pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... njerezit

U gjeten 9 rezultare; me poshte jane disa...

Shpirtkalter

Sot eshte e hene dhe java sa ka filluar; ne mbremje kemi dasmen e mbeses e gjithe fundjava ishte rremuje. Sot dicka me qete, sot duhet vec te behemi gati e te vishemi bukur se ku i dihet, mbase i themi lamtumire beqarise edhe ne te tjeret. Duke provuar ca rroba...


Kinema

Eshte pasdite, Anda po me pret ne kinema nderkohe qe ka zene nje vend per mua. Po hyja pa bere zhurme, se kinemaja eshte komplet ne erresire e mund te me diktojne. Shikoj perreth e aty jane mbase 100 a 200 veta. Befas, ajo me terheq ne nje rresht ku...


Puthje lamtumire

- Se di Erik, bela a ma mir me ik en Angli... Tres menen e merrem me noj pun tieter... Neser do largohet ajo. Neser me date 6. Do kete nje tjeter familje, nje tjeter rreth shoqeror e nje tjeter pune ku shpresoj te punoje me pak... Do largohet per diku...


Pse sme pret te stacioni?

Italia serish... Per te pesten here, besoj, se di me, me kane humbe numerimet qe vjet kur u ktheva dhe jeta ime mori nje rrjedhe tjeter me njerezit, me punen, me lidhjet e koneksionet. Kete here kam ardhe me trishtim, por edhe me lumturi qe do jete e fundit, por...


Jashte Plani: Shoqet presin edhe pak

- Everything's fine?! Gjithcka mire?, - e pyes, kur e shoh si e mban koken drejtuar erresires nates se stines vjeshtes te ketij viti te sikletshem. Me siguri shume gjera po i shkojne neper mendje por nuk e lidh momentin me asgje qe me ka rrefyer ditet e fundit. Ajo...


Disko

dhurata ime e fundit per te ka qene nje dildo ngjyre roze e rastet tona ku ne tregojme fantazite tona erotike e ajo masturbohet - jane te shpeshta. Ajo di ta shijoje seksin dhe cdo gje qe ka lidhje me te, kaq mire. Me pelqen ta shoh, ta prek...


Fundjave me Pune

Edhe kete te shtune ajo ka dale ne pune. Ka dale ne pune te perfundoje disa analiza mujore qe per shkak te ngarkeses nuk i perfundoi dot diten e djeshme. S'eshte askush tjeter nga stafi, vec Anda dhe shefi i saj i ri, Matia, nje djale bjond ne te 35-tat...


Te pakten telefonin

Arbri eshte nje nga miqte e mi qe me ka mbajte afer qe i vogel dhe me ka mesuar shume. Te ndryshem ne sjellje dhe te larget ne moshe, ai ka qene gjithmone nje suportues i mire me ide, me kurajo, me leke... Dhe ai ka disa shoqe, shoqe te...