sezoni II / Atajo al Cielo

Universit i pelqen shpejtesia. Mos vono! Mos mendo dy here! Mos dysho! Kur eshte mundesia, kur eshte impulsi, kur eshte intuita - vepro. Kjo eshte puna jote!

episodi 4: Pllakator

diku rreth 1114 fjale, 14 minuta lexim

#loje #miqesi

Pasioni eshte si nje loje me letra qe per te fituar, duhet te luash krejt doren e per te humbe, duhet te luash zemren.

lexo me shume

episodi 3: Skype Call

diku rreth 622 fjale, 7 minuta lexim

#skype #biznes #mashtrim

Dashuria, gjithmone eshte pergjegjesi dhe sakrifice.

lexo me shume

episodi 2: Te pakten telefonin

diku rreth 974 fjale, 12 minuta lexim

#emocion #frike #shoqeruese

Te kesh nje imagjinate seksi, nuk eshte si te imagjinosh per seks.

lexo me shume

episodi 1: Rruge e gjate per te Colosseo

diku rreth 779 fjale, 9 minuta lexim

#ritakim #tualet #pasqyre

Disa njerez i njohim per te mos i pase, por per te mesuar. A do ja dali Selda te japi mesimet e saja?

lexo me shume