La falsa Esperanza / Linja 139 / (s3ep9)

Udhetimet jane terapia ime.

#udhetim #autobus
Po linim Shqiperine ne drejtim te Triestes, naten, si ninxha, me autobus; eshte nje rruge e imja qe e bej shpesh...

Kur hypem, na thane se ishim shume pak njerez deri atehere keshtu qe mund leviznim ngado te zgjidhnim vendet derisa te sistemoheshim te gjithe. Meqe Anda ishte ne fakt pak pas meje, shkova ne fund e qendrova ne ndenjesen me te larget per te qene me qetesi dhe privatesi...

Po shikoja korridorin qe te vinte ajo, me padurese derisa e pashe, bjonden time ne te 30-tat e saj qe po vinte drejt fundit. Ishte kaq e bukur e kaq e nxehte ate dite, sa e dija se do perfundoja duke u masturbuar ne tualet menjehere nese do ulej prane meje e do ndeshte kofshet per trupin tim. Po ja ndieja parfumind qe nga larg - po ndieja rryma nxehtesie ne trup vetem duke e pare ate si nje yll pornoje, sandale te zeza me take te larte dhe nje fund te shkurter qe i mberrinte deri ne mes te kofsheve e po shikoja se nuk mban as sutjena se thithkat i krijonin forma te qarta ne kemishe. Ngjante vertete me nje barbie, trup te rregullt, fytyre te paster te bukur dhe floke te verdha argjend, me nje buzekuq te shndritshem e parfumin qe thoshte "me qi tani"! Une e shoh Andan cdo dite, por cdo here qe e shoh - eshte si nje here e pare.

Sa me fat e i bekuar jam - me nje femer kaq te bukur qe me ka zgjedhe mua. Ajo u afrua e une u terhoqa pak t'a lija te kalonte duke shkembyer disa shikime e duke flirtuar me gjeste te buzeve e duke i thene sa e bukur ishte bere sot, ndersa po i veshtroja me imtesi bythen e saj te madhe te ngjeshur teksa ajo me kaloi para e zuri vendin e saj aty ngjitur...

U qetesova pak, por jo per gjate, se fillova ti afrohem me afer e asaj filloi ti pelqeje me shume, sigurisht, aq sa kur na pyeti faturinoja nese jemi mire apo duam te nderrojme vendet, ajo ishte e para qe tha "jo". E autobusi niset avash...

--

Jemi diku nga Kroacia, eshte erreseri se eshte nate e me dritat e fikura, e une kam gjithe rrugen me mendime neper koke teksa flasim qetesisht per planet e deshirat tona... Ia vendos doren tek kofshet e filloj te ngjitem lart avash ne qetesine e heshtjen e nates, e asnje pasagjer nuk eshte zgjuar, derisa ajo vete, ne nje moment, ma largon doren duke buzeqeshe e duke me thene se ka pak turp.

Me mendjen ne proven e pare timen "te deshtuar", faturinoja vjen serish e na pyet nese duam te pijme dicka nga ato pijet e buta qe ofron agjensia, ose dicka tjeter nga menuja e vogel e disa pijeve "me te forta". Pak edhe ne preferencen tim, i ofrova asaj nje konjak si e vetmja pije alkolike qe kishte ne menu, bashke me nje kola - e ajo pranoi me kenaqesi. Nuk u desh aspak kohe te na vinin pijet tona, se deri ne kater ralle me perpara nuk kishte asnje njeri te porosiste dicka - e gjithe te tjeret jane ne gjume. Filluam te pijme, te qeshim, e ta humbim te dy nga pak, derisa ajo ra ne gjume, nga ora 3 pas mesnate, mbeshtetur tek une...

Pas 10 minutave, sic ajo ishte e fjetur lehte ne krahun tim, fillova tia shetis doren pergjate kemishes e nga fundi. Dashuria ime, se di si do reagonte po ti dilte gjumi e te me shihte cpo i beja... Po ja zbertheja ngadale kopesat e kemishes, duke i pare me admirim cicat e nga barku deri tek fundi qe spo doja tia hap edhe pak, e kjo po me eksitonte kaq shume sa smund te ndalja. E shtriva doren poshte fundit, e fillova ti luaj me buzet e saja ndersa po lengezohej, e nderkohe nisa ti rreshqas gishtin tregues brenda kur asaj i doli gjumi!

U zgjua, ne fillim pak e nevrikosur derisa pa doren e saj qe ja kisha vendose mes kembeve te mia. Kisha marre nje forme te plote, e ajo po me shtrengonte e ledhatonte lehte pa vetedije, nga gjumi e qejfi... Per te mos e lene te beje zhurme, e rrotullova koken drejt saj, e putha pak e ja mbylla gojen me gojen time. Gjysem ne gjume po mi kthente pak puthjet, pastaj i hapi syte komplet, e kuptoi skenen e buzeqeshi, e filloi te me kerkoje neper vendet e mua intime. E gjeti, dhe po levizte gishin tregues ashtu siper pantallonave, sikur po i merrte permasat, ndersa une po e masturboja lehte me gishtin tim te mesit derisa ajo me buzeqesh tek veshi e me kerkon te perdor dy gishta.

Vazhduam ashtu per disa minuta derisa faturinoja erdhi serish, sikur spo kuptonte asgje, e na pyeti nese kemi ftohet a ndonje problem qe spo qetesohemi dot a nese duam nje batanije qe e kishe te palosur aty. Sikur asgje spo ndodhte, e morem, e ai u largua duke ne lene te qete... Por ne vetem e lame batanijen aty, se vetem kishim nxehte...

Ia ngrita pak fundit e shkurter, duke i dhene vetes mundesine te luaj e ti puth cicat pa i heqe dy gishtat prej saj ndersa ajo me hap zinxhirim e xhinseve e ma nxjerr komplet perjashta. Tani po hakmerret, po me ferkon e luan lehte me mua e une i largohem pak nga cicat; po me ndizte, spo mund duroja me, po behesha qull. Desha t'a ha kaq shume sa zbrita ne gjunje, aty shtrenguar, ja shtriva kemben nga ndenjesa ime e zbrita poshte saj, duke e qire me gjuhe me gjithe deshiren time.

Ishte kaq erresire aty - dritat ishin te fikura qe pasagjeret te mund te pushonin pak. E dija se do me gjente faturinoja serish ne ate pozicion, dhe u ngjita e zura ndenjesen time. Por Anda me foli tek veshi, nuk duronte me, donte ta qija aty e une sdo e humbja kete mundesi per asnje arsye, edhe po te me kapnin e te me kthenin per Shqiperi.

I kerkova te me ulej ne preher, e ajo u ngrit avash duke u mbajte pas sediles para nesh, duke u mbeshtete siper meje e duke e marre te gjithin brenda. E poshtra, me detyroi te rreshqas me poshte sa nese dikush na shihte, une te mos dukesha aspak teksa ajo kenaqej duke kercyer siper meje, e nderkohe na mbylli gojet te dyve, qe te prisheshim aty bashke, askush te mos na degjonte a shihte - se ishte edhe erresire...

O Zot! Ishte nje mrekulli, vertete nje ndjesi qiellore...

Po putheshim lehte, duke falenderuar njeri-tjetrin per ate qe perjetuam ne "nje shtet te huaj"... Dhe sic e ndjeu faturinon tek po vinte nga fundi serish, Anda u ngrit e kaloi ne sedilen e saj... Ai u afrua pak nga une, si pa e pare Anda, dhe me pyeti nese kam nevoje per dicka - e kur i thashe se "jo, jam mire" me nje ze te prere, ai buzeqeshi me djallezi duke me thene "sigurisht qe je mire ketu ne fynd..."

Buzeqesha edhe une...