazhdimin e filmit, dhe Anda ve re se burri qe po na shihte nga fillimi, eshte spostuar me ne cep ne erresire e po masturbohej nderkohe qe po na shihte ne...