pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... pasion

U gjeten 39 rezultare; me poshte jane disa...

Arratisja e Asaj me te Kuqe

Dhe ja ku mu afrua si hajdute!Une ju shmanga pak. Pata frike se mos na shohin e sdua te bie ne sy me te, por eshte e nje mision i pamundur. Sepse ajo eshte e cmendur, ajo ste shqitet dot kur te vjen afer e sikur do te ta vjedhi...


Nje tuke me emrin Gloria

Kam qene nje motorrist i rregullt per shume vite e shpesh e kam shijuar motorrin jo vec me nje xhiro deri buze lumit a nga liqeni por edhe me udhetime te stergjata derisa marmida nxirrte flake. Jo sportist me kostum e cizme dhe jo as nga ata tipat me mjeker...


YingYang

Mia eshte 26, dhe Aisela 24. Ato jane pjesetare te nje grupi rinor dhe kane ardhe per dy jave ne shqiperi, ku do sistemohen ne periferi te Shkodres e do vizitojne qytete e zona te ndryshme duke ndare e fituar eksperienca te reja. Mian nuk e njoh aq shume, kurse...


Ceshtja: WhatsApp

Ne te vertete, nuk dua ta takoj! Nuk i kam treguar se jam rruges per Tirane, se ne fakt kam disa pune private; e ajo do merzitet nese i them se nuk e takoj dot. Po udhetoj me autobus se vertete qe edhe nuk ia di shijen autobusit; kam vene...


Ceshtja: Interviste Pune

Ka qene nje mengjes i ftohte e i mjergullt, e ne hyjme avash ne ashensorin e ngushte ku drita e forte e korridorit deperton shume lehte... Jemi tek zyrat e Andas, kam shkuar te bej nje aplikim per pune e tani po zbresim bashke me ashensor se u takuam lart...


Photoshooting: Do i bejme fotot sot?!

- Sta radis Erik? [cpo ben] - me therret me ze te larte e me sposton pak... - Sta bi to trebalo da znaci?! [ca do te thote kjo]As mua spo me besohet ajo qe bera dhe as asaj; ajo madje ka marre nje pamje te eger ne fytyre, po...


Frika e te vertetes

Kam qene ne shkolle te mesme, ne eksperiencat e mia te para "te burrerise", kur u njohem ne ProMonteChat. ProMonteChat ka qene nje sherbim i ofurar nga ProMonte (sot Telenor Montenegro) ku gjate fundjaves mund te chat-oje me SMS nepermjet nickname-ve me rreth 5mije te rinje te Malit te Zi...


Hakmarrja

- Ko je tamo?, - "kush eshte", pyet ajo pas disa trokitjeve te forta ne dere.- Erik!, - i pergjigjem me gjysem zeri nga lodhja e madhe ne shpirt...- Erik ko?!, - habitet...- Erik Albanski..., - i flas me emocionet qe me dridhen nga gjithcka po ndodh sot...Vonohet edhe ca...