pasion.al

Asgje madheshtore ne bote nuk arrihet pa pasion!

Kerkim... reja

U gjeten 16 rezultare; me poshte jane disa...

YingYang

Mia eshte 26, dhe Aisela 24. Ato jane pjesetare te nje grupi rinor dhe kane ardhe per dy jave ne shqiperi, ku do sistemohen ne periferi te Shkodres e do vizitojne qytete e zona te ndryshme duke ndare e fituar eksperienca te reja. Mian nuk e njoh aq shume, kurse...


Vajza e Ditelindjes

Eshte vere, dite e kthjellet e nxehte e mire dhe duket se jeta duhet te jete me e gjate se kaq. Tashme kam arrite nje faze plotesie ne jeten time; shetis gjithe diten mbi nje motorr Suzuki dhe punet, te cilat kane fluks e tasqe, kaq lehte i perballoj dhe...


Skype Call

Ndoshta duhet te filloj te punoj freelance, po mendoj. Tashme jam ne gjendje te bej shume gjera, pse te mos i gjej vete klientet e mi e ti bej vete kontratat e mia? Kam eksperiece te mire dhe shume njohuri, e, pse te mos e sfidoj vetveten ne nje hap...


Puthje lamtumire

- Se di Erik, bela a ma mir me ik en Angli... Tres menen e merrem me noj pun tieter... Neser do largohet ajo. Neser me date 6. Do kete nje tjeter familje, nje tjeter rreth shoqeror e nje tjeter pune ku shpresoj te punoje me pak... Do largohet per diku...


Tre dite - nje jete!

Ka qene ca vite me pare, kur mbaja Telenor Montenegro dhe cdo fundjave kisha plot 1000 SMS ne pakete, te cilat i filloja te premten pas mesnate per ti mbaruar deri mengjesin e te shtunes. Telenor mbaj akoma, por ralle bej SMS qekur kam filluar te punoj. Tani e gjithe...


Pergjim i deshtuar

Kjo ka qene nje dite vertete e mire; nje website e shitur dhe nje kontrate e re per dy projekte te tjera eshte nje rezultat i mjaftueshem per ta quajte nje dite te suksesshme per nje freelancer web. Ora shenon dy pa nje cerek, mesnata ka kaluar e une sapo...