pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... ndodhte


Linja 139

Po linim Shqiperine ne drejtim te Triestes, naten, si ninxha, me autobus; eshte nje rruge e imja qe e bej shpesh... Kur hypem, na thane se ishim shume pak njerez deri atehere keshtu qe mund leviznim ngado te zgjidhnim vendet derisa te sistemoheshim te gjithe. Meqe Anda ishte ne fakt pak...


YingYang

Mia eshte 26, dhe Aisela 24. Ato jane pjesetare te nje grupi rinor dhe kane ardhe per dy jave ne shqiperi, ku do sistemohen ne periferi te Shkodres e do vizitojne qytete e zona te ndryshme duke ndare e fituar eksperienca te reja. Mian nuk e njoh aq shume, kurse...


Tre dite ne tre orgazma

Ndodh nje dite, nga zyra, qe po shkruaj ne Telegram me Anian e bisedojme rreth temes te re qe po pergatis per blog. Blogu, blogu im pasion.al, ka rene ne qetesi nga mosaktivizimi im por ne fakt po pergatis shume tema e ngjarje per ti rrefyer pastaj ne versionin e...


10

E kam degjuar disa here Anian duke shprehe ne rrefimet e saja te erreta se nese do ndodhte dicka me nje femer sipas deshires dhe idese se saj, do ishte ajo dhe Rebeka, me te shkreten kamariere, qe do ja merrte frymen me koken mes kembeve. E kete e kemi...


Jashte Plani: Shoqet presin edhe pak

- Everything's fine?! Gjithcka mire?, - e pyes, kur e shoh si e mban koken drejtuar erresires nates se stines vjeshtes te ketij viti te sikletshem. Me siguri shume gjera po i shkojne neper mendje por nuk e lidh momentin me asgje qe me ka rrefyer ditet e fundit. Ajo...


Rruge e gjate per te Colosseo

Giselda eshte nje vajze boshnjake. Nuk eshte taman boshnjake sepse ne ate pjese jemi fqinje, por nga origjina eshte e tille, nga trupi e shpirti, si nje vajze qe shohim ne televizor. Me sy te medhenje e floke me onde qe shkelqejne ne te zeze, kembe te drejta e trup...