Shpresa e Rreme, pjesa 3: Prishje Plani (pjesa e dyte)

#ditelindje #dhune #pije #flavia
Rastesia, eshte mbreti i botes. Jo me kot kane thene, se une sot kam ditelindjen, si gjithmone festimet e mia jane minimale dhe ajo nuk eshte larguar akoma nga shkodra. Flavia, duket se e ka ndier atmosferen festive. Une zgjohem heret per te filluar javen, eshte e hene dhe zakonisht te henave jane bashkuar tasqet e tre diteve te fundit.

Nga kafeja mengjesit, lidhem serish me Flavian ne celular, flasim rreth te djeshmes e te sotmes dhe me tregon se eshte akoma ne shkoder e ka mundesi dhe deshire per nje tjeter kafe. Sigurisht, i tregoj per ditelindjen dhe i them se mund me telefonoje kur te doje ne mbremje sepse une kam feste - zakonisht nuk bej organizime dhe ne darke mund me vijne maksimumi dy shoke, Emi dhe ndonje tjeter, per nje birre e ndonje qebap. Dhe shoket edhe mund ti le nese Flavia behet e gjalle - me siguri mund me argetoje me shume se ata.

Mbremja vjen, vijne edhe shoket e sigurisht vjen edhe Flavia, pa me lajmeruar fare sepse tashme shtepine time e di se me percolli mbreme. Une zbres poshte ta marr se nuk ngjitet dot dhe kur e shoh aty, ne oborr ne kembe pasi ka zbrite nga makina, nuk me habit vec fakti qe eshte ne shkoder por me habit bukuria e saj, energjia dhe rrezatimi qe ka sjelle. Floket i shkelqejne njesoj si dje dhe syte po aq shume.

I tregoj per situaten dhe i them te ngjitet lart nese deshiron, jemi tre djem aty por asgje e keqe sdo ndodh nese askush nuk deshiron. Ajo ngjitet me mua, duke me ngacmuar se nuk i ben pershtypje numrit dhe sa dalim bashke aty ne kat lart, ajo merr birren qe duket se po e priste dhe na bashkohet. Ajo nuk ndihet aspak vetem, eshte e dashur dhe e qeshur, na ben per vete te gjitheve. Ne fillim sillet si me turp, por eshte e ftuara ime speciale dhe kjo e ben te ndihet mire, e privilegjuar, dhe ne qejf.

Mbremja kalon, ne qeshim e tregojme batuta dhe ajo i ka kthyer disa shishe aty me cunat por nuk deshiron te duket e dehur, aq me teper ne naten e prezantimit, dhe per nje moment del nga dhoma sikur po kerkon te fshihet diku. Del si tinez, sikur askush nuk e pa. Del ne korridor dhe sheh dhomen time te gjumit ne te djathte e tualeti ne fund te korridorit. Dhoma e gjumit ka driten e ndezur e deren pak te hapur, me kuriozitet futet brenda, me nje birre ne dore e edhe pse e di se po thyen privatesine time, as qe e can koken.

Muret e dhomes i duken kaq te buta, te rrethuara me perde ngjyre roze dhe nje qilim i vogel ne mes te dhomes ne dysheme. Rafti i sendeve ne njeren ane, rafti me pasqyre ne njeren ane, rrobat e mia ne garderobe aty dhe te brendshmet ne sirtarin e fundem, te cilin ajo edhe e hap.

Pastaj qendron ne kembe, duke shikuar veten ne pasqyren time. Ka veshe nje pallto te gjelber qe e kishte pase me vete ne makine duket, qe nganjehere i duket disi jashte mode. Por i rri kaq mire, duke bashkuar e shtrenguar cicat per tju dhene nje forme te plote te fryre. Ajo llastohet disi para pasqyres, i ben foto vetes, me floket anash, pastaj te larguar, pastaj me buzet e fryra duckface, pastaj puth veten ne pasqyre e ulen ne dysheme me te qeshura te plota, me njeren dore qe mban birren e tjetren qe e rrobat tek te brendshmet e mia, se di nese ka pire apo eshte e cmendur.

Por nuk e ka vene re qe ka harruar deren hapur, e une nuk prisja dike te me shkonte ne dhome kaq heret, me nje pije ne dore, qe qendron duke qeshe ne dysheme. Qendroj per pak jashte dhome, ne korridor, duke vezhguar me kaq kujdes e admirim nje vajze te cmendur qe ben budallalliqe. Ajo ndihet mire ne budallalliqet e saja, para pasqyres, e dashuron veten, trupin e saj dhe duke u ferkuar nga qafa e gjoksi, e zberthen ngadale pallton. E terheq edhe bluzen poshte per te nxjerre cicat e saja, e me fantazite e llastuara neper koke, ashtu e ulur ne dysheme, fillon ti strengoje nga pak ato, ti ferkoje me gishtat qe i lageshton duke i ngjeshur tek buzet.

Ngrihet nga dyshemeja. Tashme eshte akoma me shume ne qejf, por me bindjen se askush spo e sheh, terheq karrigen, ulet para pasqyres dhe zberthimi i palltos vazhdon me poshte, tek pantallonat, per te nxjerre bukurine e saj para pasqyres. E shijon pamjen e vet, e shijon veten dhe delikatesen e saj para pasqyres xhamit, duke e ferkuar shume lehte me dy gishtat e mesem te dores. Dhe ulen ne karrige aty afer pasqyres, perballe...

Une po e ndjek me kaq vemendje, po kujtoj cka perjetuam bashke nje dite me pare dhe deshirat me jane ngjalle nderkohe, duke e pare si llastohet vetem para xhamit. E dua prape, e dua serish naten e ditelindjes time, e dua nga fillimi. Ne korridor, ne kembe, duke e shikuar nga erresira, jam bere dru per te, njesoj si dje, dhe me zor po me mbajne xhinset. Fus doren e shtrengohem pak, sistemohem, e nxehem tek e shoh Flavian vetem para pasqyres, me trupin qe po i digjet nga ferkimet tashme me te shpeshtuara e gishtat qe e shpon veten perbrenda e leviz si per te thene "hajde ketu".

Futem ne dhome dhe shkoj drejt saj, me te shpejte... Eshte kaq afer deres, e une jam pas saj me nje hap, ashtu, ne kembe, me doren siper atij qe po plas per te... Ajo me sheh ne pasqyre dhe rrahjet e zemres bashke me levizjet e gishtave brenda - i pershpejtohen... Ofshamat i behen me te medha sa une e mbyll deren me kembe per te mos na degjuar dikush nga dhoma tjeter.

E kap nga floket qe te mos levizi aspak, kthehem e dal para saj i fryre e i forte si shishja e birres qe nuk e leshon nga dora, dhe i rrasem fort ne goje. Sa e mire qe eshte, sa e njome! Qendroj ne kembe para saj, dhe ajo e ulur ne karrige me njeren dore po cmend kenaqesine e saj e me doren tjeter po masturbon mua... Po e shijon kaq shume, leviz shpejt siper karriges sikur po shperthen.

Ne nje moment ia nxjerr nga goja, e marr me force per flokesh me onde qe i kapen lehte, dhe e shtrij ne krevat aty ne mes te dhomes e i dal nga ana tjeter...

- Te dua Eri, me thote, te dua shume!

Por e ka nga pija, e une se le te mbaroje fjalen; ia heq duart, e shtri poshte e ja drejtoj mes kembeve te saja, i kap koken dhe po ashtu ne ate pozicion, e penetroj fort ne goje, si per te mos e lene te me thote "te dua" tjeter here. Tashme po kenaqemi me shume te dy, po bertasim pakez por dera eshte e mbyllur, askush sna degjon dhe asgje sna intereson pervec asaj qe po perjetojme bashke, edhe pervec asaj qe po vjen. Duke e mbajte nga floket e duke e ledhatuar ne fytyre ndonjehere, vazhdoj ta qij ne goje ndersa ajo qendron kembekryq siper krevatit te ulete une ne kembe para saj si ushtar. Me thith e me shtrengon for me dore, sikur sdo te lere gje per vajzat tjera neser, dhe une ashtu ne kerkese te saj, ja sjell pa vonuar, nje sasi te madhe sperme qe une e kisha grumbulluar per te, kete here te gjithen ne goje...

Ajo suprizohet vertete, qetesohet pak dhe teksa nuk leviz, e pyes:
- E di ku eshte tualeti?
- Po zemer! - me pergjigjet ajo plot krenari per ate qe nxorri nga mua, pasi e ka kthyer ne shishen boshe te birres e e ka mbushe thuajse deri ne gjyse.
- Gezuar ditelindjen! - vazhdon me thote me nje buzeqeshje ne buze e ne sy, ndersa cohet si e marre mendesh per tu pastruarne tualet.