pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... tregojme


Nata terr e zeze

Une e di qe ajo eshte nje mami. Mami me kohe te plote; qe punon qe pastron qe zbukuron, dhe qe merret me "poduktin e saj". Mami me e bukur ndoshta, mami me e re. E shoh ne foto ne video ne rrjete ne story me femijen e saj qe...


Nje shoqe e re

Ka kaluar ora 22 e ato jane ne katin e siperm tek bari i Meridian-it. Ajo ka ardhe serish ne Shkoder, per te dyten here tek une, e kete here bashke me ne, ne anen tjeter te tavolines, Tomi, djali qe udhetoi me mua nga Italia e ne krah te...


Tre dite - nje jete!

Ka qene ca vite me pare, kur mbaja Telenor Montenegro dhe cdo fundjave kisha plot 1000 SMS ne pakete, te cilat i filloja te premten pas mesnate per ti mbaruar deri mengjesin e te shtunes. Telenor mbaj akoma, por ralle bej SMS qekur kam filluar te punoj. Tani e gjithe...


Ajo cka deshem te dy

Me Elisen kemi vite qe njihemi, qe nga gjimnazi a me heret, i kemi ndare gezimet e merzite tona bashke gjithmone qekur shoqeria jone filloi pasditeve nen hijen e pemeve te pranveres, akoma pa e mbaruar te mesmen. Sot jemi dy njerez kaq te ndryshem, jeta na ka cuar larg...


Disko

dhurata ime e fundit per te ka qene nje dildo ngjyre roze e rastet tona ku ne tregojme fantazite tona erotike e ajo masturbohet - jane te shpeshta. Ajo di ta shijoje seksin dhe cdo gje qe ka lidhje me te, kaq mire. Me pelqen ta shoh, ta prek...


Prishje Plani: Ditelindja

Rastesia, eshte mbreti i botes. Jo me kot kane thene, se une sot kam ditelindjen, si gjithmone festimet e mia jane minimale dhe ajo nuk eshte larguar akoma nga shkodra. Anda, duket se e ka ndier atmosferen festive. Une zgjohem heret per te filluar javen, eshte e hene dhe zakonisht...


I kemi prere biletat

Anarosa, eshte motra gishtit e Joanes. Ato ngjasojne shume si natyra, si karaktere, moskokecarese qe ju pelqen te argetohen gjithmone deri ne fund pasi derdhet edhe nje tjeter shishe shampanje. Pak me e malle ne moshe e pak me e vogel ne trup, Anarosa punon ne call-center te gjuhes italine...


Rruge e gjate per ne shtepi

Eshte vera e 2009-es. Jeta nuk duket aq e lehte sa e mendoja kur isha ne shkolle fillore por as aq e veshtire sic ma bejne gjyshat sa here qe me shohin qe se nuk e am mendjen apo deshiren tek shkolla. Shkolla eshte nje grup rinor ku klojme mire...