pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... moshen


Shtepi me qera?

Do dhe ca minuta te bjeri zilja, megjithate zgjohem! Zgjohem nga nje zhurme e tmerrshme e deres qe me duhet ta hap para se dikush te ma helli brenda duke trokite. - Urdhero?!, i them me miresjellje sikur asgje ska ndodhe, sic kam dale perjashta, me floket e shpufurisura e syte...


Turni i Nates

- Oh, quarantacinque! Keshtu me pergjigjet Silvia, kur nga kurioziteti e pyes ne italishten time gjysmake per moshen e saj pasi me kishte bere nje permbledhje te profileve te pacienteve qe ka njohur gjate 25 viteve ne profesion, e qe sme besohej. Ajo eshte infermierja ime kete fundjave, do me beje...


Me ke ke ardhe?

WapTrendy ka nje ecuri shume pozitive, djem e vajza nga e gjithe shqiperia tashme jane anetare ketu dhe mbremjet jane te nxehta me chat-e dhe kompaticione "hot or not" qe per kete kohe, jane sherbime vertete inovatore pasi mund te perdoren nga nje celular i thjeshte me internet. Pervec shume...