sezoni III / La falsa Esperanza

Shpresa e rreme, eshte me e rrezikshme se frika. Mos e harxho kohen duke goditur nje mur, me shprese qe te behet dere.

episodi 23: Sonoma County

diku rreth 718 fjale, 9 minuta lexim

#pikepyetje #komnfuzitet #vere

Ka nje grumbull mendimesh, shume pyetje, shume pergjigje qe se di ne jane valide; une kush jam dhe ca dua?

lexo me shume

episodi 22: Rreth asaj...

diku rreth 201 fjale, 2 minuta lexim

#prezantim #aeshtedashuri

Ka dicka rreth asaj qe ngjall shpresen dhe deshiren. A do ja dali Nela te jete personazh kryesor i librit?

lexo me shume

episodi 21: Tre dite - nje jete!

diku rreth 1150 fjale, 14 minuta lexim

#njohje #rifillim

Sa zgjasin fillimet e reja? Aq sa fundet e vjetra? Me shume? Me pak?

lexo me shume