sezoni II / Atajo al Cielo

Universit i pelqen shpejtesia. Mos vono! Mos mendo dy here! Mos dysho! Kur eshte mundesia, kur eshte impulsi, kur eshte intuita - vepro. Kjo eshte puna jote!

episodi 14: Vajza e Ditelindjes

diku rreth 477 fjale, 6 minuta lexim

#ditelindje #krevat #puthje

Ditelindja duhet te mbushet me te qeshura, me falenderime, dhe me memorie te forta qe i mban ne zemer.

lexo me shume

episodi 12: Klient me fat!

diku rreth 1373 fjale, 17 minuta lexim

#klient #tradheti #shoqe #suprize

Ti smund te duash nje lozonjar e te mos ja paguash cmimin e tij.

lexo me shume

episodi 11: Ajo cka deshem te dy

diku rreth 1070 fjale, 13 minuta lexim

#miqesi #rikthim #rini

A harrohet gjimnazi, sekretet, cmendurite? Por kur shoqerite rikthehen?

lexo me shume